Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga | !JOK3R!


xvnkj

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza składającego skargę:

xvnkj

 

Nick gracza oskarżonego+SID (można sprawdzić wpisując "status" w konsoli) :

!J0K3R! STEAM_0:0:24150711

 

Powód skargi:

Zacznijmy od tego, że jak już jest na serwerze to przeważnie w CT, pora na przybliżenie jego gry.

Mimo, że momentami naprawdę jest bardzo grzecznie to JOK3R raczej nie ma w zwyczaju ruszyć głową i wymyśleć coś bardziej kreatywnego niż fragowanie. Potrafi być pierwsza runda nowej mapy bez ani jednego buntownika to zgadnijcie co JOK3R robi *hmmm thinking emoji* zabiera TT na kolorki i wybija 4/5. 

Śmieszna sytuacja stała się po zresetowaniu LVL wszedł świeżo na serwer i powiedział wprost, że musi pofragować żeby znowu lvl wbić myślicie na pewno, że była w tym ironia, żarciki otóż nie wszedł i rzeczywiście zaczął fragować nie zważając na to, że buntów prawie nie było.

Naprawdę jestem w stanie zrozumieć częste fragowanie na serwerze z racji buntów, ale ten człowiek nawet tego nie potrzebuję.

Już słyszałem wiele razy jak wdawał się w bezsensowne kłótnie, prowokacje no koleś generalnie ma bardzo duże mniemanie o sobie i nie potrafi przyznać się do jakiekolwiek błędu, a szczyt swój pokazał na mapie rozgrywanej dzisiaj.

Można zauważyć wyzwiska w stronę młodszego kolegi, bezsensowne dyskusję z @ Shock331multum nieodpowiedniego słownictwa, masowe freekile mam nadzieję, że ktokolwiek postanowi wyjąć z tego konsekwencję, bo ban na 30min to zdecydowanie za mało wnoszę o zbanowanie tego gościa całkowicie na CT.

JEST TO TYLKO I WYŁĄCZNIE PARAFRAZOWANIE NIE OGLĄDAŁEM DEMKA MÓWIĘ Z PAMIĘCI COŚ MOŻE BYĆ PODKOLOROZYWANE, COŚ NIEDOPOWIEDZIANE.

 

Dowód(świadkowie/Demo/Screen):

Demo Jail_Darkover dzień dzisiejszy godzina około 17:15 -+.

 

Czas zdarzenia: 

Wyżej już napisane.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeanalizowaniu nagrania z HLTV, gracz !J0K3R! złamał punkty regulaminu.

2.32 Strażnicy mają zakaz przeszkadzania prowadzącemu, gdy on prowadzi.

8. Prowokowanie do kłótni/Obrażanie innych graczy - Ban od 30 minut do 24 godzin.

2.29 Zakaz kampienia w gunroom'ie

2.31 CT nie współpracuje z więźniami oraz nie podrzuca im bezpośrednio, bądź na bliską/kontaktową odległość broni. 

11. Freekill/Teamkill - Ban od 5 minut do 3 godzin.

8.1. Wdawanie się w dyskusję z administracja - Ban na 30 minut.

 

Gracz został już ukarany za FreeKill'e.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie