Skocz do zawartości

Zablokowane "Opiekun serwera"


takko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przychodzę z propozycja zmienienia rangi Opiekun Serwera na np "Opiekun Serwera [nazwa serwera]" ponieważ ciągle dostaje powiadomienia ze ktoś o mnie wspomniał oznaczając przy tym po prostu opiekuna jakiegoś serwera, sądze ze lepiej podzielić te rangi na serwery tak jak to jest z Właścicielem

 

Przykład:

 

"Opiekun Serwera" ----> "Opiekun Serwera MIRAGE"

 

I tak dac każdemu Opiekunowi, może to ułatwi pracę, bo jeśli ktoś oznaczy ogólnie Opiekun to wszyscy opiekunowie dostają powiadomienie i jest to trochę słabe

Edytowane przez takko

ezgif.com-gif-maker.gif.291671d5126ca1bfe85c34d48f334459.gif.8e394336f62a59e2d894d618e1f97ad5.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej ZA, ponieważ myślę, że ułatwiłoby to pracę. Wiem, że wiąże się to ze stworzeniem wielu rang, lecz uważam, że jest to przydatne rozwiązanie.

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze, że o tym samym pomyslalam robiąc gazetkę, właściciele podzieleni są na podkategorie, czyli dane serwery, a opiekunowie są ujednoliceni. Na pewno łatwiej i wygodniej byłoby gdyby zostali oni podzieleni tak jak właściciele na dane serwery, gdyż w ten sposób uniknęlibyśmy niepotrzebnych powiadomień np. z gazetki, tudzież innych postów, w których mowa jest o opiekunie któregoś z serwerów i jest on tam oznaczany.

 

Jestem za.

piekne.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

sygna.png.578a8aac197e6986e32fb654f07a6899.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

chodnikowy wilk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie