Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane Mechanika serwera.


xvnkj

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nazwa propozycji

-

 

2. Opis Propozycji :

 

"VIP SVIP"

 

・ To może zacznijmy od VIP oraz SVIP, a tutaj proponuje mały nerf dla obu rang, a mianowicie usunięcie jednego skoku dla svipów, bo to trochę sroga przesada w sytuacji kiedy typ ma wymaksowane statystyki, a potem skacze przez całą mapę także dwa skoki wydają mi się świetną alternatywą.

Natomiast jeżeli chodzi o VIPA proponuję opcję taką, że jeżeli i tak ta ranga jest darmowa dla steama i mało kto ją kupuje. To nie modyfikujmy w żaden sposób skoków i zostawmy im tylko i wyłącznie jeden żeby zachować zdrowy balans między rangami.

Jeżeli chodzi o HP domyślne dla Svipa proponuję zmniejszyć je o 20 wydaję mi się, że nadal będzie to zachęta dla ludzi rozważających zakupienie ów rangi, a zbalansuje troszkę rozgrywkę. 

 

 

"Sklep oraz ruletka"

 

・Skoro mowa tutaj o znerfieniu rang to również proponuję całkowite usunięcie ze sklepu dla CT i TT możliwości zakupienia dodatkowego HP żeby zaraz się nie okazało, że któryś z CT posiada 400hp, bo jest to strasznie słabe moim zdaniem (jeszcze biorąc pod uwagę, że są GANGI, które mogą jeszcze bardziej ulepszyć twój stan HP).

・Proponuje również całkowite usunięcie deagla ze sklepu dla TT, a dodanie tego na ruletkę z tym wskazaniem, że będzie na to mały % na trafienie. Tutaj chodzi głównie o zbalansowanie gry dla CT z racji usunięcia im możliwości kupowania chociażby HP.

 

"Linka"

 

・Skoro już wspomniałem o statystykach i CT moim zdaniem linka zbindowana poprawnie jest zbyt mocna i uniemożliwiająca dobrym graczom bunty jeżeli ofc ct ogarnia. Tutaj proponuję możliwość zakupienia linki za dana ilość szlugów w sklepie lub żeby dostępna była od wyższego poziomu gracza kolejny balans do gry dla obu stron wydaję mi się to najbardziej rozsądna opcją.

 

"Statystyki"

 

・Tutaj również polecam się pochylić nad tym, bo jest to po prostu zbyt mocne. Jeżeli chodzi o to po prostu trzeba się dogadać co do znerfienia, ponieważ nie mam za bardzo pomysłu jak moglibyśmy to ugryźć natomiast wydaję mi się, że uda nam się coś wymyśleć!

 

PS

Na pewno o czymś zapomniałem dlatego spodziewajcie się edycji tematu i jeszcze pozwoliłem sobie wywalić ze wzoru propozycji rzeczy zbędne, pozdrawiam!

 

@UPDATE 

Z racji resetu lvlków na serwerku proponuję pomyśleć o takich świetnych CT jak chociażby !JOK3R! którego polecenie mimo braku buntów polegają na tym, że zabija 1/2 w głupich zabawach typu ostatnia reakcja, kolorki i inne jakże kreatywne zabawy (ofc on fragi zgarnia)

O karniakowaniu nigdy nie słyszał.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie uważam żeby znerfienie SVIPA I VIPA w taki sposób jak napisałeś było dobre. Mimo wszystko po coś płaci się żeby mieć SVIP'a i mieć ułatwienie w grze. Czyli mówisz, że chciałbyś żeby VIP miał dalej dodatkowy skok a SVIP'owi zabrać jeden skok co by wyszło na to, że i VIP i SVIP mają takie same skoki i w sumie to prawie niczym się nie różnią.

2. HP zostało znerfione już i sklep z tym związany w niedawnych aktualizacjach serwera. Niedawno można było wymienić szlugi na $$ cały czas i wpisywać /sklep i kupować za szlugi po 100hp i tak z 40 razy w rundzie i gracz miał wtedy 4000hp i do tego nieśmiertelność więc uważam, że teraz jest to idealnie zbalansowane przez to, że można tylko raz użyć apteczki. Do tego uważam, że 400 hp to nie jest nawet dużo biorąc pod uwagę DMG dodatkowy z gangu, DMG ze statystyk z tego co wiem i do tego SVIP to z AK też jakiś DMG dodatkowy i M4, do tego z takiej M3 to w łeb się wali jak sie ma wymaksowane wszystkie staty z 1200hp ktoś mówił więc 400hp to nie jest dużo i nie uważam, że trzeba zmieniać również sklep i hp. A co do deagla to jestem bezstronny. Bez różnicy czy jest w sklepie czy będzie z ruletki.

3. Bez sensu. Wtedy całkowicie zwykli gracze, którzy chcą pograć w CT nie mając SVIPA i VIPA i do tego bez linki nie będą sobie dawali rady co odrzuci ich od grania dalej na serwerze i prowadzenia. Linka jest dla każdego i nie rozumiem co oznacza "poprawnie zbindowana" Linka to linka, ja mam ją zbindowaną jak każdy i używam jak każdy na przycisk więc nie rozumiem za bardzo o co Ci chodzi XD Chyba nie chcemy żeby w CT tylko osoby "bogate" ze SVIP'ami, szlugami i wysokimi poziomami grały w CT tylko i ogarniały, ale żeby też nowe osoby wchodziły. A taki zielony gracz bez linki to już w ogóle sobie nie poradzi więc linka najlepiej niech zostanie jak jest.

4. Statystyki kosztują sporo, bo są to dziesiątki tysięcy szlug więc fajnie bo gracze grają, zbierają szlugi i dodają sobie statystyki. Są też tacy co kupują od razu i robią na maksa wszystko na przykład ja, ale kto tego zabroni? Po to jest sklep żeby kupić szlugi i wesprzeć również serwer. Uważam, że statystyki też są git.

 

5. Co do tego to jestem za tym, aby dodać coś takiego, że na przykład na ostatniej reakcji strażnik może zabić max 2 osoby na runde czyli nie, że robi 10 razy ostatnią reakcje i zabija każdego tylko max 2/3 osoby na rundę. To samo z tyczy się pierwszej reakcji kiedy mówi, że ktoś ma wyznaczyć kogoś do zabicia. Moim zdaniem max 2/3 osoby powinno być na rundę na pierwszej i ostatniej reakcji do zabicia czyli razem 6 osób. A są gracze, którzy na ostatniej reakcji zabijają cały serwer. Pozdrawiam.
 

W dniu 4.08.2021 o 17:23, xvnkj napisał:

@UPDATE 

Z racji resetu lvlków na serwerku proponuję pomyśleć o takich świetnych CT jak chociażby !JOK3R! którego polecenie mimo braku buntów polegają na tym, że zabija 1/2 w głupich zabawach typu ostatnia reakcja, kolorki i inne jakże kreatywne zabawy (ofc on fragi zgarnia)

O karniakowaniu nigdy nie słyszał.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.08.2021 o 12:36, kondzio777 napisał:

1. Nie uważam żeby znerfienie SVIPA I VIPA w taki sposób jak napisałeś było dobre. Mimo wszystko po coś płaci się żeby mieć SVIP'a i mieć ułatwienie w grze. Czyli mówisz, że chciałbyś żeby VIP miał dalej dodatkowy skok a SVIP'owi zabrać jeden skok co by wyszło na to, że i VIP i SVIP mają takie same skoki i w sumie to prawie niczym się nie różnią.

Pisząc, że domyślnie zostaje tylko i wyłącznie jeden skok dla VIPów miałem na myśli, że nie mają dodatkowych skoków i zostajemy tylko przy ulepszeniach w ilości HP i kilku tych dodatkach, które ma ten VIP.

W dniu 7.08.2021 o 12:36, kondzio777 napisał:

2. HP zostało znerfione już i sklep z tym związany w niedawnych aktualizacjach serwera. Niedawno można było wymienić szlugi na $$ cały czas i wpisywać /sklep i kupować za szlugi po 100hp i tak z 40 razy w rundzie i gracz miał wtedy 4000hp i do tego nieśmiertelność więc uważam, że teraz jest to idealnie zbalansowane przez to, że można tylko raz użyć apteczki. Do tego uważam, że 400 hp to nie jest nawet dużo biorąc pod uwagę DMG dodatkowy z gangu, DMG ze statystyk z tego co wiem i do tego SVIP to z AK też jakiś DMG dodatkowy i M4, do tego z takiej M3 to w łeb się wali jak sie ma wymaksowane wszystkie staty z 1200hp ktoś mówił więc 400hp to nie jest dużo i nie uważam, że trzeba zmieniać również sklep i hp. A co do deagla to jestem bezstronny. Bez różnicy czy jest w sklepie czy będzie z ruletki.

Deagielek powinien być tylko i wyłącznie dostępny moim zdaniem z ruletki, niedawno w sumie wypadł mi po raz pierwszy nawet nie wiedziałem, że na /los można go dostać. Wciąż uważam, że gangi są zbyt op i na bardzo dużo pozwalają stąd powinna być aktualizacja tego, bo jeżeli zabraliśmy HP ctkom, którzy momentami mają po właśnie 400hp+ to naprawdę ciężko ich zabić jeżeli na serwerze jest szacowane załóżmy 10osób w TT, natomiast jeżeli sytuacja się odwraca i jest sporo TT mimo, że mogłyby być w CT naprawdę ogarnięte osoby to i tak cholernie ciężko ogarnąć osoby z gangiem wymaksowanym pod dmg i indywidualnym ulepszeniem grawitki na maksa (biorąc pod uwagę, że strefują używają spadochronu i innych pierdółek. Nie wiem czy możemy to nazwać jakimkolwiek zbalansowaniem skoro popadamy w skrajności.

W dniu 7.08.2021 o 12:36, kondzio777 napisał:

3. Bez sensu. Wtedy całkowicie zwykli gracze, którzy chcą pograć w CT nie mając SVIPA i VIPA i do tego bez linki nie będą sobie dawali rady co odrzuci ich od grania dalej na serwerze i prowadzenia. Linka jest dla każdego i nie rozumiem co oznacza "poprawnie zbindowana" Linka to linka, ja mam ją zbindowaną jak każdy i używam jak każdy na przycisk więc nie rozumiem za bardzo o co Ci chodzi XD Chyba nie chcemy żeby w CT tylko osoby "bogate" ze SVIP'ami, szlugami i wysokimi poziomami grały w CT tylko i ogarniały, ale żeby też nowe osoby wchodziły. A taki zielony gracz bez linki to już w ogóle sobie nie poradzi więc linka najlepiej niech zostanie jak jest.

Sugerowanie, że teraz nowi gracze bez żadnej rangi mają jakiekolwiek szanse w CT gdzie goście mają wymaksowany gang, Svipa i indywidualne staty na wysokim poziomie to głupota moim zdaniem, bo ich nie mają i to usunięcie linki lub zmodyfikowanie jej w pewien sposób żeby była dostępna od jakiegoś poziomu to tylko i wyłącznie wtedy kiedy pojawi się balans z GANGAMI oraz statystykami. Poprawnie zbindowana niekoniecznie na klawiaturze daję ci o wiele szybszą reakcję i uwierz mi nie masz zbindowanej tak jak każdy.

 

Nie wszystko musi być p2w i każdy o tym bardzo dobrze wie, że na dłuższą metę nie będzie miało to prawa bytu już zewsząd słychać ironizowanie że serwerek taki zbalansowany, śmiechy, hihy, że powoli nie da się na serwerze grać właśnie przez te rzeczy, które poruszyłem także to nie jest tylko i wyłącznie opinia przez pryzmat moich spostrzeżeń, na pewno dużo stałych graczy którzy w pewien sposób napędzają serwer zgodzą się ze mną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.08.2021 o 17:23, xvnkj napisał:

"VIP SVIP"

Co do rang premium na serwerze, osobiście nic bym nie zmieniał według mnie jest dobrze. Drugą sprawą jest to, że gracze mają wykupione VIP/SVIP'y i zmiany w nich są tak na prawdę nie możliwe, dla przykładu jak podpisze z kimś umowę, a ktoś tą umowę by mi zmienił to nie byłbym za bardzo zadowolony.

 

W dniu 4.08.2021 o 17:23, xvnkj napisał:

"Sklep oraz ruletka"

Była dopiero edytowana i została mocno okrojona.

 

W dniu 4.08.2021 o 17:23, xvnkj napisał:

"Linka"

Co do linki, posiada ją tylko prowadzący, inną rozmową było by gdyby wszyscy CT ją posiadali.

 

W dniu 4.08.2021 o 17:23, xvnkj napisał:

"Statystyki"

Co do samych statystyk. Jestem zdania, że są one za mocne. Jedyne co bym w nich zmienił to usunął możliwość dodawania exp coin'ów na większe obrażenia. Utrudnia to nie raz "Karniakowanie" graczy, gdyż od wymaxowanego gracza, zwykły gracz który ma np 100 HP dostaje za tyle "karniaka".

 

Oczywiście decydujący głos w tej sprawie mają @ Właściciel CS 1.6 [JAILBREAK] @ polkes @ Kaczorekk.

 

 

W dniu 7.08.2021 o 12:36, kondzio777 napisał:

@UPDATE 

Z racji resetu lvlków na serwerku proponuję pomyśleć o takich świetnych CT jak chociażby !JOK3R! którego polecenie mimo braku buntów polegają na tym, że zabija 1/2 w głupich zabawach typu ostatnia reakcja, kolorki i inne jakże kreatywne zabawy (ofc on fragi zgarnia)

O karniakowaniu nigdy nie słyszał.

Jeżeli chodzi o tego typu sprawy zapraszam do Skargi na Admina / Gracza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Vipa i Svipa nie będziemy zmieniać.
 

2. Sklep/Ruletka dostały nerfy więc nie ma potrzeby zmieniać w tym nic więcej. 

3. Linka zostaję dalej tylko i wyłacznie dla prowadzącego.  

 

4. Co do samych statystyk,  w planach mamy całkowitą zmianę statystyk zarówno w exp jak i w gangach. 
Myślę ze większości się spodoba.

 

 

 

temat_zamkniety2_csowicze2021.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie