Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga ty hwdp


xvnkj

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza składającego skargę:

xvnkjn

 

Nick gracza oskarżonego:

ty hwdp

 

Powód skargi:

Generalnie nie mam tendencji do składania skarg, bo mi się najzwyczajniej w świecie nie chcę, ale coraz bardziej tiltuje mnie zachowanie kilku osób, które pchają się usilnie do CT.

Generalnie coraz częściej widzę, że ktoś bardzo patrzy na graczy przez pryzmat rangi czy też znajomego nicku. 

Generalnie gadka szmatka poniedziałek pierwszy dzień daję tam jakieś polecenia oczywiście wszystko git, otwiera cele zabija ludzi nie zważając nawet na karniakowanie (bo przecież było tyle buntów......) sytuacja się rozkręca joker (TT) wali mu głowe z deagla on jak gdyby nigdy nic mówi, że sprzeda mu karniaka (biorąc pod uwagę, że jest to próba buntu i zabijał ludzi wcześniej, a nie karniakował dość dziwne czyż nie?) no i podszedł do celi z boku walnął mu chyba głowę, ale joker przeżył i powiedział "walić to". 

Przejdźmy do tego, że chyba dwa dni później (może jeden) wydaje tam jakieś polecenia, że przechodzicie tor na strzał z ak, ludzie tam zaczęli przechodzić, a ten nagle się obudził, że bez oszukiwania i oczywiście zabił tych co oszukiwali, bo musieli się cofnąć i stracić czas. (dość częsty proces na serwerku, ale to mniej istotne może po prostu to ja nie znam regulaminu)

 

Dowód(świadkowie/Demo/Screen):

Demo z 17:10 dnia dzisiejszego, mapa jail_event spektakl zaczyna się po pierwszym freedayu czyli na samym początku mapy.

 

Czas zdarzenia:

Wyżej już wymienione.

 

Generalnie nie jest to jakaś przepotężna skarga nadająca się na bana kij wie jakiego, ale temat poruszam z tego względu żeby Administracja brała pod lupę o wiele częściej jakiekolwiek objawy faworyzacji graczy, bo często zauważam ten proces, ale tbh nie chcę mi się odpalać forum nawet

teraz tak się złożyło, że miałem chwilkę to mówię, a poruszę ten temat

peace and love

 

PS: Sytuacja opisana z pamięci, także troszkę rzeczy może być podkoloryzowane lub w drugą stronę niedopowiedziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeanalizowaniu nagrania z HLTV stwierdzam, że skarga jest słuszna.

Gracz ty hwdp złamał następujące punkty regulaminu:

2.17 Faworyzowanie innych graczy względem innych (czytaj ustępowanie z kary wynikłej z powodu wszelakiej formy buntu) bądź , wyszczególnionym przez prowadzącego osobom [Albo wszyscy są faworyzowani albo nikt!!] jest zakazane.

 

Co do sytuacji z początku rundy, nie można jednych zabijać, a drugich tylko karniakować. Co do sytuacji z graczem !JOK3R! jest to dla mnie już w ogóle niedorzeczne, że w chwili próby buntu tylko karniakujesz gracza.

 

Co do zabawy na torze, według mnie popełniłeś Free Kill'a, ponieważ każda zabawa powinna być wytłumaczona przed rozpoczęciem, a nie w trakcie.

Powiedziałeś, " na mój strzał z akacza, pierwsza osoba, która to przejdzie ma życzenie" po czym strzeliłeś, a jak gracze już ruszyli to dodałeś bez oszukiwania.

Gdybyś powiedział " na mój strzał z akacza pierwsza osoba, która przejdzie ten tor ma życzenie" to oczywiście z góry byłoby wiadomo, że górą toru nikt nie przejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie