Skocz do zawartości

Zablokowane Zombie Plague


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mrs.Fuksiara

To bardziej podchodzi pod współpracę niż dodanie serwera na forum, bo każdy serwer tutaj przychodzący zmienia nazwę na csowicze.

Jestem neutralna można przyjąć i zobaczyc co to będzie. 

- wielki to oczywiście ten discord. Albo rybki albo akwarium

+ rozkręcony

+Reklama oraz plany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje takiego zombie moda na sieci, więc spoko by było przygarnąć. Natomiast tak jak fuksiara, bardziej podchodzi pod współpracę jeżeli to tak ma wyglądać. No nie wiem, jak dla mnie można zrobić coś na zasadzie jak było z tym serwerem do minecrafta - @ RumcajsJumper będzie wiedział. 

 

+mod

+reklama

+wiek

sk1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak:

Na serwerze jest aktywność,

Właściciel serwera dojrzały - wie czego chce,

Brakuje na zombiaka.

 

Nazwa serwera to nie problem, strona którą posiadacie aktualnie jest taką bardziej informacyjną dla graczy. Nie wiem czemu wyżej uznajecie to jako "współpracę" czy coś w ten deseń. To działa tak jakby np dany serwer miał swój osobny sklep. 

Jedyna kwestia którą musimy omówić przed prawdopodobnym przyjęciem to bans, każdy serwer sieciowy jest podpięty pod jednego bansa i nie wiem co by na to powiedzieli pracownicy @ UB Team CS 1.6

 

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rzadko się wypowiadam w takich podaniach to dodam coś od siebie teraz.. Jestem na TAK ponieważ:

 

+ Serwer od 7 dni a aktywność na prawdę jest kozacka.. Patrząc na GT, nie ma dnia chyba żeby nie było graczy na serwerze;

+ Wiek właściciela, co pokazuje że jest dojrzały i wie co chce;

+ Brak owego moda na naszym forum; 

+ Doświadczenie;

 

PS. Tak samo jak @ RumcajsJumper przekazał Wam... Czym innym jest współpraca a czym innym pozostawienie "nazwy serwera" w wyświetlanych frazach :) 

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bans będzie podpięty pod naszego, więc wszystko będzie w porządku ( w innej sytuacji też byśmy sobie poradzili pewnie, ale nie będę tu mówił za wszystkich :D )

+ Wiek

+ Piszę to o 1:30 a serwer prawie pełny,  świadczy to bardzo dobrze

+ Mod

ORNreJm.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że jestem fanatykiem zombie modów i bardzo dobrze się na tym znam jestem jak najbardziej za przyjęciem serwera 

 

Dla formalności wiek , doświadczenie i aktywność :) btw jeśli będziesz miał jakieś pytania wal śmiało :D

AppropriateGregariousIndianringneckparak FocusedGrandioseDaddylonglegs-size_restr

 

028d3837c9bcd49dfb89d04bec291f06.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwer_przyjety.png

Po więcej informacji proszę zgłosić się do mnie na PW

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie