Skocz do zawartości

Zablokowane obraza rodziców


xFiRescreamelo

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza składającego skargę: xFiRescream

 

Nick gracza oskarżonego: mama admina

 

Powód skargi: ciśnie po rodzicach. proszę o jak największe ukaranie tego gracza.

 

Dowód(świadkowie/Demo/Screen): jail_buyukisan_dark hltv: http://800388.node28.pukawka.pl

 

Czas zdarzenia: przed 21:40 

 

proszę o jak największe ukaranie tego gracza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór,

ponieważ jest późna godzina, a jutro rano muszę wstać - ponieważ, jak większość ludzi - mam swoje obowiązki, a także zdaję sobie sprawę, iż większa część społeczności serwera - zarówno graczy, jak i członków ekipy, nie będzie chciała czytać szczególnie rozwiniętych wywodów, postaram się, jak najbardziej streścić to, co chcę przekazać, przechodząc od razu do meritum tematu.

 

Autor tej skargi, tj. @ xFiRescreamelo(który jest posiadaczem multikonta, jego drugie konto, to @ xFiRescream), prowokował mnie już wcześniej. Z tego jednak względu, iż jestem osobą, która nie daje się łatwo podpuszczać - dalej kontynuowałem grę na serwerze, nie reagując na zaczepki twórcy tej skargi.

 

Sam @ xFiRescreamelo@ xFiRescreamjest oportunistą. Gdy po jakimś czasie puściły mi nerwy i na jego pytanie na Freeday'u, w stylu /Czy coś sobie zajęli?/, odpowiedziałem /Twoją matkę/, nie czekał długo z reakcją, od razu wzywając adminów i nalegając, aby mnie zbanowali.

 

Gdy admini postanowili najwidoczniej po prostu za nas dojść do konsensusu, w taki sposób, aby nie wymierzać żadnemu z nas kary - autokontrola tego gracza odeszła w zapomnienie. Zaczął pisać on rzeczy, typu: "pederasta pi*******y", "bo to flet je***y po matce cisnie", "ku**s je***y", etc, (nawet @ Elizka .Missprosiła go, aby "się ogarnął", co także załączam na końcu tego postu). Oczywiście sam bezpośrednio starałem się nie przejmować jego impertynencjami, zgłaszając wszystko na u@. Nic jednak nadal się nie ruszyło i w końcu dostałem informację, iż wpłynęła ta skarga.

 

Dlatego reasumując, przyznaję się do zarzucanego mi czynu oraz wnoszę o zastosowanie, jak najłagodniejszej kary, a autorowi skargi zarzucam:

 

* Multikonto na forum

* Prowokacje

* Używanie wulgarnych sformułowań w moim kierunku

 

Z wyrazami szacunku,

git

(mama admina)

 

Screeny na imgur

Edytowane przez git
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeanalizowaniu nagrania z HLTV, stwierdzam, że skarga jest słuszna, ponieważ w pierwszej rundzie padły słowa, które mogły urazić gracza, który złożył skargę, a dokładnie na pytanie zadane przez @ xFiRescreamelo 

Cytat

"- on sobie zajął jakieś miejsce, czy nie? "

gracz mama admina odpowiedział

Cytat

"- tak twoją starą ku*wa"

 

Opiekun @ xNieznanyzostał wprowadzony w błąd przez gracza Magus z Delta Force , dzięki czemu nie otrzymał od razu bana za zaistniałą sytuacje, przez co gracz @ xFiRescreamelo uległ prowokacji i obraził gracza mama admina, co jednak go nie usprawiedliwia i uważam, że powinien rozstrzyganie sporów, bądź obraźliwych komentarzy na serwerze pozostawić Adminom i nie egzekwować ich samodzielnie po przez obrażanie innego gracza.


 

Cytat

 

Magus z Delta Force :  to nie on mowil

Magus z Delta Force :  nie on

Magus z Delta Force :  on ma inny glos

 

 

Podsumowując skarga słuszna i według mnie należy się ukaranie gracza.

 

 

Jeżeli chodzi o wypowiedź użytkownika @ git, uważam, że wszelkie oskarżenia, bądź uwagi powinne trafić do nowego tematu w dziale Skargi na Admina/Gracza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje @ aDkza rozpisanie demka

a więc

-Gdy admini postanowili najwidoczniej po prostu za nas dojść do konsensusu, w taki sposób, aby nie wymierzać żadnemu z nas kary 

Nie dostałeś bana tylko dlatego że nie byłem pewny czy to ty, a na słowo się nie banuje.

 

- zgłaszając wszystko na u@. Nic jednak nadal się nie ruszyło i w końcu dostałem informację, iż wpłynęła ta skarga.

Napisałeś na u@ żę ktoś cię obraża zapytałem 2 razy kto nie odpowiedziałeś.

 

Skarga jak najbardziej słuszna z racji że obraziłeś jego rodziców dostajesz największą z możliwych kar.

8. Prowokowanie do kłótni/Obrażanie innych graczy - Ban od 30 minut do 24 godzin.

 

@ git tak jak adk napisał jak masz coś do zarzucenia innemu graczu to masz odpowiedni dział.

 

Co do pana Magus z delta nadaje bana na 10 h za wprowadzanie administracji w błąd.

 

Dodam że gracz @ gitjuż był karany za obraze rodziców/gracza, czy prowokację.

 

                                                                                                        tło.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie