Skocz do zawartości

Zablokowane Propozycja Odnośnie Moderatorów I Adminów Serwerów.


Salvatore

Rekomendowane odpowiedzi

Może być i tak trudno po samym podaniu wybrać osobę, równie dobrze możecie kandydatów brać na Team Speak`a i pozadawać pytania, tak jak to było na innych forach i zdawało egzamin, bo czasami wychodziło szydło z worka, podanie było ładne, ale podczas rozmowy wychodziło prawdziwe oblicze kandydata :P.

Mi chodzi by Junior Moderator znał podstawy czyli na początek jak zamykać tematy / dawać warny itp. A takie małe poradniki to ja mogę graficznie opisać i wstawić na forum.

 

Oczywiście botek do wzoru dopisz że Mikrofon + TeamSpeak wymagane bo my " Administracja " potrzebujemy z ekipą mieć kontakt.

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzi by Junior Moderator znał podstawy czyli na początek jak zamykać tematy / dawać warny itp. A takie małe poradniki to ja mogę graficznie opisać i wstawić na forum.

 

Oczywiście botek do wzoru dopisz że Mikrofon + TeamSpeak wymagane bo my " Administracja " potrzebujemy z ekipą mieć kontakt.

A mówiłem im, żeby dodać taki punkt, to mnie zlinczowali :P. Myślę, że już mamy wszystko odnośnie Junior Moderatora, i Adminów Serwerów. Teraz chyba wszystko zależy od Ciebie, bo poprawki w tych regulaminach i wizualne poprawki, to już raczej nie nasze zadanie. Czekamy na rewolucję :)

@EDIT

Chyba, że jeszcze potrzebujecie pomocy w czymś?

lyPNLBi.png

Vwl36ZZ.gif Piszę poprawnie po polsku, a wszystkie błędy w moich wypowiedziach są celowe. Jeżeli spodobał Ci się mój temat/post lub po prostu Ci pomogłem, możesz się odwdzięczyć, klikając "Lubię To".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak macie jakieś sugestie co do regulaminów to możecie od razu tutaj pisać by wszystko załatwić w 1 temacie by nie robić spamu :)

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak macie jakieś sugestie co do regulaminów to możecie od razu tutaj pisać by wszystko załatwić w 1 temacie a nie robić spamu :)

Mówisz o regulaminie ogólnym forum, czy o wszystkich regulaminach jakie się znajdują na tym forum?

lyPNLBi.png

Vwl36ZZ.gif Piszę poprawnie po polsku, a wszystkie błędy w moich wypowiedziach są celowe. Jeżeli spodobał Ci się mój temat/post lub po prostu Ci pomogłem, możesz się odwdzięczyć, klikając "Lubię To".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej o regulaminach które znajdują się tutaj [KLIK]

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S Już bez spamu, fajnie byłoby wgrać nowe mapy na CoD`a 2001, ponieważ już mapy są nudne, same westwood`y praktycznie, gdzie przerywnikiem jest kabul i znowu wracamy do westwood`ów, to tak tylko w roli przypomnienia, ew. zrobić jakąś ankietę jakie mapy dodać, lub zdać się na graczy, bo granie samych westwood`ów, tylko troszkę przerobionych nie jest fajne :P

lyPNLBi.png

Vwl36ZZ.gif Piszę poprawnie po polsku, a wszystkie błędy w moich wypowiedziach są celowe. Jeżeli spodobał Ci się mój temat/post lub po prostu Ci pomogłem, możesz się odwdzięczyć, klikając "Lubię To".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhmm .. Ja to bym jeszcze miał taką prośbę . Jeżeli nie grasz na serwie to nie masz prawa się wypowiedzieć w podaniu na admina / skardze na admina/gracza . Bo jak nie znasz typa nie wiesz kim jest to lepiej sobie podarować ...

x7e4AkJ.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhmm .. Ja to bym jeszcze miał taką prośbę . Jeżeli nie grasz na serwie to nie masz prawa się wypowiedzieć w podaniu na admina / skardze na admina/gracza . Bo jak nie znasz typa nie wiesz kim jest to lepiej sobie podarować ...

 

Dokładnie - to samo miałem napisać, ludzie spamują w podaniach i jak już kiedyś pisałem czasem na niekorzyść składającego który jest ogarnięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhmm .. Ja to bym jeszcze miał taką prośbę . Jeżeli nie grasz na serwie to nie masz prawa się wypowiedzieć w podaniu na admina / skardze na admina/gracza . Bo jak nie znasz typa nie wiesz kim jest to lepiej sobie podarować ...

a powiesz mi jak będziesz sprawdzał czy dana osoba gra na danym serwerze?

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiesz mi jak będziesz sprawdzał czy dana osoba gra na danym serwerze?

Od tego jest choćby GameTracker, wiadomo, że po nim nie dowiemy się czy osoba jest kulturalna, czy dobrze się zachowuje i czy się nadaje, ale jak widzę argumenty pana @v240 Efektywny, to aż mnie trzepie.

Nie zobaczy na GameTrackera, gdzie użytkownik składający podanie ma przegrane 4 godziny, a w jego argumencie jest "aktywność".

Nigdy nie widziałem go też na TeamSpeaku 3, ale oczywiście, wypowiada się, że ktoś jest aktywny, ogarnięty itp...

 

Przepraszam, że dałem taki przykład, aczkolwiek nie lubię czegoś takiego, równie dobrze, mógłbym robić wyliczanki "raz, dwa, trzy dzisiaj Admina nie dostaniesz Ty..."

lyPNLBi.png

Vwl36ZZ.gif Piszę poprawnie po polsku, a wszystkie błędy w moich wypowiedziach są celowe. Jeżeli spodobał Ci się mój temat/post lub po prostu Ci pomogłem, możesz się odwdzięczyć, klikając "Lubię To".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzór na Junior Moderatora troszkę podrasujemy :) Będą większe wymagania i to o wiele.

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzór na Junior Moderatora troszkę podrasujemy :) Będą większe wymagania i to o wiele.

Bardzo dobrze, nie tyle chodzi o wymagania, ale o to, żeby tą osobę poznać, przecież nie musicie J@ wybierać na gwałt, byleby wybrać odpowiednią osobę na to stanowisko, której się to nie znudzi po tygodniu :P

lyPNLBi.png

Vwl36ZZ.gif Piszę poprawnie po polsku, a wszystkie błędy w moich wypowiedziach są celowe. Jeżeli spodobał Ci się mój temat/post lub po prostu Ci pomogłem, możesz się odwdzięczyć, klikając "Lubię To".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzór oraz wymagania zostały dodane na Junior Moderatora.

 

Coś jeszcze będziecie chcieli by zmienić zanim zamkniemy temacik?

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawmy także i respektujmy wymagania  podania o admina bo tutaj gracze dopiero wbili na forum piszą podania, a tak nie powinno być, dopiero po odbyciu stażu na forum powinny składane być te podania a tak widać nie jest..

ih1BQ6H.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawmy także i respektujmy wymagania  podania o admina bo tutaj gracze dopiero wbili na forum piszą podania, a tak nie powinno być, dopiero po odbyciu stażu na forum powinny składane być te podania a tak widać nie jest..

Podmienione są wzory i wymagania na admina. W tym temacie również była korespondencja na temat adminów także poczytaj wcześniej :)

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na czas teraźniejszy zamykam temat i robimy to o czym rozmawialiśmy.

 

Większość a raczej chyba wszystko z tego tematu zrealizowałem dla Was i w razie jakichkolwiek pytań czy tez propozycji proszę pisać temat.

 

Zamykam.

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Forum główneOrganizacjaPropozycje"

do

"ŚmietnikArchiwum".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie