Skocz do zawartości

Zablokowane [Redakcja] Propozycja urozmaicenia Opiniolandii


Sysia ;*

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, 

 

przychodzę do Was z propozycją lekkiego urozmaicenia Opiniolandii, a mianowicie:

 

- stworzyć temat dotyczący danej osoby, który nie będzie zamykany i tym sposobem każdy użytkownik będzie mógł się wypowiedzieć co sądzi na temat danej osoby i jego pracy

 

- dołączyć anonimową ankietę z dobrze sformułowanymi pytaniami ogólnymi zamkniętymi 

 

Po rozmowie wstępnej z @ Mrs.Fuksiara uświadomiłam sobie że nie każdy jest skory do szczerej odpowiedzi na pytania, które są zawarte w każdej serii Opiniolandii bądź po prostu nie znają danego użytkownika na tyle, by się wypowiedzieć. Uważam, że mój pomysł pozwoliłby troszkę rozkręcić i urozmaicić akurat tę serię i nie byłoby to takie oklepane :D

 

Co sądzicie? 

 

Haloo? :D 

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pan Truskawa

Jestem jak najbardziej za, może to też być więcej pracy dla nas jako @ Moderator lecz od czegoś tu jesteśmy. Jak wiesz niektórzy nie umieją kulturalnie się wypowiedzieć, więc warny jak coś będą nakładane. Ale pomysł sam w sobie jest jak najbardziej na

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mrs.Fuksiara

@ Pan Truskawa  za to nie będzie warnow😂 chyba ze ktoś kogos od debili zwyzywa. Za opinie sie nie banuje 😎😁

 

Sprobujemy jutro z tym. Jeżeli wypali to na stale tak zostanie ;p

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie