Skocz do zawartości

Zablokowane Ruda redaktorka - nie koniecznie fałszywe informacje xD


Misia

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Wymagania

 

Znajomość zasad ortografii, gramatyki i interpunkcji +

Pisanie sensownych postów +

Konto na forum, które zarejestrowano co najmniej miesiąc temu +

Minimum 40 postów -

Umiejętność czytania ze zrozumieniem +

Znajomość regulaminu +

Minimum 16 lat +

Brak ostrzeżeń na forum +

Co najmniej jedna przykładowa praca (1 - Twoja praca lub 3- innego typu) +

 

 

Podanie

 

Imię:

Ewelina

 

Wiek:

25

 

Kilka słów o sobie:

Młoda, ambitna, empatyczna, komunikatywna, wesoła babeczka. Jestem osobą kreatywną, lubię robić i oddawać się czemuś w czym widzę sens i przyszłość. Jak już się za coś biorę to daję z siebie 200%. Często szukam w Internetach jakichś ciekawostek, jeśli coś przykuje moją uwagę to potrafię o tym szperać, aż będę wiedziała czy to prawda i dowiem się wszystkiego na ten temat. Moim głównym zainteresowaniem jest żużel, za czym idzie zainteresowanie motocyklami oraz motoryzacją. Dodatkowo interesuję się grami oraz strzelectwem. Czytam również dużo książek. W wolnym czasie lubię podróżować, odkrywać nowe miejsca i dowiadywać się czegoś na ich temat. Często ze znajomymi jeździmy na tzw. szlify (jazda samochodem bez celu) i udaje nam się odkrywać jakieś perełki. Jestem ciekawska i lubię drążyć aż dowiem się wszystkiego więc prawdopodobnie wyląduję w piekle i będę robić szatanowi konkurencję :D 

 

Doświadczenie:

Byłam właścicielką forum (krótki epizod w życiu ale jakże ciekawy), gdzie oprócz nauki budowy forum robiłam również wywiady, dodatkowo byłam na wysokich rangach na kilku forach gdzie niejednokrotnie pomagałam w redakcji. Myślę, że startowanie w konkursach ortograficznych jest dodatkowym atutem :D

 

Przykładowe prace: 

https://csowicze.pl/topic/69724-tylko-dla-odważnych/

 

 

W czym czujesz się najlepiej? 

Myślę, że najlepiej będę się czuła w newsach/wiadomościach, artykułach, ciekawostkach oraz recenzjach. Wywiady też raczej nie będą sprawiały mi większej trudności. Mogę również podjąć próbę zrobienia gazetki jeśli będzie taka potrzeba.

 

Kontakt:

Steam, Fb, forum, ts

 

Edytowane przez RudaWrednaBaba
poprawka

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mawiają, że "rudy się nie dostał", ale nie w Twoim przypadku. Oczywiście to jest żart i to, czy ktoś jest rudy nie zmienia pewnych faktów, jestem tolerancyjną osobą.

Oczywiście, że jestem na tak, ponieważ brakuje rąk do pracy w Redakcji i myślę, że Sobie świetnie dasz radę jako Redaktorka. W dodatku masz do tego dobre predyspozycje w postaci Twojego doświadczenia w tej roli tak jak powiedziałaś w swoim podaniu. Myślę, że jesteś wiarygodną osobą i w tym przypadku nie kłamiesz. Co prawda tak jak Ja nie spełniasz wymagań w zakresie postów dodawanych na forum, ale zapewne to nadrobisz i tak na prawdę, jeśli osoba jest ogarnięta, to nie ma co zwracać uwagi na pewne wymagania, tylko brać dopóki dana osoba się nie rozmyśli. Twoja "pokazowa" praca również jest bardzo dobra, więc warto dać Tobie szansę na tym stanowisku. Podanie również zostało napisane estetycznie i przekonuje do Twojej kandydatury.

Pozdrawiam

@ empi^(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie