Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane [Film] Obecność 3: Na rozkaz diabła


Rekomendowane odpowiedzi

Myślę , że nie muszę przedstawiać filmu Obecność 3. Chyba większość zna stary film Obecność i Obecność 2. Dla tych co nie znają dam krótki opis:

Rok 1981. Małżeństwo Warren bada sprawę mężczyzny oskarżonego o morderstwo. Sprawca jednak utrzymuje, że za zbrodnie odpowiedzialny jest potężny demon, władający jego ciałem.

images.jpeg.eb2c78310dffbfe9427445910a26ff50.jpeg

Tej 3 części tego filmu nie oglądałem bo dopiero będzie w kinach , ale zapraszam do obejrzenia zwiastunu.

Powiem do tego , że wszystkich filmach Obecność występuje Zakonnica , która też występowała w bardzo znanym Horrorze „The Nun" , który sam oglądałem cały  , ale było w nim dużo śmiesznych momentów.

 

Dziękuje za uwagę! Myślę , że wam się  spodobało. Z pozdrowieniami @ Proplayer    👹

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem 2 tygodnie temu na maratonie tych 3 części... Tak jak pierwsza i druga część były ciekawe i straszne, tak 3 część totalna klapa, powtarzał się schemat z pierwszej części, większość scen była nie potrzebnie przedłużana... Najmniej straszna i wciągająca "obecność"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kina raczej nie pójdę bo nie mam z kim (forever alone) ;<

Ale chętnie z czystej ciekawości obejrzę jak będzie na internetach bo 1 i 2 mi się dość podobały  :D 

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mrs.Fuksiara napisał:

Uwielbiam Obecność! Czekam na 3! 

https://ekino-tv.pl/movie/show/obecnosc-3-na-rozkaz-diabla-hd-the-conjuring-the-devil-made-me-do-it-2021-lektor/30306

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gość zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie