Skocz do zawartości

Zablokowane Czarny Niebezpieczny


Brewol

Rekomendowane odpowiedzi

HLTV link : https://w58.hltv.org.pl/srv71305/HLTV-2106201621-de_dust2.dem.zip

jedna wystarczająca akcja 21:50-22:05 - na gali z DGL-em (15 sekund do obejrzenia macie)  ;)

Nick: Czarny Niebezpieczny

Steam ID: STEAM_0:0:609535029

 

 

Ten serwer zasługuje na więcej

Pozdrawiam :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty no, paniczne strzały i akurat lucky banie weszły :kekw:

Idę po broń z deaglem, wychylam i widzę 2 typów przed sobą to co mam stać i dać się zabić? Broń zawinąłem i chciałem szybko uciec, a że banie weszły to zajebioza ;) 

 

@ Brewol Bo biedny byłem i nie było mnie stać na M4 czy Famasa więc kupiłem deagle, ostatni mój skok na shorcie skierowany jest na zmarłego teammate, który zgubił AK, potem jak możesz zauważyć ruszyłem dosłownie w stronę tego AK, jak tylko usłyszałem, że go podniosłem to się zacząłem cofać ;) Póki co to ty pierdzielisz farmazony

Edytowane przez CzarnyNiebezpie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś tu spalony, tych akcji jest więcej, admini, wlasciciele niech sobie poszukaja :)

 

@CzarnyNiebezpieczny Jedynym farmazonem jakiego tu możecie znaleźć to właśnie Ty ;)

Kto ma wiedzieć ten wie jak ci celownik drga i skacze jak po*********y ;)

 

 

Edytowane przez Brewol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 - Podejrzenia o czity składamy w tym dziale ----> https://csowicze.pl/forum/502-ac-zgłoś-czitera/

Po 2 - Zgłaszasz tylko 1 akcję, a z tego co wiem to @ UB Team CS 1.6 potrzebuje bynajmniej 3 akcji. 

 

Skargę oczywiście zamykam ponieważ @ UB Team CS 1.6 jest od tego. 

Polecam napisać zgłoszenie w odpowiednim dziale i liczyć na werdykt odpowiednich osób. 

Pozdrawiam fanów,

Boski Z Polski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie