Skocz do zawartości

Zablokowane Podanie strażnik (ostatni raz, jeśli sie nie uda odpuszczam sobie) Lee123


Gość Lee123

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lee123

<<<WZÓR >>>>

 

Nick: Lee123
Imię: Jakub
Wiek: 16

Doświadczenie:  Średnie takie ale dam rade

Coś o sobie: Jestem Kuba, mam 16 lat. Chodzę do szkoły ponadpodstawowej na kierunek ślusarz. Lubie grać i gotować. Gram w gry takie jak: CS:GO, CS 1.6, MTA, LOL, ETS2 i Metin

Dlaczego Ty chcesz zostać strażnikiem:? Ponieważ potrafię dobrze wyegzekwować kare dla gracza, karam tych którzy "nagrzeszyli" często przesiaduje na serwerze.

Posiadasz steam? (Jesli tak dodaj stema id) : STEAM_1:0:441237160

Składka (TAK/NIE): TAK, ale to zależy ile i czym możliwa płatność ;)

Ile czasu możesz przegrać na serwerze tygodniowo?:  jeśli mam wolne to do 6h (teraz częściej przesiaduje)

Link do GT: https://www.gametracker.com/player/lee123/51.83.215.2:27015/
Znajomość AMXX [0/10]: 5, ale ciągle się uczę. (jeśli chodzi o FTP dobrze znam ;d, a amx gorzej) 

Znajomość regulaminu [0/10]: 8

Znajomość moda JB [0/10]: 8/10 (przez ciągłe zmiany w menu)
Posiadasz mikrofon?:  tak


Kontakt: Discord Lee123#1962, steam lee123, ts3, forum, messenger (nie żadna mi trudność podać)

 

 

<<<WYMAGANIA >>>>

 

- Wiek min. 15 lat [możliwe wyjątki]

- Minimum 350 minut przegrane na serwerze

- Minimum 10 dni aktywności na serwerze

- Sprawny mikrofon

- Posiadanie TeamSpeak3

- Mutacja [możliwe wyjątki]
- Minimalna znajomość AMXX [4/10]

- Znajomość regulaminu

 

!!! Oświadczam !!! Zapoznałem się z tematem [Skala] AMXX od 1 do 10

 

<<<< PROSZĘ SKOPIOWAC CAŁĄ ZAWARTOŚĆ DO PODANIA >>>>

 

Prosze o nie marnowanie czasu administracji. Jeśli nie potrafisz dostosować się do polecenia w/w nie nadajesz się, oraz twoje podanie zostanie ODRZUCONE.

 

Administracja zastrzega sobie prawo do rozpatrzenia podania w ciągu tygodnia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem na tak.  Moim zdaniem każdemu kto wykazuje chęć pomocy i gracze go w sumie lubią należy się szansa, pozatym to nie jest jakaś mega zaawansowana pozycja jeśli chodzi o administracje. Potrzebne są osoby ktore wchodzą na serwer w godzinach w których zazwyczaj nie ma administracji i nie ma komu ogarnąć serwera. Sam osobiście znam tego gracza i uważam, że świetnie nadaje się chociażby na próbę. Pozdrawiam :)

+ AMX

+ STEAM

+/-   KULTURA JEST OK, MOŻE CZASEM ODPOWIE NA DOCINKI ZE STRONY INNYCH, ALE BEZ PRZESADY KAŻDY CHYBA MA PRAWO SIĘ BRONIĆ.

+ CHĘĆ ROZWIJANIA SIĘ, I POMOC 

+ SKŁADKA

+ CZĘSTO WCHODZI DO CT, NAWET GDY ADMINISTRACJA SIĘ DO TEGO NIE ŚPIESZY.

 

Edytowane przez legia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze niedawno wyzywałeś serwer od najgorszych, jak Ty to ująłeś masz już na niego "wyjebane" i niech Ciebie banują, kilka innych sytuacji gdzie kultury to Ty nie masz admin powiedział, żebyś się ogarnął to już od razu płacz się odpalił "to zbanuj mnie". W CT dzisiaj pokazałeś, że nie ogarniasz na 10 tt 2 ct. Jak dla mnie nie nadajesz się na te stanowisko, ponieważ jesteś zwykłym płaczkiem.

Na nie

stasieksygna.png.876769f49b6e05d55949593c8a548db3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem jak na razie na Nie, ponieważ dzisiaj wyzywałeś serwer, gdy Stasiu powiedział Ci kilka słówek i napisałeś "Wyjebane mam nie będę grał na tym serwerze", a piszesz podanie na strażnika? Zastanów się może czy ty chcesz grać na tym serwerze czy nie, bo jeśli nie masz zamiaru grać to nie pisz podania, a jak masz zamiar grać to popraw swoją kulturę oraz swoje zachowanie, bo nie ukrywam, ale jest ono dość dziecinne, ktoś coś Ci powie, a ty od razu wyzywasz serwer i mówisz jaki to on nie jest, masz ziomek 16 lat, a zachowujesz się jakbyś miał 11 i ktoś by Ci zabawkę zabrał, a ty lecisz z płaczem do mamy bo Ci zabawkę zabrali. 

 

7 godzin temu, Huarashi napisał:

+ogar w ct

 

Tutaj się nie zgodzę z tobą Russ, bo moim zdaniem i jak pewnie wielu innych osób z serwera, to lee nie ogarnia w CT, pamiętam jak kilka dni temu buntowałem mu się, a on się spłakał i napisał, że ma wyjebane w ten serwer i wyszedł z tego CT. Tak jak Stasiu napisał nie potrafi w 2 osoby ogarnąć 10 osób na serwerze. Kreatywnie również nie prowadzi, często mu się ludzie buntują i nie potrafi sobie z nimi poradzić co też jest trochę słabe moim zdaniem, bo jak wchodzisz do CT to musisz posiadać rączki żeby poprowadzić rundę do końca.

 

GT w miare git, ale mógłbyś trochę nadrobić minut, a co do reszty to nie mam problemu.

 

Tak jak napisałem Ci wyżej zastanów się czy chcesz grać na tym serwerze, skoro piszesz milion razy dziennie, że już nie będziesz grał, a teraz piszesz podanie, a ja na ten moment jestem na NIE.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jestem na nie, nie będe tu pisał plusów i minusów. Wystarczy, że wczoraj napisałeś, że ten serwer pada i masz wyj**ane na niego, dodatkowo wyzywasz administracje, a gdy dostaniesz bana to piszesz coś w stylu "ssij" itp. Z kulturą też jest średnio, często nie panujesz nad emocjami i wyzywasz innych.

 

Pozdrawiam, Gonzalez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie