Skocz do zawartości
Zbiórka na nowy wygląd forum! ×

Rekomendowane odpowiedzi

WIAD.png
USA zadziwia!
Czy to aby na pewno genialny pomysł!?


Zgodnie z decyzją tamtejszych władz każdy, kto przyjmie w najbliższym czasie szczepionkę, dostanie... darmowego skręta z marihuaną - podaje "The New York Times".

Akcja "Dżointy za szczepionki" została zaaprobowana przez stanową radę ds. wyrobów alkoholowych i konopnych. Promocja ma ruszyć bezzwłocznie i potrwać do 12 lipca. W ramach kampanii osoby, które ukończyły 21 lat będą mogły od sprzedawców marihuany otrzymać gotowego dżointa. Wcześniej muszą im pokazać zaświadczenie o przyjęciu pierwszej lub drugiej dawki szczepień na COVID-19.

 

Marihuana w stanie Waszyngton jest legalnie sprzedawana "do celów rekreacyjnych" od połowy 2014 r. Narkotyk kupić może każdy mieszkaniec powyżej 21. roku życie. Nie potrzeba do tego nawet recepty od lekarza.


A czy Ty byś się zaszczepił, gdybyś miał/miała dostać marihuanę w zamian?

/onet

Baner .png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam, że jeśli nie zachodzi taka potrzeba to nie ma co się szczepić. Szczepionki dopracowuje się latami, ta na Covid powstała w rok? Myślę, że nie jest to warte ryzyka.

Zdrowie ponad wszystko, tak więc nie zaszczepiłbym się.

sygnatura1.png.3f677f8d3c831d074b53c871b443db97.png

"Jeśli masz w sobie na tyle odwagi, by pokazać swój charakter - zrób to. Nie każda droga, którą pokazują Ci inni, jest tą właściwą. Wierzyć innym należy, ufać - tylko sobie."
Marcin Prus, Wszystkie barwy siatkówki

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...