Skocz do zawartości
Zbiórka na nowy wygląd forum! ×

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia:01.06.2021

Nick użytkownika: @ Pan Truskawa

Dowody: Załączone zdjęcia.

Świadkowie: Użytkownicy forum.

Uzasadnienie: No to lecimy jeszcze raz tym razem na moda. Mianowicie chodzi o to, że @ Mechu dostał bloka na czatbox BEZ OSTRZEŻENIA od @ Pan Truskawa , a jak przypominam regulamin zobowiązuje najpierw do ostrzeżenia a później do blokady na czat punkt 3.1.

Pomijając już fakt, że pytany bodajże 3 razy dlaczego najpierw dał bloka a nie ostrzeżenie, nie otrzymałem odpowiedzi, najwidoczniej nie widział swojej winy. Jeżeli załączone zdjęcia nie są wystarczające, prosił bym o notke do skargi a na pewno edytuje temat wrzucając więcej zdjęć.

Zostałeś zablokowany w tym pokoju
(3. Zakazuje się wszelkiego rodzaju spamowania, floodowania, wymuszania i prowokowania.)
Zostanie odblokowany za 06/01/21 09:26 PM <------To jest blokada użytkownika @ Mechu

1.png

1.png

Odnośnik do odpowiedzi

3.1. Wszczynanie/prowokowanie kłótni - >  Ostrzeżenie -> Blok -> Warn  nie dostalem ostrzezenie tylko odrazu blokade na 30 mni nie ma taryfikatora od ilu mminut do jakiego czasu wiec moderator robi jak sam uwaza. wnioskuje ze dal mi na 30 min za to ze wypowiedzialem sie w jego wczesniejszej skardze, ale to tylko sa moje domysly i niczym podparte teorie. dziwi mnie tylko ze joker dostal jak mnie wyzwal od idioty na 5 min a ja za wymiane zdan z poffem na 30 ale co tam wszytsko zgodnie z regulaminem. 

Odnośnik do odpowiedzi

skarga_odrzucona.png

Mechu już miał wielokrotne upomnienia licząc każdego z administracji odkąd tu jest z nami. 

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...