Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Odwołanie do bana


le cochon

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*: witam
IP / Steam ID*:STEAM_0:0:603748665
Admin banujący: Niuniek
Data i godzina otrzymania bana*:15.5.2021 21:56
Runda:
Serwer*: Only Mirage 137.74.5.146:27015
Powód: wh
Link do demka*:https://611.gotv.pro/srv56779/auto0-20210515-212927-39319363-de_mirage-________PL______CSowicze.pl______MIRAGE_________TR128___1s1k.pl.dem.zip


Wycinek z konsoli*:  Unranked » witam : !mvp
 [SERVER] ★ Zapraszamy na nasz serwer ARENA 1VS1
 [SERVER] ★ IP serwera: 91.224.117.176:27015
MaQueen dołącza do gry.
 *DEAD*  Silver II » enczantink tejbyl : gh
Disconnect: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź www.CSowicze.pl aby poznać szczegóły.
Disconnect: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź www.CSowicze.pl aby poznać szczegóły.


Krótki opis sytuacji*:Gram sobie normalnie na koncie z 1 lvl, dostalem juz kilka razy bana za wh na tym serwerze na innych kontach i gram tak jak wczesniej i robie 4 kille w rundzie po czym dostaje bana od admina

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

 

Zrzut ekranu (433).png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak : 
19:39 / Na midzie przez smoke skanujesz idealnie na typa w oknie przez ściane , po czym celujesz przez skrzynki idealnie na typa o nicku "Foczasty" . 
24:42 / Rzuciłeś granat w miejsce gdzie nie dostałeś info że tam ktoś jest , po czym wcelowałeś się tam.
24:49 / Dajesz info dla kolegów że jest "skampionych" 2 gości mimo że nie widziałeś kolegi z kuchni . 
26:30 / Wchodzisz na b-A i patrzysz przez ściany idealnie w głowy przeciwników zabijając wszystkich , bez info od razu jesteś wcelowany w "kanapke" . 
Pozdrawiam Opiekun Mirage #1


 

Edytowane przez .NiunieK.

OTWORZYLIŚMY DLA WAS NOWY SERWER CS:GO !

b_350_20_2979da_313eac_ffffff_000000.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej akcji ktora opisałes jak dobrze pamietam ten smoke wygladal jak 1way wiec zaczalem scanowac, potem z ta akcja ze skrzynkami to nie pamietam ale wiem ze w tej drugiej w 24:42 bylem wcelowany, bo dostalem info od kolegow z druzyny i na radarzer bylo widac ze ktos siedzi w jungli. 24:49 2 kolegow sie wylozylo z teamu na przejsciu od ct do okna wiec powiedzieli mi to. A w ostatniej sytuacji to jest normalny nawyk, ktory mam po dluzym graniu w strzelanki, a w kanapke bylem wcelowany, bo jak sie przysluchasz to bylo slychac jak ktos spada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19:39 -b

(w minucie 19:28 widać że zobaczył typa w oknie, później zobaczył smoke również w oknie, więc strzeliłw miejsce onewaya)

Rownież z akcją z foczastym wydaję mi się ze było to niechcący bez pojęcia o najechaniu na przeciwnika. Dla mnie akcja ze skrzynkami -/+b

24:42 +b żadnego infa nie dostales kolego, wychyliles rzucile nade, i po rzuceniu dpiero idealnego nade pod nogi uslyszales scopa u przeciwnika

24:49 tutaj znowu +b nie wiedziales o typie z kuchni a chciales na niego peekować, ale nei zauwazyles typa kampiącego przy dżungli 

26:30 aimbot i tu widać odrazu +b

 

 

Dla mnei brak ub, czekam na dezycje Opiekuna UBTEAM

ezgif.com-gif-maker.gif.291671d5126ca1bfe85c34d48f334459.gif.8e394336f62a59e2d894d618e1f97ad5.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie