Skocz do zawartości
Zbiórka na nowy wygląd forum! ×

Rekomendowane odpowiedzi

ps-plus-may-games-image-block-02-22apr21$en?$1600px--t$
Trzy gry, warte do 356.08zł


Battlefield™ V (PS4)
(Cena normalnie: Około 200zł)

Seria Battlefield wraca do swoich korzeni z zupełnie nowym spojrzeniem na II wojnę światową. Weź udział w starciach wieloosobowych ze swoją drużyną w trybach takich jak Wielkie Operacje i kooperacyjny tryb Sił Połączonych lub poznaj dramatyczne historie rozgrywające się na tle globalnej wojny w jednoosobowych Opowieściach Wojennych. Ciesz się największą i najbardziej wciągającą grą z serii Battlefield, walcząc w niesamowitych i niespodziewanych miejscach na całym świecie. Teraz możesz spróbować sił również w Burzy Ognia – trybie Battle Royale w stylu Battlefield.

 


Stranded Deep (PS4)
(Cena normalnie: Około 100zł)

Przetrwaj starcie ze zdradliwymi żywiołami i niebezpiecznymi stworzeniami na Oceanie Spokojnym w Stranded Deep, przygodzie w otwartym świecie, w której nie masz możliwości wezwania pomocy po tajemniczej katastrofie powietrznej.

 


Wreckfest: Drive Hard. Die Last. (PS4)
(Cena normalnie: Około 130zł)

Ciesz się epickimi kraksami i starciami oko w oko aż do mety we Wreckfest: Drive Hard. Die Last. Oto gra wyścigowa w pełnym kontakcie z realistyczną symulacją modelu fizycznego opracowaną przez producentów z Bugbear.


 

/ps4, youtube

Baner .png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...