Skocz do zawartości

Zablokowane [Multi Admin] mjk


mjk

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: mjk
Wiek: 18 
Steam ID: STEAM_0:1:484535463
Na ilu serwerach posiadasz admina?: 2 - Jailbreak, DD2#2
Znajomość komend AMXX / SOURCE MOD [ 1-10 ]: AMXX 7/10, SM 2/10
Znasz i zatwierdzasz regulaminy? [ TAK/NIE ]: Tak
Mikrofon?: Tak
Dlaczego właśnie Ty?: Cechuję się bezstronnością i spokojem, jestem ostatnią osobą, która mogłaby uczestniczyć w kłótniach czy sprzeczkach. Sądzę, że skutecznie wywiązuję się ze swoich obowiązków na serwerach, na których aktualnie pełnie funkcję admina. Pomoc innym graczom oraz utrzymywanie porządku na serwerze sprawia mi wielką przyjemność. Dlatego otrzymując rangę Multi Admin będę mógł z większymi możliwościami wprowadzać porządek oraz miłą atmosferę na serwerach.
Kilka słów o sobie: Nazywam się Dawid, urodziłem się w 2002 roku. Mieszkam od urodzenia w województwie pomorskim - dokładnie na Kaszubach. Uczęszczam do 3 klasy technikum informatycznego. Interesuję się wieloma gatunkami muzycznymi od podstaw, najbardziej rockiem(jego wszystkimi podgatunkami), emo trapem czy muzyką alternatywną różnych narodowości. Bawię się analizą tekstów oraz ścieżek dźwiękowych utworów. Jeśli chodzi o moje podejście do społeczeństwa, to jestem osobą liberalną.
Kontakt [ Steam / Faceebok ]: Facebook: we wiadomości prywatnej. Steam: https://steamcommunity.com/id/xmajka/

 

JB 1.6 | 91.224.117.148:27015

TS3 | 178.217.188.25:9987

DISCORD | m4jka#8295

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podanie_odrzcuone.png

Miejsce na Multi Admin CS 1.6 zajęte.

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie