Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Premierka Polski w Tekken 7 zaprezentowana - Lidia Sobieska na gameplayu •  Eurogamer.pl

 

Dokładnie miesiąc temu @ Mrs.Fuksiara dodała temat z informacją o nowej polskiej bohaterce. Dziś już wiemy, że będzie to Lidia Sobieska - pani premier.

 

Bohaterkę ukazano na trwającym około 3 minuty zwiastunie (można go zobaczyć poniżej) i widzimy ją tutaj w starciu m.in. z Jinem i Heihachim Mishimą. Co ciekawe, twórcy zdecydowali się też na dodanie razem z nią nietypowej areny w postaci... tropikalnej plaży, czyli miejsca, które raczej nie jest pierwszym skojarzeniem z naszym krajem.

 

Island Paradise | Tekken Wiki | Fandom

 

 Po przedstawieniu enigmatycznego teasera przyszedł czas na ujawnienie wielu szczegółów dotyczących wojowniczki – Lidia objęła stanowisko Premier Polski w bardzo młodym wieku i jest mistrzynią karate. Ma rozpiętą górną część karategi by pokazać czerwony rashguard z dużym napisem „Polska”, obok symbol kojarzący się z orłem. Rękawice mają natomiast skrzydła przypominające te husarskie. Dodatkowo Lidia „wszystko to robi dla swojego kraju„, „musi wygrać w imię wszystkich Polaków” i sugeruje innym, by „walczyli z honorem„. Chcąc uniknąć Tekken Force w Polsce, będzie zmuszona do walki za wszystkich Polaków, bowiem została zaproszona do Turnieju Króla Żelaznej Pięści.

 

Nowa wojowniczka będzie elementem czwartego season passa do Tekkena 7 i pojawi się w grze już jutro, 23 marca.

 

 

źródła: www.ppe.pl / www.naekranie.pl / www.antyweb.pl / www.gram.pl

Words GIF - Words - Discover & Share GIFs

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...