Skocz do zawartości

Zablokowane PODANIE DO EMS


A D V E

Rekomendowane odpowiedzi

●OOC ●
Nick discord:
Wiek:
Znajomość regulaminu serwera (1-10):
Doświadczenie w serwerze RolePlay:
Doświadczenie w pracy w grupie:
Doświadczenie na służbie EMS:
Ile godzin jesteś w stanie poświęcić na grę?:

● IC ●
Imię i nazwisko:
Wiek: Dlaczego akurat EMS?:
Czy będziesz przestrzegał regulamin?
Czym się wyróżnisz w EMS swoją obecnością?:
Historia postaci(min. 100 słów):

Edytowane przez A D V E
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

●OOC ●

Nick discord:jdjdjdjd

 Wiek:15

Znajomość regulaminu serwera (1-10):9

Doświadczenie w serwerze RolePlay:8

Doświadczenie w pracy w grupie:7

Doświadczenie na służbie EMS:małe

Ile godzin jesteś w stanie poświęcić na grę?:4-6

● IC ●

Imię i nazwisko: Juan Puerto

Wiek:24

Dlaczego akurat EMS?: Bardzo podoba mi się praca medyka

Czy będziesz przestrzegał regulamin?: Tak

Czym się wyróżnisz w EMS swoją obecnością?: Jestem miły i bezkonfliktowy

Historia postaci(min. 100 słów): Juan urodził się w meksyku, jego ojciec i matka byli medykami w pobliskim szpitalu. Juan od małego miał dobre oceny, dlatego poszedł do jednej z lepszych szkół w meksyku. W wieku 18 lat chciał rozwijać się dalej dlatego postanowił wyjechać do stanów zjednoczonych, tam dostał się na studia medyczne. Po zakończeniu studiów Juan może teraz zostać medykiem.

Edytowane przez Dartmes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

●OOC ●
Nick discord:WαRıOтツ#7903
Wiek:16
Znajomość regulaminu serwera (1-10):9
Doświadczenie w serwerze RolePlay:10
Doświadczenie w pracy w grupie:DUZE
Doświadczenie na służbie EMS:srednie
Ile godzin jesteś w stanie poświęcić na grę?:w tygodniu 3-5h w wekenndy nawet 6-7h

● IC ●
Imię i nazwisko:Stasiu Psikuta
Wiek: Dlaczego akurat EMS?:Poniewaz interesuje sie tym i chce pomagac osoba ic
Czy będziesz przestrzegał regulamin? Jak najbardziej
Czym się wyróżnisz w EMS swoją obecnością?:Aktywnością,Pomocą,i takowym doswiadczeniem
Historia postaci(min. 100 słów):Stasiu Urodził sie w Polsce Na śląsku w wieku 12 lat zmarła mu matka ojciec alkoholik nie miał dla niego czasu i pieniędzy. Stasiu Bardzo dobrze sie uczył marzył o ty aby pójść na studia medycyny i wyjechac do LS .  W ieku 22 skonczyl studia medycyny i wyleciał do Ls chciał zacząść prace tam jako Lekarz i własnie złożył podanie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Brokencart535

●OOC ●
Nick discord: Brokencart535
Wiek:14
Znajomość regulaminu serwera (1-10): 9/10
Doświadczenie w serwerze RolePlay: mam 2000h a na serwerze malo ale staram sie nabijac
Doświadczenie w pracy w grupie: Duze
Doświadczenie na służbie EMS: z 700h mam na medyku
Ile godzin jesteś w stanie poświęcić na grę?:4h

● IC ●
Imię i nazwisko: James Shadow
Wiek: Dlaczego akurat EMS?: Bo mam doswiadczenie medyczne
Czy będziesz przestrzegał regulamin? Tak
Czym się wyróżnisz w EMS swoją obecnością?: Bede sie staral jak najlepiej robic wszystko i jezdzil czesto patrolowac teren
Historia postaci(min. 100 słów): Jakiej postaci jest ta historia? to chyba o mnie a to byłem małym grzecznym dzieckiem lubilem
Grac czesto w pilke nozna i ogólnie to od dawna chcialem zostac medykiem ale dopiero teraz sie odwazylem + mam bardzo wysoki głos bo miałem wypadek a gó*****y medyk mi sie trafił i nie mam już takiego samego głosu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOC ●
Nick discord: Panda Wojownik #4661
Wiek: 13 
Znajomość regulaminu serwera (1-10): 8
Doświadczenie w serwerze RolePlay: spore
Doświadczenie w pracy w grupie: standardowe
Doświadczenie na służbie EMS: spore
Ile godzin jesteś w stanie poświęcić na grę?: pon pia od 14 do 20 21

● IC ●
Imię i nazwisko: Logan White
Wiek: Dlaczego akurat EMS?: 41
Czy będziesz przestrzegał regulamin? tak
Czym się wyróżnisz w EMS swoją obecnością?: chęcią do pomocy  długi czas na służbie 
Historia postaci  Logan White urodził się w meksyku jak miał 8 lat zobaczył w telewizji jak medycy pomagają ludzią od tamtego momentu marzył żeby tez tak pomagać ludzią jak miał 14 lat zaczynał uczyć się kursów bhp i powiększał swoją wiedze na temat medycyny Logan jak miał  16 lat poznał dziewczynę która wspierała go zeby dążył do celu lecz po roku zerwała bo za mało posiwięcał jej czasu bo ciągle myslał o medyku jak Logan Miał  17 lat zobaczył akcje medyków na żywo wtedy jeszcze bardziej mazyl o tym  w wieku 18 lat Logan wyprowadził się z domu rodzinnego i zamieszkał w małym mieszkaniu nie daleko szpitala codziennie jak chodził na spacer patrzył na szpital Logan znalazł prace jako informatyk mineły 3 lata lecz on nadal marzył ze kiedyś bedzię medykiem

Edytowane przez Panda Wojownik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, BIadeForce napisał:

●OOC ●
Nick discord:BIadeForce
Wiek:14
Znajomość regulaminu serwera (1-10):9
Doświadczenie w serwerze RolePlay:Tak
Doświadczenie w pracy w grupie:Tak
Doświadczenie na służbie EMS:Posiadam średnie
Ile godzin jesteś w stanie poświęcić na grę?:5godz dziennie

● IC ●
Imię i nazwisko:Max Teylor
Wiek: 21

Dlaczego akurat EMS?:Ponieważ chcę pomagać ludziom
Czy będziesz przestrzegał regulamin?Tak
Czym się wyróżnisz w EMS swoją obecnością?:Zgrabnymi rękoma
Historia postaci(min. 100 słów):Max urodził się w 2000 roku w meksyku na gospodarce.Kiedy Max miał 8 lat jego mama zmarła na raka a ojciec po śmierci matki zaczął pić.Więc Max postanowił że sie wyprowadzi do Los santos.W LS poznał piękną kobietę o imieniu Ellie ale ona go zdradziła z jakimś innym facetem więc Max z nią zerwał.Próbował znaleźć jakąś inną miłość ale mu nie wychodziło.Późnym wieczorem zobaczył jakiegoś strzelaninę ale aktualnie nie było EMS żadnego na służbie.I wtedy zaczeło się myślenie o pracy w emergency medical services. Zobaczył w gazecie że są przyjęcia na medyków więc postanowił się zrekrutować.Aktualnie Max jest w trakcie pisania CV.

Nie ma cię kolego na Discordzie  !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

●OOC ●
Nick discord:BIadeForce#1926
Wiek:14
Znajomość regulaminu serwera (1-10):9
Doświadczenie w serwerze RolePlay:Tak
Doświadczenie w pracy w grupie:Tak
Doświadczenie na służbie EMS:Posiadam średnie
Ile godzin jesteś w stanie poświęcić na grę?:5godz dziennie

● IC ●
Imię i nazwisko:Max Teylor
Wiek: 21

Dlaczego akurat EMS?:Ponieważ chcę pomagać ludziom
Czy będziesz przestrzegał regulamin?Tak
Czym się wyróżnisz w EMS swoją obecnością?:Zgrabnymi rękoma
Historia postaci(min. 100 słów):Max urodził się w 2000 roku w meksyku na gospodarce.Kiedy Max miał 8 lat jego mama zmarła na raka a ojciec po śmierci matki zaczął pić.Więc Max postanowił że sie wyprowadzi do Los santos.W LS poznał piękną kobietę o imieniu Ellie ale ona go zdradziła z jakimś innym facetem więc Max z nią zerwał.Próbował znaleźć jakąś inną miłość ale mu nie wychodziło.Późnym wieczorem zobaczył jakiegoś strzelaninę ale aktualnie nie było EMS żadnego na służbie.I wtedy zaczeło się myślenie o pracy w emergency medical services. Zobaczył w gazecie że są przyjęcia na medyków więc postanowił się zrekrutować.Aktualnie Max jest w trakcie pisania CV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

●OOC ●
Nick discord:.Levy
Wiek:14.5
Znajomość regulaminu serwera (1-10):9
Doświadczenie w serwerze RolePlay:8
Doświadczenie w pracy w grupie:Duże
Doświadczenie na służbie EMS:Niestety żadne lecz szybko się uczę
Ile godzin jesteś w stanie poświęcić na grę?: to zależy od dnia myślę że czasami od 2-6 godzin

● IC ●
Imię i nazwisko:John Martinez
Wiek: Dlaczego akurat EMS?: lat 24,Ponieważ lubię pomagać ludziom
Czy będziesz przestrzegał regulamin?Tak
Czym się wyróżnisz w EMS swoją obecnością?:Aktywnością,Pomocliwością oraz bezkonflktowością
Historia postaci(min.100 słów)

John urodził się w roku 1998 gdy miał 12 lat jego tata zmarł w skutek obrażeń po wypadku samochodowym.
 Po tym zdarzeniu John i jego matka musieli się wyprowadzić do jakiejś meliny
w której spędził reszte dzieciństwa.Gdy miał 23 lata wyprowadził się od matki gdy zaczęła pić i zażywać używki.
Wtedy wyprowadził się do LS.
Gdy już przyleciał do LS szedł do nowo wynajętego domu i  zobaczył rannego mężczyznę na chodniku chciał jemu pomóc lecz niestety John nie zdążył go uratować i mężczyzna zmarł.
John wtedy złożył podanie do urzędu miasta o bycie w służbie ems i czeka na odzew ze strony urzędu miasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

●OOC ●
Nick discord: ❣ αкα ❣#0690
Wiek: 15
Znajomość regulaminu serwera (1-10): 9
Doświadczenie w serwerze RolePlay: 994h
Doświadczenie w pracy w grupie: Pracuję jako LSPD na pierwszej postaci a więc duże 
Doświadczenie na służbie EMS: 160h
Ile godzin jesteś w stanie poświęcić na grę?: 12

● IC ●Imię i nazwisko: Ryan McGregor (Druga Postać)
Wiek: Dlaczego akurat EMS?: Ponieważ jestem doświadczonym lekarzem z 20 letnim doświadczeniem 
Czy będziesz przestrzegał regulamin? Tak 
Czym się wyróżnisz w EMS swoją obecnością?: Na pewno Dokładnością oraz precyzją
Historia postaci(min. 100 słów): Ryan urodził się w Liberty City. W wieku 18 lat postanowił pójść na studia medyczna po 5 letniej nauce Ryan zaczął pracować jako stażysta w szpitalu i tak rozpoczęła się jego przygoda z medycyną. Po czterech latach został lekarzem a po roku chirurgiem. Po 25 latach postanowił przeprowadzić się do Los Santos i zacząć pracę w Nowym Mieście oraz Szpitalu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

●OOC ●
Nick discord:shiz
Wiek:14
Znajomość regulaminu serwera (1-10): 10
Doświadczenie w serwerze RolePlay: Duże 
Doświadczenie w pracy w grupie:  Byłem mechanikiem 4 razy na 4 serwerach
Doświadczenie na służbie EMS:   coś wiem od kolegi 
Ile godzin jesteś w stanie poświęcić na grę?:   9h

● IC ●
Imię i nazwisko: Sergio Black
Wiek: Dlaczego akurat EMS? :  Jestem urodzonym medykiem kiedyś bawiłem się w medyka i jest to moje marzenie
Czy będziesz przestrzegał regulamin? Nie ma innej opcji
Czym się wyróżnisz w EMS swoją obecnością?:  aktywnością  poczuciem chumoru 
 Historia postaci(min. 100 słów): Dawno dawno temu młody sergio bawił się w medyka i leczył swoje zabawki. Sergio  mieszkał w bardzo nie spokojnej wiosce sandy shores co chwile były jakieś napady śmierci i tak dalej  kiedyś ofiaroł napadu i bójki był jego tato dostał dwie rany nożem  wtedy Sergio nie myślal długo poskładał napastnika i zaczoł opatrywać tate kiedy  u ojca było wszystko w porządku zrozumiał że musi zostać medykiem napisał podanie i czeka na odpowiedź. Ps. ma  nadzieję że go przyjmą :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

●OOC ● 
Nick discord: szakaruka
Wiek: 15
Znajomość regulaminu serwera (1-10): 8 
Doświadczenie w serwerze RolePlay:  duze
Doświadczenie w pracy w grupie: byłem  2 razy adminem
Doświadczenie na służbie EMS: czesto jestem medykiem
Ile godzin jesteś w stanie poświęcić na grę?: 10h dzinnie

● IC ●
Imię i nazwisko: Rodrigo Stefaniuk
Wiek: Dlaczego akurat EMS?: 24 moja matak była medyczka i w wieku ok.6 lat zapragnołem nim byc
Czy będziesz przestrzegał regulamin? oczywiscie
Czym się wyróżnisz w EMS swoją obecnością?: spokojem oraz cierpliwoscia 
Historia postaci(min. 100 słów): kiedys jak jak rodrigo był mały jego  rodzice mieli dobra prace matka medyczka ojciec mechanik. lecz pewnego dnia matka zmarła a ojciec  wpadł w głęboką depresje, pił, cpał i przestał pracowac. w niedługim czasie pieniedzy zaczeło brakowac a ojciec wpadł w długi.

tak ok. po roku ojciec popełnił samobójstwo i rodrigo zajeła sie ciocia która mieszkała w los santos i go ze sobą wzieła. tam poszedł do szkoły miał bardzo dobre oceny i poszedł na najleprze studnia w miescie w kierunku medycyny. gdy skonczył studia  niestety ciotka takze zmarła lecz na białaczke. teraz rodrigo spełnia marzenia matki zeby był medykiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

●OOC ●
Nick discord: Padre#1616
Wiek: 14
Znajomość regulaminu serwera (1-10): 9/10
Doświadczenie w serwerze RolePlay:   Zaczynam
Doświadczenie w pracy w grupie: Średnie
Doświadczenie na służbie EMS: Brak(zaczynam)
Ile godzin jesteś w stanie poświęcić na grę?: 3-4

● IC ●
Imię i nazwisko: Michael McGregor
 Dlaczego akurat EMS?: Zachęcił mnie brat Rayan
Czy będziesz przestrzegał regulamin? Oczywiście
Czym się wyróżnisz w EMS swoją obecnością?: Szybką nauką, wyrozumiałością oraz przujemną atmosferą
Historia postaci(min. 100 słów): Michael McGregor urodził się w 1995 w Liberty City. Ma 26 lat i ukończył Studia medyczne z wysokimi stopniami. A tak że WF. Jest wysportowany i chętny do pracy. W wieku 13 lat jego brat Rayan pojechał na Studia medyczne. Michael w wieku 16 lat postanowił odwiedzić swojego krewnego w pobliskim szpitalu. Bardzo zaciekawiła Go ta praca,  I podjął się Studiom Medycznym. W wieku 26 lat postanowił polecieć do los Santos i zatrudnić się w tym samym szpitalu co jego brat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie