Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane ODWOŁANIE DO MUTA


zonzii

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*: nie wiem
IP / Steam ID*: Kacperek11  (https://steamcommunity.com/id/Kacperek11/)
Admin banujący:VLONE (KUCI)
Data i godzina otrzymania muta*: 24.02 okolo godziny 16;30
Runda: Chyba środek mapy
Serwer*: Only Awp
Powód: OBRAZA
Link do demka*:
Wycinek z konsoli*:
Krótki opis sytuacji*: A więc gadałem z adminem na dc i zobaczylem ze ma nazwaną awp i kose "kc oliwka" wiec zacząłem sie śmiać z niego ze jest stulejarzem a on wielce zdenerwowany dał mi mute na miesiac na serwerze i po chwili dał gaga tez na miesiac 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość coochie2k

Został już skrócony do 2 tygodni. A mut jest za twoje ogólne zachowanie, obrażanie, wyśmiewanie i prowokowanie innych. Pozdrawiam ;* 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, VLONEE napisał:

Został już skrócony do 2 tygodni. A mut jest za twoje ogólne zachowanie, obrażanie, wyśmiewanie i prowokowanie innych. Pozdrawiam ;* 

Ojj wbilem na serwer gadaliśmy na dc i zaczalem sie wtedy smiac z twojej nazwy a i co do zachowania to juz od paru dni na serwie nie gadam + nikgo nie wyzywam ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, VLONEE napisał:

Już wyjaśniłem to z paroma osobami i masz skróconego z miesiąca do 2 tygodni, tyle na ten temat :pepelove:

Okej a jako admin nie możesz wbijać z drugieo konta wyzywac graczy + raczej mam demko do tego

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, VLONEE napisał:

Został już skrócony do 2 tygodni. A mut jest za twoje ogólne zachowanie, obrażanie, wyśmiewanie i prowokowanie innych. Pozdrawiam ;* 

http://781985.node50.pukawka.pl/dem-awp_india_vio-1614180325-1614181327.zip Masz demko gdzie wbiłeś z innego konta i wyzywałeś 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie