Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na Opiekuna Bango


takko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Skarga na Admina/Gracza (nick): Bango
  • Twój nick: takko
  • Nick oskarżonego: Bango
  • Steam ID/IP oskarżonego:
  • Dowody (SS'y/Demo):
  • Opis sytuacji: No generalnie to od początku Bango jako opiekun nic nie robił i dalej sie to ciągnie, na forum praktycznie nie zagląda, ja mimo ostatnio mniejszego czasu i tak musiałem mimo że byłem na urlopie przyjąc podanie itp
  • Chęci Bango również jak sam napisał, napisał URLOP że nie chce mu sie grac i w cs, ale i tak miał ponad 70 godzin w ciągu 2 tygodni w CS

         image.png.81930f874d57e10cfb9770d197fcecad.png

 

 

 

 

To jets jeden dowód ale inne dowody można zobaczyć poprzez poprostu patzrenie jego konta na forum i jego aktywnosci

image.png.1bc449df74a7ecfc1fb446e3dcdd6a40.png 

 

 

 

Mam też screeny, gdzie Bango napisal mi, żebym cos za niego zrobil bo mu sie nie chce, ale są to prywtane kjonwersacje i mogę je wyslać osobie ktora bedzie dawala wrdykt w tej skardze

 

ezgif.com-gif-maker.gif.291671d5126ca1bfe85c34d48f334459.gif.8e394336f62a59e2d894d618e1f97ad5.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci jedno miałem dopisać że mi się nie chce siedzieć na społecznosciówkach i napisałem że mi się nie chce tak bo zapierdalałem jak debil po 25h na tydzień poświęciłem swój czas ty od czasu do czasu wejdziesz na serwer i ledwo co te 7h w tygodniu robisz wiedziałem że do tego dojdzie azomare i opowiadał o tobie dziekuje za współprace id pisać Rezygnację dziekuje wszystkim a szczególnie @ Terrorist tobie że dałeś mi szansę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie