Skocz do zawartości

Zablokowane [UBTeam] SkeR


sker

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: SkeR
Imię: Konrad
Wiek: 15
Steam ID: STEAM_0:1:561753252
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: Na forum przesiaduje praktycznie cały czas, zawsze jest odpalona zakładka CSowicze, a jeżeli nie jestem przy komputerze, to na telefonie przesiaduje ;) 
Opisz siebie: Młody, lecz dojrzały emocjonalnie chłopak, mimo stażu można mi zaufać. Myślę, że Patryk jest tego dobrym przykładem - postanowił zaryzykować i wziąć mnie w Wasze szeregi. Jestem typem sprawiedliwego gościa, który wysłuchuje obu stron i wyciąga konsekwencje. Wychodzę z założenia, że nie warto pchać się na siłę w konflikty - wręcz przeciwnie (na moim przykładzie), preferuję na spokojnie rozwiązać dany zgrzyt. Dysponuję dużą ilością czasu, ze względu na mój wiek - co się przekłada na szybkie rozwiązywanie spraw forumowych, czy serwerowych. Na poprzedniej sieci brałem pod uwagę tylko i wyłącznie swoje obowiązki, czyli opiekowanie się serwerami + robota UBT. Tutaj natomiast staram sie wypowiadać wszędzie, żeby czasem wyprowadzić "swoje działa", aniżeli trzymać je w tajemnicy. Zdaje sobie sprawę, że niektórzy będą do mnie nastawieni sceptycznie, aczkolwiek myślę, że po tym podaniu można troszeczkę wywnioskować. Osoby wpływowe na tej sieci myślę wiedzą, na co mnie stać - jak mam coś robić to na całość, a nie na pół gwizdka. Postawiłem sobie jasne cele na sieci, będę się starał je powoli wypełniać, aby dojść jak najwyżej. Wspomnę także o podstawowych rzeczach:

Mam na imię Konrad, 15 lat na karku, interesuję się programowaniem i sztukami walki. Koniec końców myślę, że jestem osobą godną zaufania.

Dlaczego akurat Ty?: Rekrutacja otwarta na jeszcze jednego członka, a więc potrzebujecie kogoś, przyda się odświeżenie ekipy i dodatkowa para rąk. Szacuję, że mój staż w CS:GO wynosi ponad 3 lata. Przez ten okres grałem długo czyściutko, po czasie zacząłem poznawać cheaty. Cheatowanie w owej grze nie jest mi obce, sam grałem długo i myślę, że umiem odróżnić czystego gracza od odpała - aczkolwiek nie będę tutaj się spowiadał, na testach wszysto wyniknie (o ile przejdę do tego etapu). Niektórzy powiedzą: "Hmm, ciekawe dlaczego tylko ma 50h na tym koncie." - już tłumaczę. Przez całą karierę myślę, że śmiało mogę zliczyć ponad 2 tysiące godzin. Kont miałem wiele, lecz szczerze mówiąc, to od młodziaka je zbierałem, więc do niektórych zapomniałem passów, a do reszty no wiadomo - VAC BAN, przyznaje się bez bicia. Może to i dobrze? Dowód na to, że grałem na odpale swego czasu i wiem co jest 5 :kekw:. Wymagania raczej wszystkie spełniam, pisałem posty i czekałem na wymagany miesiąc - w sumie to styknie on za godzinę. Byłbym zapomniał - wiek. Ponoć to tylko liczba, a przecież są wyjątki w skrajnych przypadkach (?) - tak czy siak myślę, że pokazałem ten przysłowiowy "przypadek". To, co chciałem napisać, napisałem. Reszta wyżej.
Czy miałeś styczność z sourcebansem?: Pewnie.
Jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów?: W CS:GO gram nieco krócej, a więc dam skromnie - myślę, że w skali 0-10, to około 6/7.
Czy grałeś kiedyś na cheatach?(jeśli tak to jakie)?: Miałem okazję popykać na interium, deathrow, project infinity, przez chwilę aimware. Było ciut więcej pewnie, ale nie pamiętam już.
Kontakt: Forum, steam, facebook.

sk1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co tu dużo mówić jedna z tych osób co przyda się w zespole,

Ser jest aktywny

Pomocny 

Doświadczenie ma

Podanie napisane lepiej niż moja rozprawka na maturze, 

 

P.S 

To zwolnisz mi miejsce na UBT 1.6? 😂

 

HatefulScratchyBarebirdbat-size_restricted.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna z niewielu osób, za którą bez wahania mogę poświadczyć. Młody łepek, ale poznałem go lepiej i przekonałem się, że ma poukładane w głowie lepiej niż niejeden dorosły.
Jest bardzo zaangażowany w to, czym się zajmuje. Z pewnością jest godny zaufania, skory do współpracy i ma zapał- nie gaście go.
Ogólnie rzecz ujmując, to małolat, ale najbardziej kompetentny i ogarnięty jakiego znam.
Jestem pewny, że włoży w to całe swoje serducho, żeby jak najlepiej wykonywać obowiązki.
Jeżeli chodzi o umiejętności, to wie z czym się mierzy i jak to działa, poradzi sobie bez problemu.
Jestem na TAK, powodzenia :charmi: :pepelove: 

 

1STER.png.775143bdd281a343cf12295b4325328d.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak

+podanie przekonuje

+bardzo życzliwy oraz pomocny chłopak

+każdą sprawę związaną z ub ssami itp dało się z nim na spokojnie rozwiązać

+bardzo dobrze spisuje się na tej posadzie w c.s 1.6

 

adaa.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ ładnie napisane i rozwinięte podanie

+ aktywność

+/- wiek (lecz faktycznie to tylko liczba)

+ doświadczenie

 

Masz moje tak.

Powodzenia!

reskiz.png.43d8a0326b8afc7c2ec82789c73473aa.png.cacde80a679cf847443ddf1324c95189.png

 

Potrzebujesz pomocy? Chętnie pomogę jeśli będę w stanie. Wejdź na mój profil TUTAJ i wyślij wiadomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko podam tylko trzy argumenty na tak, bo tu nie ma się za bardzo nad czym rozwodzić:

+ bardzo ładnie i schludnie napisane podanie 

+ doświadczenie 

+ aktywność

 

Co do wieku to bym przymknął oko, bo sam poznałem ludzi, którzy zachowywali się dojrzalej niż nie jeden "dorosły" - a myślę, że wygląd i sposób napisania podania jest argumentem, który za tym przemawia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:ogien::ogien::ogien::ogien::ogien::ogien::ogien:

motorbike.gif

:ogien::ogien::ogien::ogien::ogien::ogien::ogien:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak:

+/- wiek

+ aktywność

+ doświadczenie

+ podanie

 

"From what I’ve tasted of desire I hold with those who favor fire."

[Robert Frost - Fire and Ice]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie