Skocz do zawartości

Zablokowane Czitowanie [ Lena . ]


wyrewolwerowana

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*: Lena .
IP / Steam ID*: STEAM_0:0:173218453
Admin banujący: Misiek
Data i godzina otrzymania bana*: 15 lut 2021 - 20:42:25
Runda: Nie liczyłam
Serwer*: --=[ 2021 +18 ]=--[ONLY DD2] CSowicze.pl [DARMOWY SUPER VIP STEAM|VIP DLA KAZDEGO|RANGI|SKINY CS:GO|ASYSTY|LECZENIE|NOWE TOPKI|MEDALE] (de_dust2)
Powód: Czitowanie
Link do demka*:  Chyba to: http://ehltv.hltv.org.pl/srv56782/HLTV-2102152034-de_dust2.dem.zip
Wycinek z konsoli*:


[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie.
[AMXBans] Zbanowany Nick : Lena .
[AMXBans] Powod : ' Czitowanie '
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.CSowicze.pl
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 173218453 '
[AMXBans] Twoje IP : ' 89.161.58.235 '
[AMXBans] ===============================================


Krótki opis sytuacji*: Weszłam sobie po rocznej przerwie, żeby pograć trochę. Akurat trafił się moment, że lepiej mi szło, a nieudolny admin nie odróżniający czitowania od czystej gry dał mi banicję.

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ wyrewolwerowanamógłbym prosić abyś wstawiła swoje demko z serwera? Znajdziesz je w cstrike

 

@ wyrewolwerowanajakim cudem? xd

 

@ wyrewolwerowana https://prnt.sc/znafy2

to poka skrina :kappa:

 

EDIT 

no niestety na tym denku lockow nie widać, to było do przewidzenia ale następnym razem @ Henioovsky spytaj dlaczego nie nagrałem własnego dema a nie komentuj ;v doskonale znam panujące tu zasady. Nie zastanawia Cię dlaczego nie chciała wstawić swojego pova?  :xDD:

twoja notka była tutaj zupełnie nie potrzebna.

 

 

aczkolwiek od 1:33 - początek każdej rundy widać gsj za co według regulaminu jest ban od tygodnia do perma, niech ubt zdecyduje. 

 

Cytat

3.33 Zakaz używania/stosowania "Ground Strefe Jump" "G-Strafe" oraz "duck jump" (movement z dwoma skokami). - 1TYDZIEN/PERM

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety po wyjściu z serwera demka mi się usuwają.

@ misiek223skąd to mam wiedzieć, mam tylko demka sprzed roku. A po wyjściu z jakiegokolwiek serwera automatycznie mi się usuwają. 

Edytowane przez wyrewolwerowana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzadko się wypowiadam w tego typu tematach , jednak pragnę dodać 1 rzecz. 
Automatyczne usuwanie demek jest niemożliwe. Tym bardziej niemożliwe jest, jeśli posiadasz stare demka HLTV.

Jedyną opcją jest Ręczne ustawienie usuwania plików starszych niż  X dni. Dodatkowo jeśli nie posiada się odpowiednich umiejętności, co po komentarzu 
"skąd to mam wiedzieć, mam tylko demka sprzed roku. A po wyjściu z jakiegokolwiek serwera automatycznie mi się usuwają" wiadome jest, iż nie posiada.
Nie ustawi usuwania tylko plików dem do usuwania. 


Przykładowa komenda wpisywana w wierszu poleceń, jeśli ktoś sam chce się przekonać.

ForFiles / p "C :  ścieżka do folderu "/ s / d -7 / c" cmd / c del @file

Folder będzie się nam opróżniał co 7 dni, jednak usuwać się będą nam wszystkie pliki w tym folderze.
Ustalenie usuwania poszczególnych plików, bmp, vav, dem itp, to już dłuższa bajka, 

Jednak osoba odwołująca się stwierdza, iż posiada demka z zeszłego roku i wyklucza tą możliwość. 
Dlatego powinna posiadać takie demko,  może jedynie z jakiegoś powodu nie chcieć go udostępnić. 

Mam nadzieję, że w jakiś sposób pomogłem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie