Skocz do zawartości

Zablokowane Ranga SuperAdmin?


ferstel

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, 

 

Wychodzę do Was z propozycją dodania nowej rangi, jaką jest SuperAdmin. Może wielu z Was będzie myślało że jest to podobna ranga jak MultiAdmin, ale jednak się czymś będzie różniła. Przede wszystkim, głównym zadaniem owej rangi będzie opieka nad adminami serwerów czy to CS 1.6 czy CS:GO. Jest to pewnego rodzaju pomoc dla administracji serwerów w sprawie ich adminów. Zadaniem takiej osoby było by także robienie np. zestawień tygodniowych z pracy adminów i przesyłanie takiego sprawozdania do właściciela / opiekuna serwera. Dlatego była by to wymagająca ranga głównie dlatego że była by ona bardzo czasochłonna i osoba decydująca się na pracę na tej posadzie, musiałaby się liczyć z czasem który musi poświęcić na kontrolę / podsumowanie.  

 

Jest to tylko i wyłącznie propozycja :) Czekam na wasze komentarze. 

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze może pomysł fajny ale wypowiem się :D

 

Szczerze ranga SuperAdmin jest bezużyteczna, nie wiem jak w cs 1.6 ale w GO gram i coś tam widzę

Mnie jako opiekuna wkurzało by że ktoś mi sie mieszał w sprawy serwera, według mnie to wlasnie Opiekun powinien zajmowac się serwerem w sensie, np co tygodniowe sprawdzanie aktywności, nie musiałaby to robić osoba z rangą Super Admin.

 

Do tego z teco co obserwuje opiekuni dają sobie radę

To tyle ode mnie, to tylko moej zdanie, każdy może sądzić co inne, ja powiedziałem moej wrażenia jako opiekun, może inni sądzą tak samo może inaczej 

 

ezgif.com-gif-maker.gif.291671d5126ca1bfe85c34d48f334459.gif.8e394336f62a59e2d894d618e1f97ad5.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie będę się zbytnio dużo rozpisywał, aczkolwiek myślę, że trochę zbędna ranga. Imo to robota stricte dla opiekuna, nie odbierajcie tej randze roboty :P

Ciekawy pomysł, ale tak jak mówię - robota opiekuna :pepezauroczony:

 

@ Mrs.Fuksiara Dla mnie lepszym rozwiązaniem byłby porządny opieprz, aniżeli robić rangę, która szczerze NIE MA sensu. Co ma robić ten opiekun? To jest jeden z jego głównych obowiązków, nie rozumiem..

Edytowane przez SkeR

sk1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mrs.Fuksiara

Nie lepiej właśnie zrobić Opiekun adminów?

Tylko musiałby być ktoś naprawdę odpowiedzialny i sprawiedliwy :)
Nakładałby wtedy sam ostrzeżenia na danych adminów. (chyba że właściciel by to negocjował) Bo nie każdy właściciel tak naprawdę o to dba. 

@ SkeR Poprzeglądaj działy. Czasami podania i skargi leżą naprawdę długo, więc myślisz, że patrzą na adminów :)
@ SkeR Jak się tego pilnuje to faktycznie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem na tak. Zwał jak zwał tą rangę ale myślę że to jest bardzo dobry pomysł. Faktycznie bardzo czasochłonna ranga i ktoś kto by się wziął za to to szacun. Pomysł na plus ponieważ ktoś ogarniał by zachowanie, aktywność Adminów oraz ich używanie panelu Admina czy aby przypadkiem nie nadużywają go a właściciel/opiekun serwera miałby to na bieżąco.

Popieram! 

reskiz.png.43d8a0326b8afc7c2ec82789c73473aa.png.cacde80a679cf847443ddf1324c95189.png

 

Potrzebujesz pomocy? Chętnie pomogę jeśli będę w stanie. Wejdź na mój profil TUTAJ i wyślij wiadomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

propozycja_odrzucona.png

To praca dla opiekunów danego serwera.

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie