Skocz do zawartości

Zablokowane Jaki serwer chcielibyście zobaczyć na csowicze?


reggin

Jaki serwer byście chcieli najbardziej zobaczyć na csowicze?  

8 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ogólnie mam plan aby zrobić pierwszy raz w życiu serwer w asyście z kimś. W planach mam: -Trouble in Terrorist Town mod jako serwer do cs 1.6 -paintball mod jako serwer cs 1.6 -serwer survival+gildie lub skyblock do minecraft. Oba bym ogarniał tylko teraz pytanie który by dla was był lepszy, żeby nie było sytuacji ze serwer będzie stał pusty...

    • Trouble in Terrorist Town
    • Paintball Mod
    • Survival+gildie Ew. Skyblock


Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie mam plan aby zrobić pierwszy raz w życiu serwer w asyście z kimś. W planach mam:

-Trouble in Terrorist Town mod jako serwer do cs 1.6

 

-paintball mod jako serwer cs 1.6

-serwer survival+gildie lub skyblock do

minecraft.

 

Oba bym ogarniał tylko teraz pytanie który by dla was był lepszy, żeby nie było sytuacji ze serwer będzie stał pusty...

ezgif-6-eef41bc4fe69.gif.cf1483b5b8e493bb0107d5b25fec34d1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paintball. Bo szczerze mówiąc chociaż nie znam się, nigdy nie miałem serwera to chętnie bym go zobaczyć i nawet wspierał w jakis sposob chociażby finansowy. 

reskiz.png.43d8a0326b8afc7c2ec82789c73473aa.png.cacde80a679cf847443ddf1324c95189.png

 

Potrzebujesz pomocy? Chętnie pomogę jeśli będę w stanie. Wejdź na mój profil TUTAJ i wyślij wiadomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwery do MC ciężko bujnąć dzisiaj bez BP :kekw: Już widziałem serwery do MC na różnych sieciach, każdy chciał, a nikt nie grał..

Chętnie zagram na Paintball.

sk1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że paitball byłby najbardziej rozsądnym posunięciem. 
Minecraft ma to do siebie, że szybko osiąga się cele i za chwilę się nudzi. Fajna forma integracji i spędzenia wspólnie czasu, ale na dłuższą metę- nuda.
 TiTT to mało znany mod, a więc i mała szansa na zainteresowanie.

1STER.png.775143bdd281a343cf12295b4325328d.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

temat_zamkniety.png

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie