Skocz do zawartości

Zablokowane SKARGA -EASY-


Pedroo

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza składającego skargę: Pedro 

Nick gracza oskarżonego: -EASY- 

Powód skargi: FK. Najpierw nakazuje nam ustawić sie pod sciana z markerem bo bylismy w smoke'ach a gdy juz ustawilismy sie przy scianie z markerem to tez smoke byly i nas zabil a innej sciany z markerem nie bylo. Licze na wyjasnienia odnosnie calej tej sytuacji. 

Dowód(świadkowie/Demo/Screen): http://800388.node28.pukawka.pl/hltv-2102090910-jail_anka_2020-1612858200-1612860600.zip + swiadkowie m.in Nzy, Narkomanek,Wsciekly Wilk

 

Czas zdarzenia: Na demku 18:45:00 a w rzeczywistosci okolo 9:30 rano. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że mi nie odpisałeś gdy pytałem się Ciebie czy masz jakiś problem, ale jest jak jest (:. Ogólnie to mieliście się ustawić pod ścianą z markerem, a nie pod markerem - mogliście pójść zarówno w lewo jak i w prawo do końca muru, jednak postanowiliście się ustawić 2 metry obok wcześniejszego miejsca, gdzie również były granaty dymne. A cały zamysł był taki aby wyjść z tych dymnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak: 

18:24- EASY daje polecenie: "Kto rzuca granatem zginie"

18:40 - EASY mówi, aby się ustawić przed ścianą z markerem. Potem wydaje polecenie "Kto siedzi/jest w smoku ginie 3 2 1 0". 

EASY ostrzegł tych co byli w smoke aby się poprawili i ustawili się w inne miejsce gdzie smoke nie ma. Oni się poprawili a ty jeszcze stałeś tam. Miał prawo cię zabić, dodatkowo rzuciłeś smoke a było powiedziane jasno Kto rzuca granatem ginie. 

Dał im czas na poprawę, ty nie poprawiałeś się, wolałeś wziąść smoke niż wykonywać polecenia. Dla mnie skarga odrzucona 

 

Kolega cię zabił za to że stałeś w granacie dymnym.

skarga_odrzucona.png

ezgif-6-eef41bc4fe69.gif.cf1483b5b8e493bb0107d5b25fec34d1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie