Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
[KONKURS] ZGADNIJ CO TO? - ZAPISY TRWAJĄ! ×

Zablokowane Serwerowe eventy


reggin

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nazwa propozycji : Zrobienie eventów serwerowych/przywrócenie ich, jeśli były.

2. Opis Propozycji : Ogólnie to kiedyś (rok temu-3 lata temu) grale na takim serwerze JB gdzie były cotygodniowe eventy. Przykładowo mafia, zmiana mapy na tę konkretną i zabawa trwałą do godziny. Napisany autorski plugin, który pozwalał na sensowne granie w mafię, albo wyścigi bolidów na specjalnej mapie z trasą do jazdy. 
MAFIA-Eventowy wybiera 3,4 mafiozów, księdza, detektywa i łowce. Zadaniem mafii jest wybicie całego miasta.  Detektyw mógł oznaczyć mafioze, ksiądz modli się o wybraną osobę (jeśli mafia będzie chciała te osobe zabić za która sięksiądz pomodlił to nie umrze), łowca wybierał jednego z mafiozy do zabicia. Czy jakoś tak to było. 

WYŚCIGI-Zmiana mapy na konkretną mapę z długim torem i pojazdami bolidami. Eventowy wybiera kilka osób z tych którzy chcą się ścigać. Wyścigi by polegały na eliminacjach. Kto wygra cały event coś tam dostaje. Oczywiście, że gracze będą grali na takich eventach o wyznaczone dobra na serwerze (SVIP, szlugi, unkatowe skiny itp). Propo osób, które by były "Eventowymi" muszą to być osoby bezstronne, aby nie dawać innym fory. Oczywiście ja sam siebie przywołuje jako dobra osoba, która by takie eventy mogła prowadzić. Oczywiście takich eventów może być więcej, ogranicza nas tylko wyobraźnia. 

3. Co według Ciebie Wniesie Ten Plugin? : Dużo nowych graczy, bo to będzie coś nowego co na ten moment nie ma nigdzie, oderwanie się od codzienności na serwerze. 

4. Link do Mapy/Pluginu/Zabawy/Piosenki: Jb mafia o której wspominałem wcześniej: https://gamebanana.com/maps/194744 < gracze się ustawiają w kółku. 
Mapy z bolidami nie mogę znaleźć ale postaram się wyszukać

ezgif-6-eef41bc4fe69.gif.cf1483b5b8e493bb0107d5b25fec34d1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może będziemy myśleć o czymś takim w przyszłości.

temat_zamkniety.png

Edytowane przez xNieznany

                                                                                                        tło.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie