Skocz do zawartości

Zablokowane UB


TTV-Einen

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*: TTV-Einen
IP / Steam ID*https://steamcommunity.com/profiles/76561199131347840/
Admin banujący: własnie nie wiem
Data i godzina otrzymania bana*: 16:15 okolo
Runda:1 2 3 4 
Serwer*: AWP
Powód: Disconnect: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź www.CSowicze.pl aby poznać szczegóły.
Disconnect: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź www.CSowicze.pl aby poznać szczegóły.

Link do demka*: nie wiem gdzie jest
Wycinek z konsoli*: nic tam nie pisze
Krótki opis sytuacji*: !sklep i mam bana XD

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak byłem na serwerze patrzę też na twój profil silver 1 to po obserwuje ciebie bo jak tak wszedłeś na serwer i tak dobrze grasz to zbanowałem cię były 2 sytuacje na których miałeś typa czy mnie wychylił ci się poza osłonę ty już wcelowany byłeś z końca na drugi koniec mapy w niego , druga akcja dotyczy też się domyślania ty mogłeś nie mieć cheatów tak wiem ale też mogłeś się z tym chronić o są też takie co nikt nie zauważy jeżeli masz jakieś demko albo opisać sytuacje z tymi akcjami albo coś innego to jak najbardziej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak generalnie to  każdy może dobrze grać mam g 3 na wingman xd aa to że się wychylalem to logiczne że no nikogo nie ma zmieniam pozycje a że ktoś tam byl to nie moja wina

 

I nie mam s 1 tylko to smurf xd 

 mogę dać linka do smurfa zaraz 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie trafiłeś na zbanowane IP, proszę w tym celu zrestartować router i wejść ponownie na serwer. Jeśli wszystko zadziała proszę o informację zwrotna na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie