Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga ksiądz i reggin


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

WZÓR SKARGI 

 

Nick gracza składającego skargę: PodporucznikStefan

 

Nick gracza oskarżonego: Ksiądzwsoimrodzaju raz reggin

 

Powód skargi: Ksiądz prowokuje mnie jako prowadzącego przez całą mapę. Mąci, nie potrzebnie się wtrąca. Brak mu kultury. Od momentu wejscia do konca mapy
 

Reggin również podsyca do ognia i prowokacyjnie pyta czemu to a czemu tamto. 

Fajne wsparcie dla gracza. SUPER!!! AMDINSTRACJA NA NAJWYZSZYM POZIOME!! Zamiast być po stronie playera to wspierają własne dupska. 

 

 

Dowód(świadkowie/Demo/Screen):

ksiądz, reggin, paszanobiceps, antonio banderas, majster i wiele innych. Chętnie bym wrzucił demko ale nie nagrałem. Mam nadzieje że ktoś je ma i wrzuci je tutaj :). Tak mówię o Was ksiądz i reggin. Macie wrzucić tu demko z tej mapy :)

Czas zdarzenia: 
mapa: jail_cyanpink godzina 11:24-11:54

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ksiądz ci pisał na say@ żeby ci nie przeszkadzać w prowadzeniu admin voicem. Tobie się nie spodobało że tak pisał. Słuchaj, grasz pod fragi. Można to zobaczyć przez twój wysoki lvl (32-34? a Wipe lvli był tydzień temu) Czasami też zrobisz FK. Nie dajesz czasu na poprawe. Mapa przed tą mapą co napisałeś jail_kakao_beta-koneic mapki i 42 kille. Mówiłeś, że byłeś z typem co dawał zabawy. Wbijasz dalej do ct na nowej mapie.  Jeśli były zabawy to skąd miałeś 42 kille? Jesteśmy na serwerze aby pilnować porządku na serwerze. Ksiądz odpalił się i zwracał tobie uwagę i bardzo dobrze, bo to jego, mój i nasz obowiązek aby na takie rzeczy reagować. Gracze pisali na u@ no to reagujemy. Nie chcemy aby później gracze pisali "Admina nie ma" .Po e-lekcjach sprawdzę demka z jail_kakao_beta i jail_cyanpink.

edit: 

Dodatkowo sam byłem świadkiem tych m,omentów co ksiądz napiał. Rozpiszę całe demko cyanpink i obczaimy kto tu ma rację 

Edytowane przez reggin

ezgif-6-eef41bc4fe69.gif.cf1483b5b8e493bb0107d5b25fec34d1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiedz tak.  Gdy dajesz skargę to dołącz HLTV  :) demko automatycznie jest nagrywane na Serverze.  A teraz do sedna sprawy. 

 

Gdy wszedlem na server reggin mi powiedział że grasz na fragi Wiec siedziałem na spec i patrzylem jak grasz.

Pierwsza sytuacja zabiłes Gościa który stał przy scianie i nie uciekał Wiec zapytałem Dlaczego go zabiles 

Tlumaczyleś sie że stoi przy rogu sciany .Tylko że jeśli powiedziałeś że przy scianie to sciana liczy sie od tego do sie rozpoczyna i gdzie sie zakańcza więc mogł tam stać jeśli nie powiedzałeś dokładnie gdzie maja stać . 

Droga sytuacja Nie dajesz prowadzić innym którzy są z tobą w CT . Ja rozumiem że ktoś jest młodszy i młody głoś ma ale to nie powód to dyskryminacji młodszych osob , W żaden inny sposób sie nie nauczy prowadzić jeśli CT nie daje . 

trzecia sytuacja. Mówie do Ciebie że nie przestrzegasz swoich zasad które powiedzałeś . 

Powiedziałeś Kto sie bije Ginie . Gdzie Arionek bo pamietam ten nick Zabił swojego kolege z TT gdzie nie powinien i powinien być zabity Tego nie uczyniłeś i pozwoliles na to by miał życzenie . Zwróciłem ci uwage to powiedzaiłeś  "Zamknij Się" 

i jeszcze to że Nie mam kultury od kąd wszedłem na server . To słucham Cię w których momentach nie mialem Kultury.

Pisałem na y@@ by ci nie przeszkadzać w prowadzeniu i by TT dobrze cie sluchało Wolałem pisać na Y@@ niż przez micro mówić 

 

Jeśli będzie trzeba cos jeszcze dopowiem . bo myśle ze powiedziałem to co jest słuszne.

 

Dodam iż był @ reggin i ja na serverze to Głupio Powtarzałeś czy " JEST ADMIN NA SERVERZE "  

No słuchaj wiesz że my jestesmy a glupiego udajesz. -,-  To nie pierwszy raz 

 

@ Stefann

Ja rozumiem że czułes się pod presją tylko oglądałem jak grałeś nic więcej i nie nadużywalem czatu glosowego 

I pisałem na y@ by nie przeszkadzać innym gracza.  I nie rozumiem skargi na mnie gdyż nie zrobiłem ci nic złego ani nie urazilem Cię tylko mówiłem co robisz źle.

 

A co do tej ściany jak mówi że pod ścianą z markerem to ściana jest duża. A jeśli powiesz że w zgrabnym szeregu to oczywiście że każdy ustawia się obok siebie  .. 

 

I nie pisz kolejnych postów edytuj post 

 

@ Lolcia :3 @ Sysia ;* prosiłbym byś nauczyła 

@ Stefann jak używa się opcji edytuj. 

 

@ regginrozpisal demko  

A Ty dajesz bezsensu posty które nic nie dają 

Edytowane przez KsiadzTenSam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh no nic. Mógłby ktoś wrzucić tutaj demko? Powiem szczerze - nie wiem jak to zrobić :). 

REGGIN

Ksiądz ci pisał na say@ żeby ci nie przeszkadzać w prowadzeniu admin voicem. --> Nie pamiętam, jeśli tak się stało. To OK. Do tego nie mam zarzutu ;). 
Tobie się nie spodobało że tak pisał. --> Nie pisał tylko mówił. Admin voicem sie nie da pisać. Nie prawda że mi się to nie spodobało. Nie zgadzam się z tym. Nie podobało mi się jak pisał, a nie jak mówil.
. Słuchaj, grasz pod fragi. Można to zobaczyć przez twój wysoki lvl (32-34? a Wipe lvli był tydzień temu)  --> Akurat teraz mnie uraziłeś. Jestem na serwerze codziennie i gram po 6-12 godzin dziennie.  Ty za to wchodzisz na serwer raz na jakiś czas grasz chwilę i wychodzisz. za godzinę wchodzisz grasz w chwilę i wychodzisz. W kółko. Więc nie mów mi że poziom postaci wskazuje jakąś osobę o graniu na fragi. To jest nie adekwatne do mojego zachowania. Równie dobrze mógłbym umówić się z jakimś teamate'm o 3:00 na ranem i expic?
Czasami też zrobisz FK. --> Tak czasami robię FK, ale zaraz po tym odradzam. Jeśli nawet nie odrodziłem kogoś po FK to przepraszam :(.
Nie dajesz czasu na poprawe.  --> w 90% daję czas na poprawę. (Myślę że reggin napisał to poniewaz na tej mapie była taka sytuacja gdzie nie dałem mu wlasnie "czasu na poprawe". Otóz nie bylem w stanie tego zrobić gdyż 2 terrorystów znajdowało się już w GR i posiadali broń. Musiałem szybko reagowac. W takich sytaucjach nie daję czasu na poprawę, albo jeśli było kilka dni buntów pod rząd. Wiele topowych graczy tak robi. :) )
Mapa przed tą mapą co napisałeś jail_kakao_beta-koneic mapki i 42 kille. Mówiłeś, że byłeś z typem co dawał zabawy.  Wbijasz dalej do ct na nowej mapie.  Jeśli były zabawy to skąd miałeś 42 kille? --> Tutaj masz rację. I prawda. Grałem dwie mapy pod rząd jako CT.  Z tymi zabawami kłamałem, żeby pograć w next xD. 
Jesteśmy na serwerze aby pilnować porządku na serwerze. --> Nareście ktoś się ocknął!
Ksiądz odpalił się i zwracał tobie uwagę i bardzo dobrze, bo to jego, mój i nasz obowiązek aby na takie rzeczy reagować. Gracze pisali na u@ no to reagujemy. Nie chcemy aby później gracze pisali "Admina nie ma" --> Ohhh ciężko mi opisać tą sytuację. Ksiądz się odpalił? Zacząl nadużywać admina i spamować tym czatem adminowskim bez sensu. Czasem nawet używał go żeby napisać po prostu do jakiegoś gracza i mu coś wyjaśnic (Mógł to zrobić normalnie na say). W trakcie ja prowadzący musiałem zwracać na to uwagę czy czasem wielmożny "Pan" nie pisze do mnie. Czułem się zirytowany i rozproszony. Ciężko mi było się skupić na prowadzeniu
Ogólnie wrzuć do demko Reggin żeby każdy mógł zobaczyć bo sam do konca juz nie pamietam jak to było i nie chce wproawdzac w błąd

REGGIN TO JA NAPISAŁEM SKARGE NA CIEBIE. TAKŻE ODPOWIEDZ MI NA PYTANIE DLACZEGO PYTAŁEŚ SIĘ GŁUPIO CZEMU CIĘ ZABIŁEM I DLACZEGO MI PRZESZKADZAŁEŚ W PROWADZENIU, A TO ŻE CIĘ BOLI BO MAM TAKI A NIE INNY POZIOM TO MOŻE ODETCHNIJ TROCHĘ OD KOMPUTERA BO PRAWDOPOBNIE GRA CI PRZECHODZI PRZEZ SZARĘ ISTOTĘ MÓZGU. 
 

 

KSIĄDZ

Gdy wszedlem na server reggin mi powiedział że grasz na fragi Wiec siedziałem na spec i patrzylem jak grasz. -->
Ale miałem presję :O

Pierwsza sytuacja zabiłes Gościa który stał przy scianie i nie uciekał Wiec zapytałem Dlaczego go zabiles . Tlumaczyleś sie że stoi przy rogu sciany .Tylko że jeśli powiedziałeś że przy scianie to sciana liczy sie od tego do sie rozpoczyna i gdzie sie zakańcza więc mogł tam stać jeśli nie powiedzałeś dokładnie gdzie maja stać .  --> Nie masz racji ksiądz. Kazałem mu stanąć pod ściana z markerem. On zamiast ustawić się to przeszedł parę kroków stanął w kancie ściany. To już jest inna ściana! 
Dobra założmy że miał rację. Czyli twoim tokiem rozumowania jak NecroMary powie mi że mam stanąć pod ścianą z markerem, a ja polecę na drugi koniec mapy będać pod ścianą która oznaczył Necro ale 200 km dalej to jest to wykownywanie polecen?


Droga sytuacja Nie dajesz prowadzić innym którzy są z tobą w CT . Ja rozumiem że ktoś jest młodszy i młody głoś ma ale to nie powód to dyskryminacji młodszych osob , W żaden inny sposób sie nie nauczy prowadzić jeśli CT nie daje .  -- Nie prawda. Klamstwo!!  Już mnie irtyujesz to co piszesz. Klamca! Prowadzilem bodajze 2 first rundy. 3 wziął Arach czy jak mu tam 4 Chyba znowu ja bo sobie nie radzil . A 5 ten cichy co nie wie gdzie się załacza mikorfon. Jeśłi takie osoby mają prowadzić w CT (Mam na myśli Cichego) to niech najpierw ogarną co i jak. Co się ma z czym. Poćwiczą o 4:00 nad ranem z kolegą prowadzenie. A nie wbije taki i nie wie co do czego w momencie jak jest 25 osób na serwie i każdy chce miło spędzić czas. Powinieneś o tym wiedzieć :).

 

trzecia sytuacja. Mówie do Ciebie że nie przestrzegasz swoich zasad które powiedzałeś . 

Powiedziałeś Kto sie bije Ginie . Gdzie Arionek bo pamietam ten nick Zabił swojego kolege z TT gdzie nie powinien i powinien być zabity Tego nie uczyniłeś i pozwoliles na to by miał życzenie . Zwróciłem ci uwage to powiedzaiłeś  "Zamknij Się" --> No teraz wychodzi że jesteś wielkim kłamcą  i w dodatku adminem.  Zasady  faktycznie nie zostały przestrzegnięte pod koniec rundy. Powiedziałem kto bije swoich kolegów ginie. Po czym oni mieli włączony boks. Jeden uderzył degla kumpla i go dobiłem bo taka była zasada gry. Potem drugi zaje**ł ziomka. Załózmy że był to arnionek. I dwóch ostanich dobiło się w boksie. Arionek dostał życzenie. Faktycznie to był mój błąd. Po czym. CO WAŻNE!! Coś mi tam o tym napisałeś. A ja jaki ja powiedziałem tamttamtaramatam UWWAGAA! Powiedziałem: "Cicho już bądż" a nie Zamknij się. To jest różnica. L-O-L.

 

i jeszcze to że Nie mam kultury od kąd wszedłem na server . To słucham Cię w których momentach nie mialem Kultury.

Pisałem na y@@ by ci nie przeszkadzać w prowadzeniu i by TT dobrze cie sluchało Wolałem pisać na Y@@ niż przez micro mówić  no to już ci mówię po tej całej sytacuji z cicho już bądź.  Wołając czy jest tu jakiś admin na serwerze. Nikt nie odpowiadał. A pytałem tylko i wyłącznie dlaczego Cichy nie został przeniesiony do terrorystów. Potem powiedziałeś cos takiego: "Jesteś głupi czy tylko udajesz?" No i tu nie było kultury


 

Dodam iż był @ reggin i ja na serverze to Głupio Powtarzałeś czy " JEST ADMIN NA SERVERZE "  

No słuchaj wiesz że my jestesmy a glupiego udajesz. -,-  To nie pierwszy raz --> Byliście na mnie obrażeni i nie chcieliście mi właśnie odpowiedzieć na temat Cichego. Musiałem wywołać wilka z lasu w taki o to sposób ;)

Wrzućcie to demko i niech to ktoś z góry rostrzygnie. Tylko żeby głos był
 

 


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc tak: 

00:39:00 - stefan sie tłumaczy bo wbił do ct. Kłamie w żywe oczy 
05:11:27 - Zobaczmy na freecamie na antonio z góry. Jak widać, chłop stoi w nijakim miejscu, że to nie jest pod ścianą jakąkolwiek. 
04:20 - "USawiacie siępod ścianą z markerem" - Stefan ozanczył pod jaką ścianą mają  sie ustawić więźniowie
Jakby stefan chciał aby każdy stanął pod markerem to by powiedział "ustawiacie się pod markerem na ścianie"
07:00 - Zabijasz mnie i mówisz że trzymałem USP, a prawda jest taka, że USP widziałeś dopiero jak mnei zabiłeś. Nie trzymałem broni. Dodatkowo kilka sekund później, czyli
(07:31)-Chłop se wychodzi z celi a ty mu otwierasz terrarium i go nei zabijasz. A przecież było już dawno po odliczaniu. Powinieneś go w tamtym momencie zabić. 
09:35-Stefek zabija typa co źle wykonał polecenie. Jego deagle upada na antonio, który podnosi tego dgl. Dajesz mu czas aby wyrzucił tego deagla, i widać jak on wyrzuca ale ty nadal kontynuujesz odliczanie. Odrazu od wzięcia tego dgl wyrzuca go a ty go zabijasz. 
22:47 - Stefan : Kto zabija kumpla ginie 
23:15 - Więźień zbaija więźnia. Stefan Go nie zabił, a powinien. I dał boksa, powiedział zeby żaden z nich nie opuszczał kręgu bo zabije. Chłop opuścił, zabił typa i dostał życzenie. W tym momencie powinien zginąć
24:50 - ksiądz wypomina błędy stefka. Na to on "Dobra cicho bądź"

ezgif-6-eef41bc4fe69.gif.cf1483b5b8e493bb0107d5b25fec34d1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak reggin może pisać kolejne posty to ja też mogę. A co!

 

WRZUĆ TU TO DEMKO REGGIN CZEGO SIĘ BOISZ?
 

00:39:00 - stefan sie tłumaczy bo wbił do ct. Kłamie w żywe oczy  Czasem trzeba xD
05:11:27 - Zobaczmy na freecamie na antonio z góry. Jak widać, chłop stoi w nijakim miejscu, że to nie jest pod ścianą jakąkolwiek.  Czyli jak? Dobrze że go zabiłem?

04:20 - "USawiacie siępod ścianą z markerem" - Stefan ozanczył pod jaką ścianą mają  sie ustawić więźniowie
Jakby stefan chciał aby każdy stanął pod markerem to by powiedział "ustawiacie się pod markerem na ścianie"  I jeszcze sam mam im pokazać jak kucnąć jak podejsć oraz dać cukierka?
07:00 - Zabijasz mnie i mówisz że trzymałem USP, a prawda jest taka, że USP widziałeś dopiero jak mnei zabiłeś. Nie trzymałem broni. Dodatkowo kilka sekund później, czyli Zabiłem Cię z innego powodu który opisałem w popoprzednim poście. Polecam czytać ze zrozumieniem! Cytuję:  (Myślę że reggin napisał to poniewaz na tej mapie była taka sytuacja gdzie nie dałem mu wlasnie "czasu na poprawe". Otóz nie bylem w stanie tego zrobić gdyż 2 terrorystów znajdowało się już w GR i posiadali broń. Musiałem szybko reagowac. W takich sytaucjach nie daję czasu na poprawę, albo jeśli było kilka dni buntów pod rząd. Wiele topowych graczy tak robi. :) ) 
(07:31)-Chłop se wychodzi z celi a ty mu otwierasz terrarium i go nei zabijasz. A przecież było już dawno po odliczaniu. Powinieneś go w tamtym momencie zabić.  Tu akurat masz rację. Tylko że nie zabiłem go bo już nie było buntu, a nie chcę chamsko fragować. Faktycznie to można zdefiniować jako "faworke"

09:35-Stefek zabija typa co źle wykonał polecenie. Jego deagle upada na antonio, który podnosi tego dgl. Dajesz mu czas aby wyrzucił tego deagla, i widać jak on wyrzuca ale ty nadal kontynuujesz odliczanie. Odrazu od wzięcia tego dgl wyrzuca go a ty go zabijasz.  Mój bład. Faktycznie zawniłem. Przepraszam
22:47 - Stefan : Kto zabija kumpla ginie 
23:15 - Więźień zbaija więźnia. Stefan Go nie zabił, a powinien. I dał boksa, powiedział zeby żaden z nich nie opuszczał kręgu bo zabije. Chłop opuścił, zabił typa i dostał życzenie. W tym momencie powinien zginąć Przecież opisałem to w poście powyżej i przyznałem się do winy. Halo? Reggin chyba opuszczasz język polski bo czytanie ze zrozumieniem ciężko Ci idzie. Cytuje: Zasady  faktycznie nie zostały przestrzegnięte pod koniec rundy. Powiedziałem kto bije swoich kolegów ginie. Po czym oni mieli włączony boks. Jeden uderzył degla kumpla i go dobiłem bo taka była zasada gry. Potem drugi zaje**ł ziomka. Załózmy że był to arnionek. I dwóch ostanich dobiło się w boksie. Arionek dostał życzenie. Faktycznie to był mój błąd. 
24:50 - ksiądz wypomina błędy stefka. Na to on "Dobra cicho bądź" I co w tym takiego? Ile było przypadków jak ktoś kogoś wyzywa od sku kur i nie było problemu. To nic takiego XDD. Już gorzej ksiądz mi powiedział: "Jesteś głupi czy udajesz?"

Nie mam czasu na pisanie takich pierd*ł. Pisze jedno a Ty swoje. Najpierw przeczytaj mój post a potem się do niego odwołaj. NIE ZACZYNAJ NOWEGO TEMATU.


EDIT
 

@ regginrozpisal demko  

A Ty dajesz bezsensu posty które nic nie dają 
Aha czyli nie mam prawa się tłumaczyć? Ehhh

Edytowane przez Gość
Nadpisanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

00:39:00 - Wprowadzanie Administracji w błąd - Ban od 30 min do 1h

05:11:27 - Mógł zabić gracza który stał obok ściany nie stał pod nią.

07:00 - Powiedział że cię zabił bo nie zdążyłeś. Ps jak dla mnie to jest zwykłe fragowanie,

nie mówię że prowadzisz nie kreatywnie lecz grasz pod fragi tak jak widać w tej minucie na demku.

07:31- Widać jak @ Stefannrobi faworyzacje.

09:35- Freekill .

22:47 - Kto bije kumpli ginie, po czym mówi bijecie się nie rozumiem w czym problem polecenie nie było do odwołania więc mogli się bić.

 

Zacznijmy od @ KsiadzTenSami @ regginnie zrobiliście nic złego wsm to nic nie zrobiliście. Po co wam ranga jak nic kompletnie nie robicie?

@ Stefannrobi Fk, faworyzacja a wy macie to gdzieś powinniście go wyrzucić z CT. Lecz na demku widać że nie umiecie zareagować,

logiczną rzeczą jest to że macie rangi by pilnować porządku na serwerze a nie wdawać się w zbędne gadki z graczami, jeżeli jakiś gracz dyskutuje z wami to

-----> Dyskusja z administracją - ban do 30 minut<------

Jeżeli nie macie opcji banowania to piszecie naprzykład do mnie.

 

Dobra teraz @ Stefannjeżeli masz zamiar grać w CT Masz przestać robić faworyzację oraz FK ja rozumiem że każdemu się zdarzy ale na demku to wygląda

jakbyś to robił specjalnie. 

@ Stefannrównież zostanie ukarany za wprowadzanie administracji w błąd.

 

Następne skargi bez demka będą odrzucane, jeżeli piszesz skargę to twoim zadaniem jest dostarczenie demka a nie osoby oskarżonej.

skarga_odrzucona.png

Edytowane przez xNieznany

                                                                                                        tło.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie