Skocz do zawartości

Zablokowane [Grafik] Plejsu


Plejsu

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Plejsu
Imię: Bartek
Wiek: 25
Jakich programów używasz do grafiki?: Gimp 2
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: Od kilku do nawet kilkunastu godzin. Wszystko zależy od dnia.
Opisz siebie: Stabilna emocjonalnie i psychologicznie twierdza z arsenałem dobrego poczucia humoru, dystansu, dojrzałości, kreatywności i zaufania. Zapraszam tutaj: *klik*
Dlaczego akurat Ty?: Doszły mnie słuchy, że @ RumcajsJumper potrzebuje ogarniętych ludzi, a ja chcę zacząć nową przygodę. Poza tym macie jednego grafika, toteż chciałbym dorzucić swoją amatorską cegiełkę. Wiem, że jestem świeży, ale może przymkniecie na to oko, zważając na okoliczności.
Na ile oceniasz swoje umiejętności (1-10)?: 5?
Twoje przykładowe prace (Co najmniej 3): [GALERIA PLEJSA]
Kontakt: PW, Steam, TS3.

1STER.png.775143bdd281a343cf12295b4325328d.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jeszcze sam jestem świeżakiem, aczkolwiek myślę, że mogę się wypowiedzieć ze swojej strony jak to widzę. Na forum brakuje grafików, a więc fajnie gdyby ekipka się odświeżyła co nieco. Jestem skłonny tutaj dać tak, ze względu:

 

+ Bartuś to równy i sprawiedliwy gość

+ Konsekwentny jeżeli trzeba

+ Doświadczenie w zasadzie na każdej randze

+ Galeria wygląda w porządku, pracę są okej

+ Generalnie jeżeli złapie zajawe to zrobi porządną robotę, uwierzcie (potwierdzone info :pepehej:)

 

Pewnie większość spojrzy na konto, aczkolwiek Grafik to nie jest jakaś ranga posiadająca super uprawnienia imo. Przyda się para rąk do pomocy i powiększenie ekipy Grafików ;)

 

sk1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za daniem szansy

Prace ładne i schludnie wykonane

Ma zapał do pracy ( mam nadzieję że ci się nie znudzi )

Brakuje grafików 

Podanie ładnie napisane

 

HatefulScratchyBarebirdbat-size_restricted.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem ZA

 

Jak wiadomo, jesteś swiezakiem - niełatwo jest dostać posadę człowiekowi, który ledwo co napisał przywitanie... Ale JAKIE Przywitanie! Wydajesz się być ogarniętą osobą, prace są na niezłym poziomie więc uważam, że sprawdzisz się jako Grafik. 

 

Czasami warto zaryzykować i przyjąć kogoś z zewnątrz, niż dać szansę komuś kto jej dobrze nie wykorzysta. 

 

Powodzenia! 

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Podanie ładnie napisane i dobrze się je czyta. Prace też są spoczko ( wiadomo nie na bardzo wysokim poziomie ) ale do pracy na posadzie grafika na forum są okej. Brakuje osób to przydała by się kolejna para rąk do pracy.  Myślę że podołałbyś na tej randze. Poczekamy na resztę i wtedy zdecydujemy. Masz moje TAK, powodzenia. 

 

PS.

Cytat

Prace też są spoczko ( wiadomo nie na bardzo wysokim poziomie )

 

Nie krytykuję Cię tutaj w żaden sposób, tylko wyrażam swoje zdanie jako osoba która troszkę w tym siedzi. Myślę że odnajdziesz się w pracach typu: Avatar / Sygnatura itp

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dam ci moje poparcie. Jesteś świeżą osobą u nas lecz na pierwszy rzut oka wydajesz się być bardzo ogarniętą osobą. Prace są ładne i widać że masz chęci a czy chęci przełożą się na pracę? Chcę to zobaczyć.

Jestem na TAK

reskiz.png.43d8a0326b8afc7c2ec82789c73473aa.png.cacde80a679cf847443ddf1324c95189.png

 

Potrzebujesz pomocy? Chętnie pomogę jeśli będę w stanie. Wejdź na mój profil TUTAJ i wyślij wiadomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne prace, lepsze od moich ci powiem. 🤭

Może i nie jesteś z nami długo, ale już na pierwszy rzut oka widać, że masz poparcie od samego opiekuna grafików co jest dobrym plusem.

Podanko samo w sobie na dobrym poziomie, rocznikowo widzę taki sam, no cóż ja również jestem na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podanie_przyjete.png

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie