Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane ~~Marvw~~


marVW

Rekomendowane odpowiedzi

Imię : Patryk.

 
Nick w Grze : marVW.
 
Wiek : 21.
 
Staż w CS : 5 lat.
 
 
Posiadasz Konto STEAM [ TAK/NIE ] : TAK
 
Czy znasz się z administracją serwera: Poznaję administrację dopiero, ale miałem już chyba przyjemność grać z właścicielem na innej sieci. 
 
Czy Miałeś/Masz Admina na Serwerze CS : Mam admina na COD 5001, ponieważ ja go opłacam,nie jestem jego opiekunem tylko po prostu sponsorem. 
 
Znajomość AMXX [ W Skali od 1 do 10 ] : 9
 
Ile Jesteś w Stanie Poświęcić Dziennie na Obowiązki Admina : Od 2 do 5 godzin.
 
Czy Będziesz Płacił/Płaciła Składki Miesięczne [ 11.07 ZŁ SMS / 8 ZŁ PRZELEW ] : TAK
 
Coś o Sobie [ Minimum 3 Zdań ] : Mam na imię Patryk, pochodzę z WLKP, mam 21 lat, aktualnie pracuje w zakładzie produkcyjno przetwórczym aluminium, jedynym w Polsce. Skończyłem szkołę średnia o profilu informatycznym. Nie boje się wyzwań, po za grą i pracą, naprawiam samochody. 
 
Kontakt GG/Email : GG: 12103588
 
Czy zapoznałeś się z wymaganiami na admina które są poniżej? [TAK/NIE]: TAK, nie przegrałem 30h, ale gracz, który był najwięcej online ma 5h, więc myślę, że to nie będzie problem, a admini są zawsze potrzebni.
 
 
 
 
 
 
 
 
Pozdrawiam
marVW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

~Przed otrzymaniem funkcji musisz uiścić opłatę za admina przynajmniej na miesiąc. Ewentualnością jest wzięcie admina na tzw. kredyt w formie dogadania się z h@ i zapłacenia za parę dni+

 

~Minimum 16 lat+

 

~Dobra Znajomość AMXX [ Podstawowe Komendy ITP ]+

 

~Minimum 3 Godziny Dziennie gry+

 

~Wypełnianie Swoich Obowiązków [ NP Jak ktoś Napisze że np dany Gracz to Cheater to Przestajemy grać , wchodzimy na Specta i go Sprawdzamy ! ]+

 

~Osoba składająca podanie na admina nie może mieć ostrzeżeń na swoim koncie, w przypadku gdy je posiada musi je odrobić!+

 

~Wymagany jest pobyt dłuższy na serwerze, jeśli jesteś Świeży u nas zaczekaj, pograj, nie składaj pochopnie gdyż zostanie odrzucone. Minimum 30h gry=/-

 

~20 sensownych postów+

 

Znam cie z gry i ogarniasz,zasluchujesz na admina

b_350_20_08527D_09458B_FFFFFF_111111.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie