Skocz do zawartości

[Only DD2 #2] Szybka rekrutacja na admina

Rekomendowane odpowiedzi

Zanim zaczniesz pisać podanie o admina musisz spełniać następujące kryteria:

• Wchodzenie raz dziennie na forum;
  • Minimum 15 lat;
  • Znajomość regulaminów serwera, forum jak i admina oraz przestrzeganie ich;
  • Dawanie dobrego przykładu graczom, szczególnie tym młodszym oraz bycie bezkonfliktowym;
  • Admin musi być wzorem i świecić przykładem dodatkowo być lubianym na serwerze;
  • Obowiązkowo aktywne konto STEAM (możliwe wyjątki);
  • Jednorazowa składka przy przyjęciu podania.

Wzór podania:

Nick:

Doświadczenie (w byciu adminem):

Znajomość AMXX (W skali 1-10):

Staż w CS-sie:

Konto STEAM [TAK/NIE]:

Link do konta STEAM: 

Dlaczego Ty:

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:

Kontakt:

Link do GameTracker'a:

Odnośnik do odpowiedzi
  • snuff odblokował i polecił ten temat

Wchodzenie raz dziennie na forum;     +

Minimum 15 lat;      +

Znajomość regulaminów serwera, forum jak i admina oraz przestrzeganie ich;  + 

Dawanie dobrego przykładu graczom, szczególnie tym młodszym oraz bycie bezkonfliktowym;   +

Admin musi być wzorem i świecić przykładem dodatkowo być lubianym na serwerze;   raczej + to już nie mi to oceniać 

Obowiązkowo aktywne konto STEAM (możliwe wyjątki);   + 

Jednorazowa składka przy przyjęciu podania.   - dopiero od lutego jak już ;) 

Wzór podania:

Nick:yngpolonais

Doświadczenie (w byciu adminem):Byłem kiedyś opiekunem na jb, więc doświadczenie w 1.6 nie jest jakieś 10/10, ale spokojnie, ogarniam, potrafię się obsługiwać adminem itp 

Znajomość AMXX (W skali 1-10):7

Staż w CS-sie: za dzieciaka się grało sporo, jak wyszedł csgo to 1.6 odeszło, iż już nie grałem w to. A tak jakoś od roku zacząłem sobie znowu pogrywać w 1.6 (nie codziennie, ale tak raz na ileś) 

Konto STEAM [TAK/NIE]:tak

Link do konta STEAM: https://steamcommunity.com/profiles/76561198222784260/

Dlaczego Ty: Ponieważ jest szybka rekrutacja, to musi coś ona oznaczać, że brakuje administracji. A jako, iż ostatnio gram sobie w 1.6 to postanowiłem zostać na tym serwie i pomóc, doświadczenie mam duże, nie jestem tzw "toxic" i umiem porozmawiać sobie z graczami na spokojnie a nie rzucać mięsem na lewo i prawo, staram się pomagać graczom jak czegoś nie wiedzą bądź o coś zapytają bo każdy jest człowiekiem, jak ja też czegoś nie wiem to wiadome, że także się zapytam o coś czy na serwie czy na forum. Komendy znam, iż są takie same praktycznie jak w csgo więc chill + znam inne dodatkowe rzeczy ale to już nie będę mówił, ponieważ w znajomości amxx dałem 7, więc wszystko jest jest opisane co ona skrywa (wzorowałem się na znajomości amxx z jb, iż nie dodałeś u siebie jeszcze tego wątku.Ale myślę, że by było wręcz tak samo praktycznie ;p). Dodatkowo przed wakacjami posiadałem tzw "opiekarę" (opiekuna) na serwerze jb 1.6, którą zrobił mój koleżka, więc też mi wytłumaczył co i jak ;). Zresztą jakby był jakiś problem to się będę do ciebie zgłaszał i będę liczył na wsparcie oraz ewentualne wyjaśnienie z twojej strony.

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Nie ukrywając w csgo gram więcej, iż posiadam rangę na jb co wiąże się z dość dużą aktywnością. Ale myślę, że tak na spokojnie 1/2 godzinki dziennie będę w stanie poświęcić na serwer

Kontakt:forum, dc, sms, snap, messenger, steam 

Link do GameTracker'a: szału nie ma ;/ ale do dwóch dni już będzie zacnie wyglądał ten gt https://www.gametracker.com/player/yngpolonais/91.224.117.91:27450/ 

Przez snuff,

Podanie przyjęte, zgłoś się do mnie w prywatnej wiadomości na forum.

Odnośnik do odpowiedzi

• Wchodzenie raz dziennie na forum;
  • Minimum 15 lat;
  • Znajomość regulaminów serwera, forum jak i admina oraz przestrzeganie ich;
  • Dawanie dobrego przykładu graczom, szczególnie tym młodszym oraz bycie bezkonfliktowym;
  • Admin musi być wzorem i świecić przykładem dodatkowo być lubianym na serwerze;
  • Obowiązkowo aktywne konto STEAM (możliwe wyjątki);
  • Jednorazowa składka przy przyjęciu podania.

Wzór podania:

Nick:Barti564

Doświadczenie (w byciu adminem):Byłem, adminem. Ale byłem też Opiekunem serwera JailBreak i CS GOD MOD.

Znajomość AMXX (W skali 1-10):10 czytałem o amxx

Staż w CS-sie:3-4lata

Konto STEAM [TAK/NIE]:TAK

Link do konta STEAM:  https://steamcommunity.com/profiles/76561199070904018/

Dlaczego Ty:Ja ponieważ chcę pomóc w rozwoju serwera. Znam bardzo dobrze komendy. Ale także jestem bardzo aktywny w cs 1.6.

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:3-4 godziny.

Kontakt:Steam, Discord, Ts

Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Barti564/91.224.117.91:27450/

Edytowane przez bartus.gaming
Odnośnik do odpowiedzi

• Wchodzenie raz dziennie na forum;+
  • Minimum 15 lat;+
  • Znajomość regulaminów serwera, forum jak i admina oraz przestrzeganie ich; +
  • Dawanie dobrego przykładu graczom, szczególnie tym młodszym oraz bycie bezkonfliktowym; +
  • Admin musi być wzorem i świecić przykładem dodatkowo być lubianym na serwerze;+
  • Obowiązkowo aktywne konto STEAM (możliwe wyjątki);+
  • Jednorazowa składka przy przyjęciu podania. - nic

Wzór podania:

Nick:zJanO.

Doświadczenie (w byciu adminem): duże byłem adminem na dd2 i innych nie chcem dużo pisać w sumie widać to sam grasz na jb 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6

Staż w CS-sie: około 5 lat

Konto STEAM [TAK/NIE]: tak

Link do konta STEAM:  https://steamcommunity.com/id/Janoooooooo/

Dlaczego Ty: jest brak administracji a jak gram to często grają gracze bez kultury a to jest irytujące nie mówiąc o czterech 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 5-8h czasmi wiecej czasami mniej 

Kontakt: ts3 fb forum 

Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/JanO./91.224.117.91:27450/

Przez snuff,

Podanie przyjęte. Jeżeli do końca miesiąca nie opłacisz jednorazowej składki, to admin zostanie odebrany. Zgłoś się do mnie w prywatnej wiadomości na forum.

Odnośnik do odpowiedzi