Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Podanie na [Admina] only Mirage


dawidox1238

Rekomendowane odpowiedzi

  • Imię:  Kacper
  • Wiek:  16
  • Nick z gry: dawidox1238yt Csowicze.pl
  • Link do profilu GT na serwerze: https://www.gametracker.com/player/dawidox1238yt CSowicze.pl/mirage.csowicze.pl:27015/
  • Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/dawidox1238/
  • Steam ID:  STEAM_0:1:195152362
  • Czy posiadasz status PRIME?: Tak
  • Dlaczego Ty?: Ponieważ gram po 8/5 godzin dziennie i to bardzo lubie wasz serwer i prowadziłem przez chwile sam serwer lecz stwierdziłem że wole komuś pomóc.
  • Ile grasz dziennie?: 8/5h
  • Składka członkowska 10zł/msc (TAK/NIE): TAK nawet jestem w stanie płacić 100zł 
  • Znajomość sourcemoda (0/5): 3
  • Kontakt: kacper.palonek2016@gmail.com 
  • Czy zapoznałeś się z taryfikatorem kar i regulaminem serwera? (TAK/NIE): TAK
Edytowane przez dawidox1238
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest twoje GT tak wgl :)

https://www.gametracker.com/player/dawidox1238YT CSowicze.pl/mirage.csowicze.pl:27015/
 

 

telefon komorkowy??? naprawde? usun to ! nie mozna ufac ludziom ktorych sie nie zna masz steam podaj bardziej kontakt steam niz telefon komorkowy i ten email az boli ;( jezeli to twoje pierwsze podanie zmien to prosze ;)

Jezeli chcesz pomoc sieci jak i serwerowi to jestem na TAK tylko ta znajomosc Sourcemoda 5/5 mnie jeszcze martwi czy czasem nie oszukujesz ale wiadomo mlodzi teraz maja niekiedy wieksza wiedze niz starsi w wielu rzeczach ale nawet jesli jest te 3/5 bym Cie przyjal 

 

 

@@Edit: Ja nie jestem od przyjmowania bo to nie jest moj serwer :) + nie pisz w wlasnym podaniu a uzywaj opcji Edytuj w temacie tak na przyszlosc :D reszta zalezy co do twojego podania od innych wypowiedzi / opiekuna / wlasciciela serwera :) Powodzenia Zycze :)
 

Edytowane przez Uchiha Itachi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej jestem na nie

Twoje podanie nie powala do tego podałeś numer telefonu jako kontakt, nawet nie wiesz ile możesz mieć problemów przez coś takiego. Nie mówiąc o tym, że w podaniu, które pojawiło się na forum 23 godziny temu napisałeś, że masz 15lat zdecyduj się haha

+ prime

- czas poświęcony na grę (według GameTrackera, który podesłał tobie kolega wyżej, nie grasz więcej niż 3 godziny dziennie)

- ściema z wiekiem

-/+ sourcemod

 

 

Edytowane przez Szutekkk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE:

 

- Kłamstwo co do wieku 

 - Próbowanie na siłę wepchnąć się na to stanowisko. Płacenie składek 100zł jakoś mnie nie przekonuje i moim zdaniem to próba kupienia admina. 

- Nagle zmieniłeś sobie znajomość SM z 5/5 na 3/5 więc coś dużo tutaj kłamstw. 

- Zachowanie na serwerze również mnie nie przekonuje. 

"From what I’ve tasted of desire I hold with those who favor fire."

[Robert Frost - Fire and Ice]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Nie, jesteś dzieciakiem, który  ani nie potrafi się określić, ani logicznie myśleć, w co drugim słowie kłamiesz.  Nie znasz regulaminu.

Raz rozegrałeś więcej niż dwie godziny na serwerze według twojego GT, któego nawet nie potrafisz wstawić.

"prowadziłem sam serwer" nie zdziwię się jak to wyglądało w ten sposób, że założyłeś gre z botami i stwierdziłeś, że to twój serwer...

 

Inna sprawa, że patrząc na GT z twoim nickiem powinieneś dostać bana za reklame innych sieci, ponieważ grałeś na dwóch nickach z adresem dwóch innych serwerowni.

Edytowane przez Imnotnew

914609 (3).png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie