Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane podanko Senku


Uchiha Itachi
Wiadomość dodana przez misiek223,

2 tygodnie okresu próbnego.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Senku
Wiek:
24/25 w tym roku 31 grudnia wpadnie
Doświadczenie (w byciu adminem): Doświadczenie jako admin mam i nie tylko admin ale i rozumie FTP 
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 9/10 ( edycji pluginow niezbyt rozumie bo na moj laptop to nie zawsze wychodzi xDD
Staż w CS-sie: zaczynalem od csa na plytce w wieku 6 lat xDD z podbotem a tak od stazu adminowania to jak mialem 12/13 lat wiec kolo 12 lat staz jest jako admin / UBS oraz modek na jednej z sieci ktora juz nie istnieje xDDD
Steam (link do profilu na https://steamid.uk/):  https://steamcommunity.com/profiles/76561198243198270/
Dlaczego Ty: Hmm... wiec w skrocie malo adminow widac na serwerze i malo co widac tez ludzi chciaz jak nawet na serwerze ukazuje sie jakas ilosc osob kolo 5/ 7 albo jak dzis 11 to bywali i cheaterzy nie chce mi sie za kazdym razem nagranego demka rozpisywac a dodajac je na forum wiem ze UBS tez ma z tym problemy bo musi je od podstaw przestudiowac czy demko z HLTV czy tez nagrane przeze mnie. Chcialbym utrzymac porzadek na serwerze mimo malej ilosci graczy jak i odciazyc osoby z UBS'a pod wzgledem tego serwera
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: w sumie chwilowo ciagle moge bywac odkad sie obudze zreszta od 3 dni moj GT mozecie sprawdzic jak wyglada.
Kontakt: Steam
Link do GameTracker'a:  https://www.gametracker.com/player/Senku/54.38.63.53:27015/

Dofinansowanie serwera 11,07zł sms [tak/nie]: hmmm tu jest problem i niewyjasnienie ( bo Global moderator w swojej wypowiedzi w mojej skardze napisal mi ze jako ze reklamy nie ma na serwerze admini nie musza byc aktywni "Nie wiem czy wiesz,ale każdy admin ma też życie prywatne i nie ma obowiązku siedzenia na serwerze, tym bardziej jak nie ma reklamy i ciagle stoi pusty

. Masz też coś takiego jak "zgłoś czitera", zgloszenie zajmie Ci dokładnie pare minut 😉"

taka odpowiedz byla w poscie global moderatora ktora krotko potem usunął. ale powiem w skrocie. nie stac mnie chwilowo nawet na dentyste a co dopiero na skladke ale chce pomoc serwerowi. wiec zrozumiem jesli pod tym wzgledem bedzie podanie odrzucone a jesli nie to bede wypelnial swoje obowiazki mimo wszystko a skladke zaplacilbym w najblizszym czasie jak tylko bym mial dosc finansow na to. 

Troszke nie na miejscu byla tu wypowiedz Global Moderatora w skardze na adminow  jeżeli sama na nim nie gra i nie bywa więc nie wie co sie na serwerze dzieje w ostatnich dniach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+wiek

+amx

+steam

+chęć pomocy

+/- gt

-składka

 

Jestem na  Tak

 

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ Wiek
+ AMXX
+ Staż :lupa:
+ Chęci
+ Steam
- / + GT
- Składka --> " Dofinansowanie jest konieczne. Jeżeli nie masz zamiaru płacić za admina, to nie pisz podania. "
 Pomimo tego jestem na tak ze względu na to, że przyda się kolejna para rąk do pomocy innym :) 

67Ly2i5.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie