Skocz do zawartości

Zablokowane [Podanie] misiek223


misiek223

Rekomendowane odpowiedzi

Twój Nick: Misiek
Wiek: 21 
Daj nam się poznać [min. 5 zdań złożonych]: Mam na imię Konrad, pochodzę z Ostrołęki. Na co dzien pracuje, w weekend baluje xD . Jestem osobą która czasami zbyt "emocjonalnie" podchodzi do niektorych spraw ale zdaje sobie z tego sprawę i próbuje z tym walczyć ;d. Napewno spora część osób sądzi, że jestem osobą konfliktową aczkolwiek nie ma dymu bez ognia. Sam staram się nie wywoływać konfliktów, tylko je rozwiazywać ale zdaje sobie sprawę, ze czsami tez dorzucam do pieca ;v Jestem zdania, że zawsze trzeba wysłuchać dwóch stron zanim podejmie sie pochopne kroki.
Jak się o nas dowiedziałeś: z dastem kropki tu przybylem ;d
Co byś wprowadził w życie serwera?: Aktualnie za  bardzo nie ma co nowego wprowadzić na serwer,  jedynie co mi chodzi z tylu glowy to jakis konkurs na tyralni ;D innych pomyslow nie mam na obecna chwile.        
Twoje doświadczenie: Adminem na tsie jeszcze nie byłem ale sądzę, że to nic trudnego.
Byłeś już administratorem ts'a? [Jeśli tak to jakich serwerach?] nie byłem
Zapoznałeś się z regulaminem?: tak
Ile możesz poświęcić czasu?: Przeważnie za każdym razem co odpalam kompa to wchodze na tsa zobaczyc co sie dzieje. Przeważnie jestem w  tygodniu 2-3h, w weekend praktycznie nie ma mnie wcale, ewentualnie nocą ;p
Posiadasz mikrofon?: posiadam
Przeszedłeś mutację głosu?: tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że na TAK, co tu długo gadać:

+ wiek

+ ogarnięty chłop

+ często siedzi na serwerze

+/- brak doświadczenia, ale każdy kiedyś zaczynał, na pewno ogarnie

Bez-nazwy-3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podanie_przyjete.png

Zapraszam po odbiór rangi, damy Ci okres próbny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie