Skocz do zawartości

Zablokowane just ape


just ape

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*: just ape
IP / Steam ID*STEAM_0:1:40515693
Admin banujący: s3b@@
Data i godzina otrzymania bana*: 15.06.2020 9:50 
Runda:` 1
Serwer*: cs:go mod 1.6 
Powód: czitowanie
Link do demka*: w folderze cstrike nie nagrało mi żadnego demka, ani nie ma screenów :(
Wycinek z konsoli*:

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zbanowany przez Admina: s3b@@
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.CSowicze.pl
[AMXBans] Powod: 'Czitowanie'
[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:40515693'
[AMXBans] Twoje IP: '46.186.37.96'
[AMXBans] ===============================================

Krótki opis sytuacji*:

Pierwszy raz grałemn na tym serwerze, raczej miałem dobre staty, łącznie grałem 30 min gry(overpass)/2 min nowej mapy dd2 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwowałem gracza przez około trzy rundy gracz przy niektórych akcjach dość dziwnie się poruszał czasami wychylał jakby miał WH choć praktycznie nie słyszałem żadnych kroków a czasem strzelał jakby miał Aim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ s3b@@

 

Odnośnie WH-a,

w przeciwieństwie do poprzednich lat, tym razem grałem na wyjątkowo przyciszonych słuchawkach (bo szkoda zdrowia... słuch ma się tylko jeden),

z racji tego, nie bardzo mogłem liczyć na dźwięk - musiałem polegać głównie na kropeczkach z radaru oraz zmysłowi przewidywania potencjalnych miejsc, w których mogą przebywać przeciwnicy - czasem się uda, czasem nie,

 

Odnośnie Aim-a,

niektóre głowy wyjątkowo ładnie siadały, to prawda... ale była też cała masa chybionych pocisków,

takie wrażenie pewnie mogłeś odnieść przez to, że mam ustawiony wysoki sensitivity (8.0), lub/oraz sporadyczne, mimowolne skurcze w ręce :P

 

 

Odnośnie Bana,

bez wątpienia znaczanym ułatwieniem byłoby:

1. zrobienie kilku screenshotów przez admina,

2. nagranie demka z poziomu widza, lub wymuszanie po stronie serwera nagrywania demek w folderach graczy

 

nie mniej jednak bardzo dziękuję za komplementy i oczywiście liczę na UB (mimo, że w najbliższym czasie prędko się nie pojawię)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie