Skocz do zawartości

Zablokowane skarga GeRlO_wWa


Borys FuckK Qua

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: BoryS* | fu*k QualitY |*

Nick oskarżonego: GeRlO_wWa

IP/SID oskarżonego: STEAM_0:1:52596553

Data i godzina zdarzenia: 18:55

Dowody:
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zbanowany przez Admina: GeRlO_wWa
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.CSowicze.pl
[AMXBans] Powod: 'Lamienie'
[AMXBans] Dlugosc bana: '3 godzin'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:82239540'
[AMXBans] Twoje IP: '46.227.104.138'
[AMXBans] ===============================================

Opis sytuacji: napisalem ze mnie wkur*ia bo gra z awp na 7 osob na servie Rozumiem bana 5 min za "obraze" ale taki ban taki powod ? 3 h ? chyba ktos sie pomylil z tym ze on ma admina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź rzetelny jeśli już piszesz na mnie skargę to napisz co zrobiłeś. Napisałeś, że "wkurwia Cię ten ZJEB z awp" w domyśle ja, taki istotny szczegół Ci umknął. Celowo Cię zapytałem czy chodzi o mnie, żeby dać Ci szansę się zreflektować, coś w stylu "dobra poniosło  mnie sory czy coś takiego"., nie będe wdawał się z Tobą w pyskówki bo nie jesteśmy na tym samym poziomie, nie pozwolę również by jakiś gówniarz mnie obrażał - bez powodu. Masz szanować i mnie i innych graczy na serwerze. Jesteś hipokrytą bo mapę wcześniej graliśmy w 5 chyba i także latałeś z awp i słowa Ci nikt nie powiedział. Ochłoń chłopie, dobrze Ci zrobi. Na ulicy zostałbyś znokautowany na 3 godziny, a w internecie odpoczniesz od gry 3 godziny, może przewietrzysz głowę i zaczniesz zachowywać się jak człowiek, nie umiesz zachować się na poziomie to CIę wyrzuciłem. 5 minut nie odczułbyś tak jak odczujesz teraz, potraktuj to jako jedną jedyną darmową lekcję. Dołączam dowód którego Ty z tajemniczych powodów nie załączyłeś 

 

PS. Dodatkowo wbijasz na serwer mimo aktywnego bana nie stosując się do nałożonej na Ciebie kary, mam na to dowody, również chcę byś i za to był ukarany ;)

ban.png

Edytowane przez Gerlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja ci moge powiedzec ze gram na steam a nie na ns takze pozdro po 2 nie wiem skąd masz dowony na to ze gram na serwie skoro gram ze znajomymi na surfie takze no pozdro dla ciebie i  ogromne brawa za to ze masz na mnie dowody sam je zrobiles czy ktos ci pomagal ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie