Skocz do zawartości

Zablokowane Killing spree


Tralala

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa propozycji:  Killing spree

- Skala potrzebności (1/10): każdy oceni indywidualnie

- Co serwer zyska na propozycji: graczy o większych umiejętnościach strzeleckich, większą rywalizację, podniesienie zainteresowania serwerem oraz forum

- Opis: Jak wiadomo ostatnio serwer nie przeżywa najlepszego okresu... amx, sciny itd. Proponuję zainteresować graczy plugiem do liczenia serii zabójstw liczonego od zgonu do zgonu gracza. Nie mam na myśli tych śmiesznych okrzyków w tle ale o konkretną liczbę z boku ekranu ile zdobyłem fragów bez śmierci. Pozwoli to zwiększyć rywalizację na serwerze jednocześnie da jakiś cel temu strzelaniu na DM bo teraz od kiedy nie ma nawet lidera rundy strzelanie stało się bezcelowe. 

 

Dodatkowo proponuję konkurs dla najlepszego strzelca albo top 3 strzelców w postaci VIP-a, o różnych długościach w zależności od zajętego miejsca. Oczywiście pod warunkiem udokumentowania tej serii screenem na forum w specjalnie powstałym po to tematem - steam może łatwo ustawić sobie zrzuty ekranu jednym klawiszem a non steamom wystarczy Print Screen. Naturalnie rozliczenie miesięczne/kwartalne.

 

Pozdrawiam,

Touch

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celem do gry są wgrane monety za uzbierane monety = Vip a jeżeli chcesz dodać coś takiego jak napisałes to poproszę link do takiego pluginu... I jak wyobrażasz sobie konkurs z czymś takim bo ja nie wiem jak to zrobić jeżeli ktoś będzie grać 2 godziny na serwerze i będzie uważał że dobrze mu poszło i wrzuci Screena 2 dni później będzie jeszcze lepiej i wrzuci następnego tak? I ja później będę siedział 3 dni i z 30dni moim zdaniem jeden gracz wrzuci z 15 screenów i będę wybierał z tych wszystkich screenów jego najlepsza rundę tak? Jeżeli pomyślisz nad tym jak to zrobić od A do Z żeby nie narobić syfu na forum ze Screenami i żeby był porządek to spoko 

Przypominam tylko że jak był konkurs wrzuć Screena z największą ilością zdobytych fragow to 1 osoba tylko to zrobiła :)

A co do serwera już go nie wywala i to nie była wina z mojej i @ Śpiochu.A winy co do bansa pisze to juz 50 raz jeżeli nie można przez amxx zbanowac wystarczy banowac na IP addban... A ludzi na serwerze jest mniej dlatego że serwer jest między 40 a 50 miejscem w stawkach serwera bo ciężko utrzymać serwer na wysokiej stawce tylko we 2 czyli Ja i Śpiochu żeby było jasne serwer nie będzie cały czas full za 15zl stawka. 

Pozdrawiam 

@ karolhel to jest dobry pomysł ja też o tym myślałem tylko se ja sam nie napisze takiego pluginu

 

 

 

Edytowane przez KooXioR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak @ KooXioR wspomniałeś jedna osoba tylko wrzuciła screeny, żeby dostać vipa, a reszta miała poprostu wy..... na to :)  W tej kwestii też nie kombinowałbym nic więcej :)
Jeśli ktoś chce vipa to zakupi, to nie jest majątek przecież :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysl fajny tylko wykonanie troche skomplikowane, lepiej bylo by napisac plugin ktory daje vipa automatycznie najlepszemu graczowi na kolejna mape i kasuje sie automatycznie po zmianie dajac vipa kolejnej osobie z the best wynikiem...

 az tak sie nigdy nie zaglebialem w pluginy zeby pisac je samemu i nie mam zielonego idea czy w ogole cos takiego da rade napisac

To tylko moja opinia a wiadomo z opinia jak z dupa kazdy ma swoja :)

pozdro wariaty !

 

 

Edytowane przez karolhel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie