Skocz do zawartości

Zablokowane AMX BANS


Tralala

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, krótka piłka.

 

Albo jakoś ogarniecie ten amx bans albo serwer przejdzie do lamusa. Codziennie haxy których się nie da zbanować a dziś nawet Ci których wcześniej podawałem na pw. Serwer zamiera (w dzień gra po 5 osób) i w cale się nie dziwie takiemu kolejowi rzeczy. Też bym nie miał ochoty grac z haxami. Aktualnie na serwerze śmiga 3 aimbotów. Ja nie mam weny siedzieć i ich kickować bo bany nie działają i bawić się w wytrwałość który zrezygnuje pierwszy.

 

Pozdrawiam,

Touch

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już nie jest zależne od nas, bans forumowy jest zlagowany i zawieszony. A niestety nie mamy możliwości stawienia własnego bansa, bo by się to mijało z celem.  Z tego co wiem nowy bans jest w trakcie roboty, aczkolwiek nic nie jest teraz pewne, kiedy on będzie, w jakim czasie itd. Zostaje nam tylko czekanie na nowego bansa ze strony czerwonych. 

 

Najprościej w świecie niech na ten temat się wypowie @ RumcajsJumper

1231231.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny adminie, jak coś Ci nie działa korzystaj z banowania do pliku przykładowo addban :) na niektóre rzeczy też nie mamy wpływu a co do samej działalności bansa który śmiga poprawnie musiałby się nasz hosting wypowiadać bo nie dość, że albo są problemy ze stroną albo najzwyklej z samym sql (już dostali wielokrotnie informacje z tym związane).

 

Nie w każdej sprawie możemy cokolwiek zrobic, może po prostu bansy postawimy gdzie indziej? 

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Paniajmy sobie będzie wygodniej konwersowac :).

 

AMX ADDBAN, AMX BAN itd. też próbowałem. Dwóch panów którzy byli wcześniej banowani przez Właścicieli też znów latało po servie.

 

Odnośnie samej sytuacji, nie szukamy tutaj winnych tylko rozwiązania - jeśli zostanie to tak jak jest to po prostu ludzie nie będą wchodzić na DM. Nie stworzyłem tematu aby sobie ponarzekać tylko aby pomóc. Przemilczenie tematu też w niczym nie pomoże. A ja nic z tego osobiście nie mam oprócz troski o miejsce gdzie się relaksuje w czasie wolnym między pracą a dzieckiem.

 

Pozdro

Touch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no zgadzam się tu wyżej wymieniony naprawdę banować osoby które grają na czitach po chwilach wchodzą a to drażni trochę graczy no ja się nie dziwię trzeba coś tu za działać a nie stać w miejscu dziś moja sytuacja zbanowałem typa z powodem aim i zamiast jego zbanować zbanowało hlds a ten dalej gra i po czym chce go 2 raz zbanować to go nie mogłem ale dałem kicka wszedł znów to go można było zbanować trzeba coś tu zrobić no ... jestem dopiero od wczoraj adminem no ale chce tu dużo pomóc jest nas adminów mało a non stop kickować graczy którzy mają ab to jest bez sensu bo admin musi być non stop czujny i go kickować bo go zbanować nie można ...tyle z mojej str dziękuje :) trzeba to rozwiązać a nie ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Tralala @ Dejzp skoro musimy uzbroić się w cierpliwość no to czeakmy, Ja też już mam dosyć ciągłego kickowania, ludzie odchodzą sam zauważyłem. No nic  zobaczymy jak to dalej będzie wyglądało :) Póki co Panowie kickować z powodem aimbot ...... itd :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak jest już na temat graczy. Z serwerem też coś się dzieję przez 1/2  mapy wszystko jest okej później zawieszka nic się nie ładuję . Sytuacja nie pierwszy raz się zdarza i przez to też jest utrata graczy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś mi lub @ KooXioRzgłosić szybciej jest jakiś bug, zobaczę czy to z naszej winy czy z winy hostingu, widziałem że dzisiaj są jakieś problemy z hostingiem, bo również drugi serwer był off

1231231.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wiem że z tym banowaniem jest problem i jak się da bana to za chwilę gość wbija na serwer bo sobie IP zmieni... Co do serwera pisałem do Hostingu czy coś robią bo serwer wywala niby nic nie było u nich robione a u nas na serwerze w logach nie ma żadnych nowych błędów więc sam teraz nie wiem o co chodźi postaram się to jak najszybciej ogarnąć bo mnie też to wkurza i to bardzo Proszę tylko żeby nie mieć od razu problemów do mnie lub do @ Śpiochu.Bo tak jak teraz wina nie leży po naszej stronie bo serwer ladnie działał nikt nic nie wgrywal nowego ani nic nie zmieniał i nagle wywala... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
5 godzin temu, Dz!ad3k napisał:

Proponuje dorzucic pluginy 

Amx_bancfg

Amx_destroy

 

Jak znajdziesz te dwa "działające" poprawnie pluginy to będziemy wdzięczni. Nie jest to 2k9 żeby jakiś destroy  działał.

1231231.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Śpiochu. napisał:

Jak znajdziesz te dwa "działające" poprawnie pluginy to będziemy wdzięczni. Nie jest to 2k9 żeby jakiś destroy  działał.

Hehehe nooo moze jestem lekko do tylu :)

 

Probowalem zbanowac siebie za pomoca komend 

Amx_addban

Amx_ban 

Info pojawia sie na czacie ogolnym ze admin zbanowal steamid ale nic po za tym sie nie dzieje dalej gram jak by nic sie nie wydazylo 

Tez zastanawiam sie na jakiej zasadzie dziala banowanie gracze ns na sid ?

 

Edit:

Dobra juz se wygoglowalem ;)

Edytowane przez Dz!ad3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie