Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga


Polaczek_NL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam all  @ Anielka.i @ yulqawiedzom ze uzywam moderatora głoszu na CS:1.6.

 

I zrobiłem nowe konto nazwa  [TeamWH] * Polaczek i  dawniej  nie miałem hasła na końcie i ktoś wszedł na konto i zrobil FK.

i doształem bana na strone CT.

 

 ale @ KTO JA JA JAdał mi bana za nic na servie go  trohe powyrzywalem po mnie wkórzał za to go pszepraszam ale ten ban jest za nic.

i hćałbmy ze administracja server CSowicze.PL JB CS;16 zdieła bana z mojego konta na Drurzynie CT.

 

Pszepraszam @ KTO JA JA JAza wyzwiszka

 

pozdrawiam all i soory za orto ale ja z Holandii  pozdrufka @ Admin CS 1.6 [Jailbreak] @ Admin CS 1.6 [Jailbreak]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam @ Polaczek_NL twoja skarga jest w ogóle bez sensu ale masz prawo napisać. Jeśli dalej nie wiesz o co chodzi to już ci wyjaśniam.

 

1. Dostałem wiadomość od @ BO$$że robisz fk wszedłem na serwer i mówiłeś że nie robisz po jakiś 6 min @ BO$$znów do mnie pisze ze robisz FK to tym razem wszedłem po innym Nickiem jak wszedłem to usłyszałem od cb zadanie do innego ct " Zabijaj odrazu @ BO$$I Kaina po czym to zrobiłeś jak napisałem Ci na czacie żeby włączył mi mikro i usłyszaleś mój głos zabiłeś mnie i uciekłaś z serwera .

 

2 Wszedłem pod innym Nickiem na serwer to obrażałes administracja@ KTO JA JA JA. Był z Tobą jakiś gracz który nie miał mikra i nie robił  fk  a nie był nikt inny chętny do ct a on Ci tylko pomagał I rzucaleś innym graczom broń żeby go zabili i gracze mieli do @ Polaczek_NL pretensję że przez to że im podawałeś broń to on ich zabił a ty że masz fk bo ich zabiłeś a co on miał zrobić jak do niego strzelali  on Ci chciał tylko pomóc. 🤨

 

3  Po ostatniej akcji mówiłem Ci że to ostatni raz kiedy Takie coś  robisz. Ale znów coś Wszedłem pod innym nickiem I zmieniłeś swój głos na taki że nikt Cię nie mógł zrozumieć pisali Ci gracze że cię nie słychać a ty nic jeszcze byłeś sam w ct I mówisz pozycja buntu jak nie było buntownika i zabiłeś mnie i innych graczy jak nie zrobili pozycji buntu. Pozycje buntu możesz wywołać kiedy ktoś zabił Twojego kolegę z ct tylko w takiej sytuacji 

 

Mówisz że każdy może zmienić głos na I że ktoś podszyl się pod cb Tak samo jak w punkcie 3 ?. To jak to nie byłaś Ty to czemu masz bana na ct.  Jak dawniej nie miałeś hasła na konto to było jak sam napisałeś dawniej a teraz jest teraz.

 

Ja się nie obrażam jak ktoś mnie wyzywa na Serwerze bo to jest gra I tylko gra chociaż bardzo lubię ten serwer.

 

 

 

I właśnie dla tego dostałeś bana na ct @ Polaczek_NLtłumaczyłem Ci raz drugi nie będę się powtarzał takim zachowaniem niszczysz zabawę innym graczom ciągle dostaję skargi na cb więc 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat_zamkniety.png

Skarga odrzucona.

Po pierwsze: nie dostosowałeś się do wzoru.

Po drugie: ZERO dowodów.

Po trzecie: skoro wyzywałeś  "KTO JA JA" to ban był jak najbardziej słuszny.

Po czwarte: ban na CT również NIE zostanie Ci zdjęty z powodów wymienionych powyżej przez Strażnika JB.

Po piąte: Jeżeli dalej będziesz używał MODULATORA głosu to dostaniesz bana.

Po szóste:  Po jakiego ciula oznaczasz Adminów JB? Co MuyBien ma do tego? (bo tylko on jest adminem JB)

Po siódme: PRZESTAŃ SPAMOWAĆ MI TYMI OZNACZENIAMI POD TWOIMI AKTUALIZACJAMI STATUSU (serio? Skarga na Strażnika w  statusie pod twoim profilem?) To nie jest pierwszy raz kiedy tak spamujesz mi twoimi durnymi aktualizacjami w których mnie oznaczasz.

JEŻELI PISZESZ JUŻ SKARGĘ TO NIE PISZ 3 POSTÓW TEJ SAMEJ SKARGI W DZIALE TYLKO JEDEN!

Dostałam 12 powiadomień przez to twoje spamowanie o JEDNEJ SKARDZE! Której nawet nie przyjęłam..

I NIE nadużywaj mojej cierpliwości bo ona kiedyś się skończy i uwierz mi, wtedy przestaniesz robić ten śmietnik na forum jak i na moim serwerze bo na nim również robisz co chcesz.

 

Edit.

 Polaczek_NL

"PSZEKLINAM SERVER CS:1.6 JB !!!!! dowidzenia @ Anielka. @ KTO JA JA JA @ yulqa"

 

Serio? Kiedy skończysz SPAMOWAĆ! Ja nie po to chcę dostawać powiadomienia z forum aby Tobie tłumaczyć dlaczego nie powinieneś tak robić. Bo w tym momencie robisz z siebie ...

 

@ Terrorist Bardzo proszę o "ogarnięcie" owego użytkownika, gdyż to jest już moja druga skarga na niego i mam KOMPLETNIE dość dostawania takich powiadomień, bo to jest chyba jakiś żart.

Edytowane przez Anielka.

tumblr_ogi7srikonaaterrbile6C991ux3q13o1_500.png.458cdea8921ed7b30aa46e18bb6510fa.png  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie