Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na Golden.


Krystiaff

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: Krystiaff

2. Nick oskarżonego: Golden. 

3. Steam ID oskarżonego: # 4 "Golden." 553 STEAM_1:0:1660511106   1 06:05   46    0

4. Data, godzina i mapa zdarzenia: Dziś

5. Opis sytuacji: Gracz Golden. mnie poniża i obraża, co ciekawsze złożył podanie na admina.

6. Dowody (Demko, screeny, świadkowie):https://www94.zippyshare.com/v/1wlrVnBN/file.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat_zamkniety.png

Powiem tak, nie chcę tutaj nikogo obrażać, ale jak zaczęłam oglądać demko kompletnie mnie zatkało, poczułam zażenowanie i prawie mi się heftnęło..
Nie mam pojęcia dlaczego strażniczka yulqaa nie zareagowała, skoro prawie od samego początku demka była cały czas na serwerze.
Co do sytuacji na początku brakuje mi słów, nie wiem co niektóre dzieciaczki mają w głowach, ale gdzie w takich momentach są rodzice/opiekunowie, 
bo moim zdaniem takie zachowanie u 15latka (podobno, choć co do tego wieku to bym się kłóciła) jest konsekwencją nieodpowiedniego wychowywania..
W późniejszej części demka, owszem gracz Golden. Cię obrażał kilkukrotnie i niestety nie wiem gdzie wtedy była yulqaa, że nie zareagowała.
Sytuacja na basenie również miała wady, gdyż prowadzący Golden. nic nie mówił o oszukiwaniu ani, że na start odwołuje się wam bezruch.
Ostatnia runda mnie zawiodła, a raczej yulqaa, która w końcu się obudziła i zareagowała na twoje zgłoszenia na u@,
lecz powiedziała jedynie tyle, że jak masz dowody to pisz skargę.
Owszem mogłeś napisać skargę, ale jeśli ona była przez ten cały czas na serwerze to przecież mogła reagować od razu.
Co do gracza Golden. dostanie on bana na 5 dni za: obrażanie, kompletny brak kultury (aż nie wiem jak opisać tą sytuację na początku) i za FK na basenie.
Porozmawiam również z ową strażniczką i wyniosę konsekwencje z jej braku reakcji na zaistniałe zdarzenia.

Edytowane przez Anielka.

tumblr_ogi7srikonaaterrbile6C991ux3q13o1_500.png.458cdea8921ed7b30aa46e18bb6510fa.png  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie