Skocz do zawartości

Zablokowane I got banned


Da Eagle

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*:Da Eagle
IP / Steam ID*:76561199021178804
Admin banujący:Michal
Data i godzina otrzymania bana*:11.4 18:00
Runda:i dont remember sorry
Serwer*:CS:GO-only mirage
Powód:It wasnt written in ban screen it was just saying you were banned and some numbers and symbols
Link do demka*:I dont have it
Wycinek z konsoli*:I also dont have it
Krótki opis sytuacji*:So i was casually playing mirage with my friends. I was holding B site, killed 1 guy and went to chair on mid i was holding the angle for short and enemy was there so i shot him  i didnt kill him i just hitted him . My teammate defused the bomb on A site (the guy on short was the last one).After that round i just got banned .There wasnt a reason or anything just : Banned(and lot of numbers and symbols).I am sorry if i told the wrong admin, there were 2 admins on the server and i dont remember name of the second admin.This is all i wanted to say. Have a nice day and also keep up the good work your servers are really good.

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak .... na serwerze grało z 5-6 kolegów nie z naszego kraju , grałem z połowa w drużynie a 2 połowa była w terro , ostrzegałem ze trollowanie grozi banem lub kickiem , nagle nasza drużyna miała magiczne info gdzie są przeciwnicy po czym na czacie zaczęli wklejać IP tsa na którym siedzieli oni wszyscy . Każdy od nich dostał bana z powodem WH . 
 

Pare rund później wbił jeszcze jeden kolega z ich kraju pytając czemu koledzy dostali bana , odpowiedziałem ze dostali za podpowiadanie sobie na tsie po czym się z tym zgodził i wyszedł . Pozdrawiam 

OTWORZYLIŚMY DLA WAS NOWY SERWER CS:GO !

b_350_20_2979da_313eac_ffffff_000000.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie