Skocz do zawartości

Zablokowane Podanie Loverboy :**


LvB :**

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Po dzisiejszej porannej sytuacji na serwerze gdzie biegali jakieś hipki, którzy mieli totalnie gdzieś cele mapy oraz jeden z nich wyraźnie czitował postanowiłem złożyć podanie. Sytuacja ciągle się powtarza, serwer potrzebuje adminów non stop, a przez powiedzmy 50% czasu w ciągu doby nie ma ani jednego admina. Nie chce aby ktoś mnie źle zrozumiał: nie wyrażam tutaj żadnych pretensji do administracji serwera, gdyż to nie jest nikogo wina, każdy robi co może, a oprócz gry w CS każdy ma swoje życie i jest to całkowicie dla mnie zrozumiałe. Adminów jest po prostu za mało.

Przejdźmy do sedna. Osoby, które nie należą do cierpliwych i nie lubią dużo czytać niech sobie to podanie odpuszczą, bo nie skończy się ono na zwykłym wypełnieniu wzoru. A więc, do dzieła.

Nick: Loverboy :** wcześniej Cycki nie pokazywane maleja.


Wiek: Niebawem 22


Doświadczenie (w byciu adminem): Uuuu no to zaczynamy. W wieku 13 lat posiadałem swój pierwszy serwer, początkowo był on totalnie pusty. Grałem na nim wraz z kolegami ale ogarniałem jego konfiguracje oraz płatność. To na tyle, bo serwer służył tylko do własnych potrzeb. Z czasem zacząłem się tym mocno interesować. Co zagrałem na jakimś serwerze to mi się podobał i chciałem mieć go na własność. Nie było mnie stać na odkupienie serwera za powiedzmy 400-500 zł więc tworzyłem swój. Z czasem zbierałem doświadczenie i umiejętności.

Z czasem miałem kolejne swoje serwery, swoje sieci. Sprzedawałem serwery za spore pieniądze, ale to nie istotne. Adminowałem nie tylko na swoich serwerach, byłem wielokrotnie adminem na serwerach typu FFA, BB oraz DR. W swoim życiu posiadałem jakieś 50 serwerów. Nie każdy prosperował dobrze, nie każdy był rozkręcony ale na każdym jednym czegoś się nauczyłem więc traktuje to jako cenną lekcję. Z moich ciekawszych projektów to cs-ardor, murzyny.pl, może także killuj.pl. Byłem także technikiem serwerowym (tylko  serwerów 1.6) na kilku sieciach, między innymi na sparku. Nie będę się rozpisywał, nie każdy ma ochotę to czytać. To co najważniejsze zostało wymienione. W razie jakichś wątpliwości udzielę odpowiedzi na wszelkie pytania.


Znajomość AMXX (W skali 1-10): Dawniej pisałem różnego rodzaju pluginy, przerabiałem już gotowe aczkolwiek zawsze na swój użytek, nigdy nie sprzedawałem swoich prac. Aktualnie na pulpicie mam amx studio aczkolwiek używam go tylko do edycji różnych pluginów gdy mi coś w nich przeszkadza. Wiedza trochę zanikła i tego co potrafiłem kiedyś teraz bym nie zrobił. Na serwerze znam doskonale amxmodmenu oraz komendy używane w konsoli. Myślę, że to wystarczy ;) Nie wiem jak an to patrzycie, aczkolwiek sam AMXX rozumiem jako temat bardzo obszerny, więc 10 bym sobie nie dał. Moja wiedza oscyluje w granicach 8-9.
Staż w CS-sie: Gram w Cska od może 8 roku życia, początkowo na botach, potem trochę na serwerach. Zawsze z przerwami. Prowadząc swoje serwery grałem aczkolwiek siedziałem na spect, byłem tylko aby czuwać, pilnować. Wielokrotnie grałem na serwerach typu BB więc potem przechodząc na serwery typu FFA nie potrafiłem trafiać we wroga :D Ostatnio grałem w 2016/17 roku no i teraz od stycznia wróciłem zakładając swój serwer oraz grając na tutejszym DD2.
Steam (link do profilu na https://steamid.uk/): https://steamid.uk/profile/76561198085305617 


Dlaczego Ty: Myślę, że wyżej podałem wystarczające odpowiedzi na to pytanie. Adminów jest tylko 7 (nie licząc Rumcka) co jest stanowczo za małą liczbą. Jeśli szukacie adminów, to kto jeśli nie ja?


Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Różnie, Pracuję, mam swoje życie jak każdy inny. Nie zależy mi na topce, robię to dla siebie, dla swojego funa. Czasami po kilka godzin dziennie,a czasami wcale. Dzisiaj mógłbym grać 3 godziny, jutro np. wcale bo pracuję. Na tym to polega.


Kontakt: Macie mój steam, w razie czego również PW.


Link do GameTracker'a:  https://www.gametracker.com/player/Loverboy %3A**/54.38.63.53:27015/  a także https://www.gametracker.com/player/Cycki nie pokazywane maleja./54.38.63.53:27015/


Dofinansowanie serwera 11,07zł sms [tak/nie]: Nie akceptuję złodziejskich smsów, mogę płacić przelewem, WPLN (dogadam się w tej kwestii bezproblemowo).

 

Reasumując spełniam wszystkie wymagania. Nikt nie udowodni, że kiedyś kogoś mocno obrażałem czy coś, bo takiej sytuacji nigdy nie było. Kiedyś napisałem poradnik "Jak być dobrym adminem" i opublikowałem go na swoim forum. Poradnik został przez wiele osób skopiowany na inne fora. Nie traktuję tego jako plagiat. Może i lepiej, bo im więcej osób go zna, tym lepiej dla serwerów i graczy. Poradnik zakładał między innymi zasady aby nie dać się sprowokować graczom, nie pisać na srodku ekranu (często jeszcze na dodatek na czerwono) tekstów typu: "on jest czysty" lub "okej już wchodzę i go sprawdzam". Wtedy potencjalny oszust wie o obecności admina, a lepiej żeby tak nie było. Piszę wam o poradniku aby udowodnić, że wiem o co chodzi w tej grze i nie jestem pierwszym lepszym chłopcem z łapanki. Ci co mnie znają wiedzą, że jestem osobą z zasadami ale również potrafię pośmiać się czy pożartować na serwerze i nie ma w tym nic dziwnego. Każdy medal ma 2 strony ;) Pozdrawiam!

Edytowane przez LvB :**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można ci dać szansę hmm?

+ Steam

+ Wiek 

+ Podanie

+ Składka

+/- aktywność

- masz 21 godzin przegrane a wymagane jest 50 

Widuję cię czasem ogólnie na serwerze z tym że godziny do nadrobienia obowiązkowo.

Adminów jest ilu jest więc przydasz się na pewno. 

Hnet.com-image.gif.79277061f0e16326b2b271e56c695df1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie