Skocz do zawartości

Zablokowane [Podanie] kML


kML

Rekomendowane odpowiedzi

Twój Nick: kML
Wiek: 22
Daj nam się poznać [min. 5 zdań złożonych]: Witam, jestem Kamil. Mieszkam w województwie małopolskim, w okolicach Krakowa. Z wykształcenie jestem technikiem handlowcem. Interesuje się głównie sportem, informatyką, grafiką i jak chyba każdy tutaj lubię pograć w gry głównie (CS, Rainbow Six, GTA V). Jestem z natury raczej bezkonfliktową osobą, która ma duży dystans do siebie, duże poczucie humoru. 
Jak się o nas dowiedziałeś: Waszą sieć znam od bardzo dawna (2016), grywałem na serwerach, było tu także dużo moich znajomych. 
Co byś wprowadził w życie serwera?: Wszelkie rodzaje aktywizacji serwera m.in różne konkursy z fajnymi nagrodami. Mógłbym też popracować nad nowymi ikonkami czy bannerem serwera. 
Twoje doświadczenie: Bardzo duże, wielokrotnie byłem adminem na różnych sieciowych serwerach, prowadziłem nawet swój serwer. Zajmowałem się wszystkim aż od konfiguracji serwera, permisji, botów aż po grafikę (różnego rodzaju bannery, ikonki rang). 
Byłeś już administratorem ts'a? [Jeśli tak to jakich serwerach?] Tak, na wielu serwerach sieciowych CS 1.6 a także na swoim - DreamSpeak.
Zapoznałeś się z regulaminem?: Tak
Ile możesz poświęcić czasu?: Codziennie po parę godzin.
Posiadasz mikrofon?: Oczywiście
Przeszedłeś mutację głosu?: Tak

Bez-nazwy-3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jestem na Tak:

 

+ wiek

+ chęć pomocy

+ ogarnięty

+ jakieś doświadczenie już jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gość zablokował ten temat
  • Gość odblokował ten temat
  • Gość odblokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie