Skocz do zawartości

Zablokowane Ub Korona Virus


k@m!l

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*:K|@M!l
IP / Steam ID*: STEAM_1 : 0 : 37274212
Admin banujący: Forz@ Moto sport (czy jakoś tak) 
Data i godzina otrzymania bana*: 2020.03.23  /  12:10 
Runda: - nie mam pojęcia
Serwer*: Zombie KoronaVirus
Powód: Paka na ostatniego 
Link do demka*:  Jeszcze nie ma bo mapa się nie zakończyła 
Wycinek z konsoli*:
[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] Pozostalo ci 2 godzin , 53 minut i 43 sekund bana. 
[AMXBans] Zbanowany Nick : K|@M!l 
[AMXBans] Powod : ' bomba na ostatniego ' 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.CSowicze.pl 
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_1 : 0 : 37274212 ' 
[AMXBans] Twoje IP : ' 93.105.218.8 ' 
[AMXBans] ========================================
Krótki opis sytuacji*:  No to tak, sytuacja polega na tym że Admin forza, zabił w tym samym czasie co ja gracza tylko on normalnie a ja paką i wlepił mi bez podstawnie bana na 3h gdzie nawet nie dostałem upomnienia za takie coś. Tym bardziej że to był zbieg okoliczności że w tym samym momencie zabiliśmy typa. Prosił bym o jak najszybsze rozpatrzenie ub, ponieważ chciał bym wbić za chwilę i dalej expić, a co do Admina Forza to proszę o upomnienie go bo z tego co wiem to powinienem dostać upomnienie a nie od razu wylot na 3h ( nie wiem czy coś do mnie masz, ale jeżeli tak to się od****dol bo się uczepiłeś jak rzep ogona.) 

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

Odnośnik do komentarza
https://csowicze.pl/topic/60103-ub-korona-virus/
Udostępnij na innych stronach

  • Sponsor

@ ForzaDemko + wytłumaczenie owej sytuacji poproszę. Dlaczego ban poszedł bez ostrzeżenia jeśli była to jednorazowa akcja. 

AbQQ3Yi.gif?noredirect

rakudai.gif

 

Odnośnik do komentarza
https://csowicze.pl/topic/60103-ub-korona-virus/#findComment-286789
Udostępnij na innych stronach

Demko to on powinien wlepić ja od tego nie jestem 

Po drugie nigdy nie było i nie będzie upomnienia za rzucenie bomby na ostatniego po to jest ban na 3h żeby mieć czas przeczytać regulamin 

I po trzecie nie zabiliśmy ich w tym samym czasie ja go zabiłem szybciej więc miałeś czas nie rzucać bomby 

I po czwarte była skarga od gracza że rzuciłeś bombę już 2 lub 3 raz na ostatniego więc wszystkie argumenty są przeciwko tobie 

Temat do zamknięcia

 

Odnośnik do komentarza
https://csowicze.pl/topic/60103-ub-korona-virus/#findComment-286802
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znajdę demko ? 

 

Jak na razie żadnych argumentów tutaj nie widzę, bo wszedłem 1 rundę przed tobą "wielki" panie Adminie, po 2 rzuciłem bombę w podobnym czasie kiedy ty zaraziłeś gościa więc nawet nie miałem czasu zareagować że to była ostatnia osoba bo nie sprawdzam co 2 s tabeli czy wszyscy są zarażeni.  Po 3 jak mogła być kolejna skarga jak wróciłem po 2 dniowej przerwie na serwer, wbiłem na dosłownie 5 minut i wyłapuje bana na 3h XD ( żałosne ).

I jak Ty niby nie jesteś od wstawiania demka XD - Ubt cie prosi o wytłumaczenie sytuacji a ty w "c h u j u" za przeproszeniem to masz, dobry agent jesteś :# 

Moim zdaniem nie nadajesz się na Admina za bardzo się poczuwasz :p 

Odnośnik do komentarza
https://csowicze.pl/topic/60103-ub-korona-virus/#findComment-286808
Udostępnij na innych stronach

  • Sponsor

temat_zamkniety.png
Ban minął więc zamykam.

@ ForzaDla sprostowania. To Ty jesteś tutaj od przedstawienia dowodów nie gracz.
Dlatego jeszcze jedna taka akcja to po prostu przejdziemy dalej prosząc właścicieli @ LewyBrzeGoraz @ LypSeNo wyciągnięcie konsekwencji z twoich działań. Czytając regulamin nigdzie nie znalazłem taryfikatora który mówi o banie 3h od razu.
Przy okazji zgłoszenia na U@ nas nie interesują. Nie jest to żadnym dowodem. 

AbQQ3Yi.gif?noredirect

rakudai.gif

 

Odnośnik do komentarza
https://csowicze.pl/topic/60103-ub-korona-virus/#findComment-286831
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie