Skocz do zawartości

Zablokowane [Podanie] Lolitka :3


Lolcia :3

Rekomendowane odpowiedzi

Twój Nick: Lolcia
Wiek: 27
Daj nam się poznać [min. 5 zdań złożonych]:  Mam na imię Martyna pochodzę z województwa Małopolskiego. 
Aktualnie zajmuje się wychowaniem syna . Lubię grać w cs'a oraz poznawać nowych ludzi oraz spędzać wolny czas rozmawiając z ludźmi na ts.
Jestem miłą bezkonfliktową osobą oraz staram się rozwiązywać problemy na spokojnie .
Mam sporo pomysłów co do rozwoju tsa 
Jak się o nas dowiedziałeś: spędzam dość dużo czasu na sieci  jak i na teamspeak 
Co byś wprowadził w życie serwera?: Przede wszystkim porządek i rozwiązywać wszelakie konflikty , nowe konkursy .
Twoje doświadczenie: Miałam kiedyś admina ale to już dawno temu (musiałabym sobie przypomnieć ) kwestia przypomnienia sobie 
Byłeś już administratorem ts'a? [Jeśli tak to jakich serwerach?]  Tak byłam 
Zapoznałeś się z regulaminem?: Tak 
Zgadzasz się na przekazywanie składki? [10 zł]: Tak
Ile możesz poświęcić czasu?: co najmniej 4/5 godz dziennie zależy też od dnia 
Posiadasz mikrofon?:Tak
Przeszedłeś mutację głosu?: Tak

tumblr_n1ee6zrPfF1tp8a60o1_500.gif.beece321c093b78e6128153080c11525.gif
Lubisz się całować ? :3 | ask.fm/biogenix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem oczywiście na TAK, Martyna jest już moją wieloletnią znajomą i mogę powiedzieć że jak najbardziej nadaje się na to stanowisko jak nikt inny.

Prowadziłem TS'a na którym była administratorem i bardzo dobrze wywiązywała się ze swoich obowiązków.

Także podsumowując jestem na WIELKIE TAK, przede wszystkim: doświadczenie, jest bardzo miłą i pozytywną osobą, kultura jest. I ogólnie taki admin to wizytówka serwera.

 

Pozdrawiam

 

Edytowane przez WLADIMIR

Bez-nazwy-3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej na TAK jest bardzo pomocna,uprzejma i kulturalna oraz ma mase dobrych pomysłów uważam,ze lepszej osoby na to stanowisko nie znajdziecie :D 

AppropriateGregariousIndianringneckparak FocusedGrandioseDaddylonglegs-size_restr

 

028d3837c9bcd49dfb89d04bec291f06.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na duże TAK!

 

Bardzo aktywna na TS3, pomocna i miła dziewczyna, w dodatku pomysłowa. Myślę, że jako administrator wprowadzi porządek oraz ciekawe pomysły na rozwój serwera.

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie