Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga


Uchiha Itachi

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia:11.03.2020
Nick użytkownika: Uchiha Itachi
Dowody: 

Świadkowie: hmm jakby sie przylozyc to cale forum mogloby byc swiadkiem

Na kogo skarga?: na caly sklad UBS. i wytlumaczenie ze maja prace itd mnie nie przekonuje nie siedza w pracy 24/7 ze tylko ssy moga sprawdzac...

Uzasadnienie:UBS ma w glebokim powazaniu zgloszenia cziterow. Demka leza ponad 24h a zaden z UBS'ow nie zajrzal w tematy do teraz. tyle osob jest na tym stanowisku i wola ssy sprawdzac niz zbanowac cziterow ktorzy bawia sie w najlepsze na serwerach a gracze sa wnerwieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do przeczytania regulaminu UBT, znajdziesz go tutaj: 

 

UBT ma 48h na rozpatrzenie zgłoszeń odwołań, 24h w przypadku ssów.

Wszystko zawarte w punkcie pierwszym regulaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maja tyle godzin ok zgodze sie ale jak jest ich 2 na forum to zamiast pomoc graczom to wola sobie na serwie grac cziter tez gra i maja to w powazaniu. od tego maja ta range by jak najszybciej zapobiegac takim akcją a nie olewac to. no bez przesady az sie grac odechciewa jak tak to ma wygladac to lepiej odejsc z takiej sieci gdzie administracja ma to wszystko w powazaniu. Przypominam Administracja jest dla graczy a nie gracze dla administracji. Wiec albo lecicie na hajs i nie liczycie sie z naszym zdaniem albo macie to wszystko w tylniej czesci ciala i wam na niczym nie zalezy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skarga_odrzucona.png

Nie każdy z Nas jest robotem, nie każdy ma czas na wszystko, nie każdy ma czas, by wejść na forum i spojrzeć w dział banów,

UBT ma swoje godziny pracy ustalone, komunikują się przez własny chat, w którym ja nim też jestem i obserwuje ich poczynania. Uwierz mi widzę, że starają się jak najszybciej wydać werdykt, a jeśli czas się wydłuży sam Opiekun UBT to oznajmi.

Skarga na siłę napisana jak dla mnie, nie mam zastrzeżeń co do pracy UBT.

Odrzucam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie