Skocz do zawartości

Zablokowane <span class="ipsBadge ipsBadge_red">Odrzucone</span> Raz Się Żyję, Pierwsze Podejście Ssg <3 :*


Tekashi

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na forum: SmokeStoryGroup

Wiek: 17

Doświadczenie: Bardzo dobre, ponieważ na poprzednich Csowiczach, jak jeszcze był styl Spark V2.0 miałem ubt i ogarniałem bardzo dobrze z Rico, jak i Chester Fieldem :P.

Ile dziennie jesteś na forum: Jestem praktycznie cały dzień z przerwami 1-2 godzinki :)

Osiągnięcia na CSowicze.Pl : hmm?, no nie wiem, na razie żadnych nie miałem, ale postaram się o to :).

Kontakt (najlepiej jak najwięcej):

  • GG ---> 45790654
  • Email ---> hakkiro12@wp.pl
  • Telefon ---> Podam, jeżeli będzie taka potrzeba.
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: hmm? dobre pytanie, dlatego, że. Na forum jest kilka UnBan Supportów, z czego połowa nie jest często, ja jestem codziennie i widzę tylko : Thc Wariata, Optymalnego, i tego z Top 10 posterów na głównej stronie. I Tak sobie pomyślałem, że moja pomoc się przyda, ponieważ ja jestem na forum codziennie, ogarniam bardzo dobrze AmxBansa. Umiem odróżnić Gracza "Odpalonego" od Gracza "Normalnego" (Oczywiście na Demku). Więc myślę, że się nadam.

Linki do 5 reklam naszej sieci:






 

Mam taką prośbę(...) Zastanówcie się nade mną i zastanówcie się nad wypowiedzią i nie piszcie takich wiadomości jak : "Na Nie, Rekrutacja jest Zamknięta", Na nie "Nie Ogarniesz", ponieważ nie chodzi mi tutaj o to czy jest OFF czy nie OFF, ale o to, że na prawdę przyda się pomoc z mojej strony, ponieważ dużo ludzi składa tematy o UB i jeden THC Wariat, OPTYMALNY, Lub Ten z TOP 10, nie dadzą sobie rady sami w "trójkę".

 

Przepraszam za to, że składam podanie o UBT jak jest OFF, i za to, że nie mam 70 postów na forum.

Myślę, że Rumcajs Jak i Izcon, pomyślą, nad tym podanie i nie tylko oni :).

(Przepraszam Rumcajs, za to podanie, ale jeżeli się nie zgodzisz z nim, odrzuć)

                                                                                 (Przeczytajcie Podanie Ze Zrozumieniem).  

                                                                                             Pozdrawiam : SmokeStoryGroup

Legend is only one <3 Wayne Rooney .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smoke powiem ci tak.

 

+ Wiek.

 

+ Jesteś ogarnięty.

 

+ Podanie ładnie napisane.

 

+ Reklamy.

 

 

Ale po

 

1. Jest już wystarczająco dużo osób jak powiedział RumcajsJumper.

 

2. Rekrutacja jest ON więc z tego co mi się wydaje jak jest Rekrutacja ON Podanie /Odrzucone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście czuje się przez twoją osobę urażony, ponieważ pisałeś o tym, że oprócz optymalnego, wariata i bodajże bully'ego nie widzisz innych UBT kiedy pomijając ostatnie 2 dni 70% ub było moich. 

 

Nie mam nic do Ciebie, widzę, że potrafisz się zachować, ale według mnie z racji, że rekrutacja jest OFF to powinniśmy trzymać się zasad i nie robić wyjątków nawet dla starych przyjaciół sieci.

 

Jest to tylko moje zdanie, Rumcajs zrobi jak będzie uważał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś Zamknie Podanie, i Odrzuci... W sumie to nawet nie pomyślałem nad tym, przepraszam wszystkich BOTEK, ciebie również.

I'm Sorry All. :) TEMAT DO ZAMKNIĘCIA I DO ODRZUCENIA.

Legend is only one <3 Wayne Rooney .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty przez moderatora.

 

Powód: Podanie odrzucone.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami.

Administracja CSowicze.pl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Forum główneRekrutacjaON UBMaster"

do

"Forum główneRekrutacjaArchiwum".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie