Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na opiekuna


StolBezNog

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 22 coś
Nick użytkownika: @ Anielka.
Dowody: -
Świadkowie: -
Uzasadnienie: 

a więc tak, powód "Powód degradacji: Notoryczne niewypełnianie swoich obowiązków, koledze już widocznie nie zależy." Stwierdzasz to że mi nie zależy niby po czym? po tym że nie biore GRY z roku 2005 na poważnie?, Gracze nie chcą takiego admina jak Ty co siedzi i by tylko czekał aż ktoś wejdzie zbanowal i koniec elo nie ma grania, Powód degradacji nie jest zgodny z sytuacją, degradujesz mnie za coś co nie jest przyczyną do tego na zebraniu powiedziałaś sama wyraźnie i słyszał to nawet właściciel serwera, miałem czas na spokojnie na poprawę ocena była neutralna a Ty wyjeżdzasz nagle ze nie wypłeniam obowiązków bo boli Cie cyc czy dupa bo potrafię się bawić i być NORMALNYM adminem i nie spinac du*y o gre szanujmy się. Podaj konkretny powód degradacji bo coś takiego jest nie zgodne z prawdą i powtarzam kolejny raz. Akurat jeszcze tego samego wieczoru przed degradacją grałem na serwerze i nikt inny oprócz CIEBIe miał zastrzeżeń nawet Pan @ Skizi a to jest jego serwer bynajmniej z informacji , które podaje forum i serwer. Gdyby miał to od razu by powiedział a nie spinał dupe jak Ty i od razu wypierdalał z posady, masz OPKa kilka dni a się rządzisz jakbyś kur*a nie wiadomo kim była. "koledze już chyba nie zależy" ? stwierdzasz to po czym po tym, że swietnie sie bawiłem? Proszę o konkretne wytłumaczenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to poleciałeś mój drogi nieźle. Słuchaj mnie teraz wyraźnie, wczoraj było zebranie, na którym wszyscy admini byli sprawdzani ze znajomości regulaminu, owszem regulamin zdałeś, lecz na jedno pytanie odpowiedziałeś źle, a wcześniej tłumaczyłam zasady co do przepytywania, po czym ty zacząłeś się rządzić że przecież ty masz prawo jeszcze do jednego dodatkowego pytania na +, A NA POCZĄTKU JASNO TŁUMACZYŁAM ZASADY KIEDY NALEŻY SIĘ WAM DODATKOWE PYTANIE i JAKA I NAGRODA ZA WZOROWĄ ZNAJOMOŚĆ REGULAMINU CZYLI +. Już od początku zebrania kompletnie nie brałeś sprawy na poważnie. Po chwili zacząłeś wyśmiewać moje nowe warunki i zasady, po czym sam się przyznałeś przy wszystkich (podkreślam że właściciel serwera również tam był) "że masz wyjebane w ten serwer". Po całym zebraniu dostałeś degradacje za:

brak poprawy co do aktywności na serwerze odkąd dostałeś ostrzeżenie (dalej masz wywalone w minimalny czas który musisz mieć przegrany). Kolejna sprawa, tak jak już mówiłam wyśmiewasz moje zasady które wprowadzam na serwer, chociażby to że przepytuje was adminów z regulaminu, pamiętasz co o tym pisałeś? Pozwól, że cię zacytuje "pojebalo ja, ona chce z regulaminu pytac XDD?" PRZYPOMINAM, ŻE ZNAJOMOŚĆ REGULAMINU JEST OBOWIĄZKIEM ADMINA.  Trzecia sprawa: Ignorujesz moje prośby na serwerze jak i na forum, świadczą o tym np. post w którym prosiłam wszystkich adminów jb o potwierdzenie przybycia na zebranie, po czym ty przeczytałeś post, ale odpowiedzieć żeby już odpowiedzieć to łaska cn? ( sam wczoraj się przyznałeś, że post przeczytałeś, ale masz wywalone). Ja cie kolego szukać i wypytywać po serwerach nie będę czy ty się w końcu łaskawie zjawisz na tym zebraniu czy nie. Drugim przykładem, po zebraniu byłeś na serwerze na nicku "Zabili go i uciekl", powiedz mi, ile razy mam cię prosić żebyś zmienił nick na "botz", który musisz mieć bo MACIE OBOWIĄZEK JAKO ADMINI MIEĆ IDENTYCZNY BĄDŹ PODOBNY NICK NA FORUM JAK I SERWERZE 4.9  Admin ma obowiązek posiadać identyczny, bądź podobny nick na forum i serwerze.  Kilkakrotnie prosiłam cię wczoraj na serwerze żebyś zmienił w końcu ten nick, to mnie zlewałeś i udawałeś że nie widzisz i nie słyszysz co ja do ciebie mówię. Po tym jak mnie ignorowałeś dałam ci kick'a z prośbą o zmianę nicku po czym wszedłeś sobie na serwer na nick'u "jde" , powiedz mi co to ma wspólnego z  nickiem "botz" ??? Czyli kolejną sprawą za którą zostałeś zdegradowany jest to, że olewasz mnie i regulamin DO KTÓREGO MIAŁEŚ SIĘ STOSOWAĆ JAKO ADMIN.

Jeśli jeszcze czegoś nie rozumiesz, i dalej uważasz że jesteś NORMALNYM adminem to mój drogi, ale coś jednak z tobą jest nie tak. I mi nie wmawiaj że gracze nie chcą takiego "admina jak ja" bo to.

 że mnie nie lubisz już od samego początku, nie znaczy że możesz sobie wymyślać bajeczki na mój temat, nie mieć do mnie za grosz szacunku i jeszcze masz czelność pisać na mnie skargę, po tym co ty odwalasz. Już zapomniałeś co o mnie wczoraj pisałeś na serwerze? Jeśli tak, to ja ci chętnie przypomnę. ;) 

 Nick: Zabili go i uciekĹ‚  Tresc: a ta co przyszla sie spruc i wyszla XD?

 Nick: Zabili go i uciekĹ‚  Tresc: napisalbym ale pewnie siedzi w logach tera i palcowe se robi

 Nick: Zabili go i uciekĹ‚  Tresc: nie bede nic pisal bo mi sciera bana da

Myślę, że skarga jest do zamknięcia, bo chyba takiego zachowania tolerować u admina nie można.

Bez pozdrowień ~ Anielka ;) 

Edytowane przez Anielka.

tumblr_ogi7srikonaaterrbile6C991ux3q13o1_500.png.458cdea8921ed7b30aa46e18bb6510fa.png  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie