Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane odwołanie 2


gandalf

Rekomendowane odpowiedzi

@ Administrator @ Admin CS 1.6 [DD2 #1] @ Administrator

Nick: gandalf z sosnowca
Serwer: dd2 #1
Admin banujący: jasiek a później jakiś 2 innych ale dalej ban wam nie działa więc idk
Data zdarzenia:  2.01.2020
Opis sytuacji: grałem jak zwykle i jak zwykle ban tzn przez ostatnie 2-3 miesiące grając na dd2 #1 nie miałem bana ale admin chyba świeży  jakiś niedoświadczony nie wiem nie wiem nie wnikam no i wyrwałem bana przy 11/1 chyba 

screeny czyste z tesztą wstawiłem ale nie o to się rozchodzi ub nie dostałem bo wbijałem na banie "aktywnym" no i tu mała pierdu pierdu obrona z mojej strony 

1. najpierw przez kilka minut walczyłem żeby wrzucić screeny bo forum podobno jest dosowane 

2. po jakimś czasie się udało 

3. miałem ciągle odpalonego cs a że forum nie działało b co chwile wywalało jakiś błąd bazy czy czegoś tam to sprawdziłem po prostu próbując łączyć się z serwerem 

4. dołączyłem do serwera więc pierwsza myśl że mnie szybko odbanowali (jak się później okazało ub team działa dość wolno) 

5. po chwili mnie wywaliło więc reconnect i zorientowałem się że za chwilę kolejny ban w konsoli jakoś mi nic nie wyskoczylo więc reconnect żeby sprawdzić za co  ale znowu mnie połączyło

6. miałem uż w tej sieci taki przypadek że miałem bana z du*y mimo że w amxbans nic nie było albo że wywalało pod pretekstem bana  mimo że nikt go nie nałożył więc połączyłem się i widzę jakiś płacz na czacie na początku myślałem że ktoś nie ogarnął że tak szybko ub więc się ponabijałem na czacie i znowu ban

7. reconnect zabiłem chyba z 2 osoby i ban no i w końcu załadowałem forum sprawdzam amxbans a tam że brak ub cały czas

 

ale przechodząc do sedna sprawy nie dziwi mnie teraz to że byłem później banowany (nie wiem jak to działa że bez restartowania neta mogłem się połączyć z serwerem jakbym nie miał bana btw. jako admin na dd2 #3  kiedyś chyba miałem podobny przypadek że z 10 razy typa banowałem w ciągu 5 minut) tak czy siak w tej chwili sytuacje rozumiem natomiast dziwi mnie trochę wymiar kary miałem admina na dd2 #3 kilka miesięcy  screeny wstawiałem wiele razy zawsze ub  bo wszystko na czysto było a mimo to perm za wbijanie na aktywnym zrozumiałbym tydzień czy miesiąc ale perm to przesada nając na uwadze że ludzie którzy wbijają na cheatach dostają np na 4 tygodnie albo kilka minut przed moim banem ludzie się cisną od szmat ku**w i innych dupodajek i admin ma luz bo "przeklinać można raz na jakiś czas" zwłaszcza że "szkodliwość czynu" była zerowa (bo odpalony nie byłem czy soć) pomijając uraz na ego admina który się pewnie wkurzał że wbijam cały czas i trochę zacząłem się śmiać z "sytuacji" 

na swoje usprawiedliwienie dodam tylko że na trzeźwo mi tak nie odwala  :/

mam nadzieję że ban zostanie "skrócony" na przywrócenie rango nawet nie liczę bo widzę że sporo osób jest na mnie uczulonych raczej nie przez "osobowość" bo na czacie się mało udzielałem a komentarzy na swój temat słyszałem spooooro

 


Link do bana (https://amxbans.csowicze.pl/bans/index.html): https://amxbans.csowicze.pl/bans/16665.html      ten albo 4 inne nie wiem który się liczy bo żaden nie działa 
Wycinek z konsoli: nie wyświetla się bo mogę na luzie wbić na serwer bez kombinowania ze zmianą ip czy coś.... nie robię tego bo chcę "pokojowo" wyjaśnić sprawę

co do ostrzeżenia które dostałem ... weź sobie załóź konto i sprawdź jak to działa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie